phone icon +37065690762

Norite padovanoti nepamirštamą ir originalią dovaną?
Dovanų kuponas INSIGHT OUT – idealus pasirinkimas.

certificate
Tinkamas 2-4 žmonių komandai

Tinkamas 2-4 žmonių komandai

Dovanų kuponas galioja vienam žaidimui mūsų pabėgimo kambaryje, bet kuriuo Jums patogiu metu.

Galiojimo trukmė - 12 mėnesių

Galiojimo trukmė - 12 mėnesių

Mūsų dovanų kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos. Jeigu norite prailginti dovanų čekio galiojimo laiką, tai galite padaryti 3 mėnesiams už papildomą 10 EUR mokestį.

Popieriniai ir elektroniniai

Popieriniai ir elektroniniai

Gražiai supakuotą popierinę versiją galite įsigyti mūsų ofise. Elektroninę versiją galite įsigyti elektroniniu paštu, neišėję iš savo namų ar darbovietės

Dovanų kupono kaina – 60 eurų

Dovanų kupono kaina – 60 eurų

Apsilankyk mūsų tinklalapyje bestgift.lt ir ten greitai ir saugiai galėsi įsigyti mūsų dovanų kuponą pabėgimo kambaryje, bet kuriuo Jums patogiu metu.

ĮSIGYTI

Pabėgimo kambarys – geriausia dovana įsimintinam laikui

Kiekvienas esame patyrę tą milžinišką galvos skausmą ieškant kam nors gimtadienio, vestuvių, Valentino dienos ar kitokiai ypatingai progai skirtos dovanos. Gėlės, kvepalai, laikrodžiai, drabužiai, papuošalai – malonu, tačiau jau kiek pabodę. Dažnai norime dovanoti tai, ką kitas žmogus ne tik įvertins tą akimirką, bet ir atsimins visą gyvenimą. Materialinės dovanos – gerai, bet galbūt gali būti ir geriau?

O jeigu ta dovana – dovanu kuponas pabegimo kambarys? Kartu su šiuo kuponu padovanosite savo artinam žmogui ne tik puikų laiką su šaunia kompanija, bet ir smagiausius prisiminimus, kurie atmintyje išliks daug ilgiau nei gėlės. Taip pat tokia dovana padės tobulinti savo mąstymo įgūdžius, gebėjimą veikti greitai ir tiksliai, efektyvų darbą komandoje ir netgi vaizduotę. Juk kiekvienas norėtų nusikelti ten, kur galbūt realybėje niekada neteks pabuvoti. Tai tarsi pirmos klasės bilietas į filmą, kurio pagrindinis veikėjas esi TU. Kas nenorėtų viso to patirti?

Kodėl dar verta rinktis kvietimą į pabėgimo kambarį?

  1. Su vienu kuponu pabėgimo kambaryje gali dalyvauti 2-4 žmonių komanda, todėl į šį ypatingą nuotykį galima pasikviesti ir draugus. Žaidimas vyksta lygiai vieną valandą, tad įtampos, azarto ir adrenalino tikrai netrūks. Vos įžengus į pasirinką pabėgimo kambarį realybę paliksite už durų – laikas įgyvendinti fantazijas tapti detektyvu, vaiduoklių medžiotoju, keliautoju laiku ir net – pasaulinio lygio vagimi, planuojančiu ypatingą, dar neregėtą vagystę. Dovanu kuponas pabegimo kambarys išpildys visas seniai susikurtas fantazijas.
  2. Kokia gera dovana yra pabegimo kambarys, sutiks bene kiekvienas, mėgstantis galvosūkius, azartą, adrenaliną ir komandinį darbą.
  3. Gavęs kuponą žmogus galės pats išsirinkti vieną iš 4 jam labiausiai patikusių pabėgimo kambarių. Dovanų kuponai – visuomet gera idėja ieškantiems išskirtinės gimtadienio dovanos, tačiau dovanu kuponas pabegimo kambarys – apskritai neįveikiamas duetas.
  4. Kiekvienais metais gimtadienio šventės rengimas gali būti varginantis. Tad kam rūpintis pramogomis pačiam ir šventei išleisti krūvas pinigų, kai visas geriausias pramogas galite rasti INSIGHT OUT ir pabėgimo kambariuose? Galbūt šventės metu norėsite išbandyti net kelis skirtingus kambarius?

