phone icon +37065690762

KĄ INSIGHT OUT PABĖGIMO KAMBARIAI SIŪLO KOMANDOS FORMAVIMUI

Iki 10 asm.

3 - 3.5 val.

KOMANDOS FORMAVIMAS PABĖGIMO KAMBARYJE SU MODERATORIUMI

Jei norite užsisakyti komandos formavimą pabėgimo kambaryje su mūsų koordinatoriumi, susisiekite su mumis iš anksto, kad aptartume galimybes ir datas
gauti pristatymą

iki 20 asm.

iki 1.5 val.

Linksmą laiką su kolegomis pabėgimo kambaryje

Pasirinkite mūsų pabėgimo kambarius, kuriuose galėsite linksmai ir interaktyviai praleisti laiką su kolegomis, kartu stiprindami komandinio darbo ir problemų sprendimo įgūdžius
gauti pristatymą

iki 12 asm

~4 val. arba ~7 val.

Turnyrą žaidime Space Wars

Praleiskite nuostabiai laiką kurdami strategijas bei varžydamiesi su kolegomis "Space Wars" žaidime
gauti pristatymą

iki 12 asm.

3 - 3.5 val.

Komandos formavimas žaidime Space Wars su trenerių

iki 50 asm.

3 - 3.5 val.

Komandos formavimą su trenerių jūsų biure

Mūsų koordinatorius gali pasiūlyti įvairias komandos formavimo programas jūsų biure ar bet kurioje kitoje vietoje
bus netrukus

iki 10 asm.

iki 1.5 val.

Galvosūkių dėžė jūsų komandos formavimui

Pasiimkite mūsų užduočių dėžę į biurą ir kartu su kolegomis spręskite iššūkių kupinus galvosūkius
bus netrukus

KODĖL KOMANDOS FOMAVIMAS PABĖGIMŲ KAMBARIUOSE YRA GERA IDĖJA?

title

Komandinis darbas ir bendradarbiavimas

Pabėgimo kambarių žaidimai reikalauja komandos narių dirbti kartu, kad išsiaiškintų užuominas ir įveiktų užduotis. Bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių ugdymas tarp komandos narių.

title

Problemų sprendimo įgūdžių lavinimas

Pabėgimo kambariai yra sukurti taip, kad žaidėjams keltų iššūkių, jie turėtų pasitelkti kritinį ir kūrybišką mąstymą, kad išspręstų užduotis ir pabėgti iš kambario.

title

Supratimas individualių stiprybių ir silpnybių

Kai komandos nariai dirba kartu ties užduočių sprendimu, jie susiduria ir supranta komandos narių stiprybes ir silpnybes. Tai gali padėti ateityje paskirstyti darbu efektyviau ir panaudoti kiekvieno žmogaus įgūdžius ir talentus.

title

Skatina kūrybiškumą ir naujoves

Norint išspręsti užduotis ir ištrūkti, pabėgimo kambariai dažnai reikalauja kūrybingo ir novatoriško mąstymo. Tai gali padėti komandos nariams mąstyti plačiau ir atėjus metui sugalvoti unikalius sprendimo būdus darbe ir gyvenime.

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Beproto patiko man ir mano kolegom! Sužinojome kaip geriau dibti kartu, kaip judėti kitinėse situacijose. Tikrai rekomenduoju!

Robertas
2023-03-23

Buvome apsilanke ,,Space Wars'' žaidime. Iš pradžių buvo sunku susirati su draugais kas vadovaus mūsų ,,laivui'' , bet po kelių bandymų viską susidėjome į vietas ir nugalėjome kitą komandą! Apie žaidimą dar ilgai kalbame ir iki šiol su savo kolegomis. Viskas buvo nuostabu!

Jolanta
2023-04-14

,,Poltergeistas'' kambarys tikrai priverčia sužinoti kas iš kolegų paliktu nelaimėje , o kas padėtų ištrūkti iš jos 😃 Tikrai geras adenalino užtaisas.

Nina
2023-02-21

Buvome atvyke su komandą į ,,Itališkas apiplėšimas'' ir ,,Lenktynės su laiku''. Nebuvau įtin gerai nusiteikes prieš žaidimą, buvo tikrai sunki darbo diena. Per patį žaidimą , viskas pasikeitė, žaidimas tikrai nuostabus ir priverčia kitaip pažiūrėti į tam tikras užduotis negu įprastai .Su komandos nariais spėjome ištrūkti ,,Lenktynės su laiku'' kambarį per 48 min. Po pačio žaidimo dar norėjome eiti į kitą kambarį buvo visas adrenalinas sukiles. Tikrai rekomeduoju.

Nerijus
2023-01-12

JIE ŽAIDŽIA SU MUMIS

Pabėgimo kambariai gali būti puikus komandos formavimo užsiėmimų pasirinkimas dėl daugelio priežasčių:

  1. Problemų sprendimo įgūdžiai: Pabėgimo kambariai reikalauja, kad komandos dirbtų kartu, spręsdamos galvosūkius ir įkalčius, kad ištrūktų per nustatytą laiką. Tai gali padėti ugdyti problemų sprendimo įgūdžius smagiu ir įtraukiančiu būdu.
  2. bendravimą: Pabėgimo kambaryje efektyvus bendravimas yra labai svarbus sprendžiant galvosūkius ir atliekant užduotis. Tai gali padėti pagerinti bendravimo įgūdžius komandoje, o tai gali padėti geriau dirbti komandoje ir bendradarbiauti darbo vietoje.
  3. Komandos suartėjimas: Dalyvavimas pabėgimo kambario užduotyje gali padėti stiprinti komandos narių draugystę ir pasitikėjimą, nes jie dirba kartu siekdami bendro tikslo.
  4. Kūrybiškumas: Pabėgimo kambariai dažnai reikalauja, kad komandos mąstytų kūrybiškai ir nestandartiškai, kad išspręstų galvosūkius ir išsigelbėtų. Tai gali padėti komandoje skatinti kūrybiškumą ir naujoves.
  5. Streso mažinimas: Atitrūkus nuo kasdienės rutinos ir įsitraukus į smagią ir sudėtingą veiklą, pavyzdžiui, pabėgimo kambarį, galima sumažinti stresą ir pagerinti bendrą komandos narių moralę.

Apskritai pabėgimo kambariai gali būti veiksmingas būdas pagerinti komandinį darbą, bendravimą, problemų sprendimo įgūdžius, kūrybiškumą ir moralę įmonėje.