phone icon +37065690762
Itališkas apiplėšimas #0

Itališkas apiplėšimas

Totorių g. 21A (senamiestis)

Rezervacija
Itališkas apiplėšimas #1

Itališkas apiplėšimas

Totorių g. 21A (senamiestis)

Rezervacija
Itališkas apiplėšimas #2

Itališkas apiplėšimas

Totorių g. 21A (senamiestis)

Rezervacija

SUDĖTINGUMO LYGIS

Sunkus

DALYVIŲ SKAIČIUS

2-4 žmonių
(5-tas žaidėjas už papildomą mokestį)

ŽAIDIMO TRUKMĖ

60 min

APRIBOJIMAI

15+ (10+ su suaugusiais), APSVAIGIMAS NUO ALKOHOLIO AR NARKOTINIŲMEDŽIAGŲ

Jūs esate aukščiausios klasės vagių komanda ir sužinote apie prarastą Leonardo Da Vinčio šedevrą, paslėptą vieno kolekcionieriaus pono Džovani naujausiomis technologijomis apsaugotuose rūmuose. Ponas Džovani labai susidomėjęs Leonardo Da Vinči darbais ir jau turi surinkęs didelę ir neįkainojamą menininko išradimų bei paveikslų kolekciją.

Jūsų komanda puikiai pasiruošė apiplėšimui - Jūs išsiaiškinote signalizacijos kodus bei įsigijote operacijai reikalingą įrangą. Taip pat vienas Jūsų bendrininkas sugebėjo įsidarbinti apsaugos tarnyboje, kuri saugo pono Džovani namus, jog padėtų sėkmingai įvykdyti operaciją.

Ponas Džovani retai palieka savo rūmus, bet šiandien - Jums nusišypsojo sėkmė - p. Džovani turi vizitą pas daktarą, kuris truks lygiai vieną valandą. Jūsų užduotis: kol ponas Džovani išvykęs, įsilaužti į rūmus ir pavogti prarastą Da Vinčio šedevrą.

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Neabejotinai naujas laisvalaikio leidimo būdas - maloniai nustebino ne tik naujai atrastas hobis, bet ir ypač šiltas aptarnavimas. Vertinu 5/5, skaičiuoju dienas iki sekančio pabėgimo!

Eglė
2022-05-17
google

Tai tikrai buvo vienas iš sunkiausių pabėgimo kambarių, kuriuose tik esame buvę. Bet mes tikrai nuostabiai praleidome laiką! Kambarių atmosfera buvo intriguojanti, o užduotys skatino greičiau mąstyti! Mes neabejotinai rekomenduojame apsilankyti šiuose pabėgimo kambariuose!

Aurelija P.
2021-08-05
tripadvisor

Tai profesionaliausias ir įdomiausias pabėgimo kambarys, kuriame esu buvusi. Personalas yra labai draugiškas ir paslaugus, kambariai tiesiog nuostabūs, o užduotys gan sunkios, tačiau labai intriguojančios. Rekomenduoju visiems, kurie nori patirti neužmirštamą nuotykį!

Ieva V.
2021-09-24
tripadvisor

Su draugais žaidėm "Itališką Apiplėšimą" - buvo tikrai labai įdomu ir nebuvo laiko nieko neveikti, nuolat sukom galvas, tačiau neatsibodo. Taip pat nereikėjo per daug pagalbos, nors šis kambarys laikomas jų sunkiausiu. Aptarnavimas labai geras. Rekomenduojame.

Arnas
2021-08-10
google

Labai patiko Leonardo Da Vinči kambarys. Tikrai įdomios, nematytos užduotys, kokybiškai įrengta, nenutrinta. Sunkus, bet labai geras.

Kristina
2020-01-22