Kaip pasiruošti nuotykiui pabėgimo kambaryje?

Vieninteliai apribojimai, kurių privaloma griežtai laikytis atvykus į INSIGHT OUT pabėgimo kambarius, yra tai, kad dalyviai negali būti apsvaigę nuo alkoholio, narkotinių medžiagų ir kitokių svaigalų. Jeigu administratorius pastebi, kad šių reikalavimų nesilaikoma, jis turi teisę žmonių neįleisti.

Taip pat skirtingi galvosūkiai turi skirtingus amžiaus apribojimus, tad renkantis kambarius svarbu iš anksto apsvarstyti, kokio amžiaus dalyviai bus kviečiami į nuotykį.

Ir, žinoma, nepamirškite savo nuotykių troškimo, loginio mąstymo ir draugų, su kuriais leisitės į šį adrenalino kupiną žaidimą. Kuponas bus itin įvertintas, kadangi visi žino, kokia gera dovana pabegimo kambarys.

Kokius pabėgimo kambarius galima rinktis turint kuponą?

Kuponas suteikia galimybę išbandyti vieną iš 4 pabėgimo kambarių, kurie skiriasi savo tematika, žanru ir užduočių pobūdžiu. Kiekvienas kambarys įtraukia savo originalia ir savita istorija, o į vaidmenis itin gerai padeda įsijausti fantastiškai parinktos dekoracijos. Visus galvosūkius turite įveikti per vieną valandą, tad tikrovė ištirps vos įžengus į pabėgimo kambarį. Laikas paskęsti nepamirštamuose nuotykiuose! Visi pritars, kad gera dovana – pabegimo kambarys. Susipažinkime su pabėgimo kambariais, kuriuos siūlo INSIGHT OUT.

Pabėgimo kambarys "Itališkas apiplėšimas " siūlo aukšto sudėtingumo lygio galvosūkius, kurie sukasi aplink kriminalą ir nuotykius. Siužetas gana paprastas, tačiau labai įtraukiantis – turėsite įsikūnyti į vagių kolektyvą ir įgyvendinti grandiozinį apiplėšimą per lygiai vieną valandą. Jūsų tikslas – rasti paslėptą Leonardo Da Vinči šedevrą. Tam prireiks greitos reakcijos ir daug loginio mąstymo.

Taip pat galite rinktis kambarį "Poltergeistas ", kurio sudėtingumo lygis vidutinis. Tai – vienintelis siaubo kambarys, kurį siūlo INSIGHT OUT. Jeigu esate drąsūs ir mėgstate adrenaliną, šis kambarys kaip tik jums. Pasinerkite į paranormalius reiškinius ir pabėgti iš dvasiomis apsėsto namo per vieną valandą, kol neišnykote kartu su jomis. Tiesa, šiame adrenalino kupiname nuotykyje gali dalyvauti tik pilnamečiai. Pabegimo kambarys dovanu kuponas negali būti naudojamas nesulaukus 18 metų.

Jeigu norite prisiliesti prie fantastikos srities, rinkitės pabėgimo kambarį "Lenktynės su laiku ". šis sudėtingo lygio galvosūkis įtrauks savo istorija. Jūsų užduotis – grįžti į praeitį ir sustabdyti žemės sunaikinimą. Tiesa, teks susidurti su sunkumais dėl laiko kelionės, tad jūsų logika, komandinis darbas ir gebėjimas greit reaguoti padės įveikti visas kliūtis.

Ir galiausiai, pabėgimo kambarys "Vyno gamintojo paslaptis ", kurio tikslas – per vieną valandą sužinoti slaptą vieno iš geriausių pasaulyje vynų gamybos receptą. Jeigu turite gerą uoslę paslaptims, mokate greit ir tiksliai spręsti galvosūkius ir sudėlioti vieną užuominą šalia kitos, itin vertingas ir visame pasaulyje paslaptimi laikomas receptas gali tapti jūsų.

Pabegimo kambarys dovanu kuponas pravers visoms progoms. Laikas pasinerti į nepamirštamų nuotykių jūrą. Jeigu ieškote išskirtinės dovanos ir norite su ja išsiskirti iš kitų – gera dovana yra pabegimo kambarys.