phone icon +37065690762

Pašėlkim! Kalėdinė dovana!

certificate
Kam skirta?

Kam skirta?

Visoms komandoms kurioms patinka pabėgimų kambariai ir kurios nori pasveikinti mus su mūsų gimtadieniu!

Kada?

Kada?

Nuo kovo 6 d. iki kovo 10 d.

Kokia nuolaida?

Kokia nuolaida?

50% nuolaidą - tik kovo 6d; 20% nuolaidą - nuo kovo 7 dienos iki kovo 10 dienos. Nuolaida galioja tik tuomet, kai įrašomas kodas į ,,Promo’’ laukelį .

Promo code

Promo code

Užsakant žaidimą, "promo" skiltyje įveskite kodą: "Happy 6th Birthday"

rezervuoti dabar

Kalėdinės dovanos idėjos

Kalėdos visai netoli, todėl daugelis žmonių vis dar bando nuspręsti, kokios būtų geriausios dovanos kalėdoms artimiausiems ir brangiausiems žmonėms. Klasikinės kalėdinės dovanos, tokios kaip drabužiai, prietaisai, dekoracijos yra dažniausias pasirinkimas, tačiau rasti ką nors tikrai vertingo, unikalaus ir, svarbiausia, neužmirštamo, gali būti gana sunku.  Tad jei ieškote originalios kalėdinės dovanos, kuri sukurtų nepamirštamus prisiminimus, apsvarstykite galimybę padovanoti savo artimiesiems apsilankymą mūsų pabėgimų kambariuose.

Galvosūkių kambariai, dar vadinami pabėgimo kambariais, yra interaktyvūs žaidimai, kuriuose grupė žaidėjų turi  rasti užuomenas bei išspręsti galvosūkius, norint pabėgti iš kambario. Šie žaidimai skirti skatinti žaidėjus spręsti problemas, ugdyti kūrybiškumą ir komandinio darbo įgūdžius. Pastaraisiais metais pabėgimų kambariai tapo ypač populiarūs ir dabar juos galima rasti daugelyje pasaulio miestų. Apsilankymas pabėgimų kambaryje yra puiki originali kalėdinė dovana įvairaus amžiaus žmonėms, kuri sujungia nuotykius, ryšį ir bendravimą su artimaisiais bei džiaugsmo kupinus prisiminimus.

Jei jau nusprendėte, kad mūsų pabėgimų kambariai yra geriausia kalėdinė dovana, turėtumėte atsižvelgti į keletą dalykų, kad užtikrintumėte, jog jūsų artimieji patirtų nepamirštamus įspūdžius. Šiame straipsnyje pateiksime keletą patarimų, kaip sukurti išskirtinę kalėdų dovanos idėją – sėkmingą ir neužmirštamą apsilankymą mūsų pabėgimų kambariuose:

Geriausio pabėgimų kambario pasirinkimas:

Pirmas žingsnis galvojant ir kuriant išskirtinę kalėdinės dovanos idėją – pabėgimų kambarį, yra pasirinkti tinkamą žaidimą. Mūsų užduočių kambariai yra skirtingų temų ir sudėtingumo lygių, todėl prieš renkantis verta atsižvelgti į asmens, kuriam norite dovanoti dovaną, interesus ir gebėjimus. Kai kurie užduočių kambariai skirti jaunimui, kiti labiau tinka suaugusiesiems. Populiariausios temos yra paslaptys, siaubo, mokslinė fantastika ir istoriniai nuotykiai. Išnagrinėkite mūsų svetainėje pateiktus pabėgimų kambarių pasiūlymus ir perskaitykite ankstesnių žaidėjų atsiliepimus, kad įsitikintumėte, jog savo artimam žmogui pasirinkote tinkamą pabėgimų kambarį.

Pakvieskite draugus:

Sėkminga ir smagi užduočių kambario patirtis labai priklauso nuo žmonių, su kuriais žaidžiate. Jei kalėdinė dovana bus įteikiama pabėgimo kambario apsilankymo metu, prieš tai, turėtumėte atidžiai pasirinkti, su kuo žaisite. Įsitikinkite, kad jūsų artimieji yra suinteresuoti žaisti ir su malonumu praleis laiką kartu su jumis. Žaidžiant užduočių kambaryje reikia komandinio darbo, bendravimo ir problemų sprendimo įgūdžių, todėl svarbu pasirinkti žmones, kurie nori dirbti kartu ir smagiai leisti laiką. Priklausomai nuo jūsų pageidavimų, galite pakviesti savo šeimą, draugus ar darbo kolegas.

Suplanuokite datą ir laiką:

Pasirinkus pabėgimų kambarį ir pakvietus draugus, laikas planuoti datą ir laiką. Priklausomai nuo pasirinkto kvestų kambario ir artimųjų užimtumo, turėtumėte iš anksto rezervuoti konkrečią datą ir laiką. Kai kurie mūsų pabėgimų kambariai yra labai populiarūs, todėl gali tekti rezervuoti prieš kelias savaites ar net mėnesius. Taip pat turėtumėte numatyti papildomas išlaidas, pavyzdžiui, maistui ir gėrimams. Planuokite iš anksto, kad išvengtumėte paskutinės minutės staigmenų ir nusivylimų.

Sukurkite nuotaiką:

Norint sukurti kalėdinės dovanos idėjos nepamirštamą nuotykį mūsų pabėgimų kambaryje, reikėtų pasirūpinti žaidimo dalyvių nuotaika. Užduočių kambariai sukuria neišdildomų nuotykių ir jausmų prisiminimus, todėl turėtumėte paskatinti savo artimuosius įsijausti į žaidimo dvasią. Tai galite padaryti apsirengę žaidimo temą atitinkančiais kostiumais, prieš tai perskaitę istoriją mūsų internetiniame puslapyje apie pasirinktą kambarį. Tokia nuotaika padės jūsų artimiesiems jaustis labiau susidomėjusiems ir motyvuotiems sprendžiant galvosūkius.

Pabrėžkite patirtį:

Galiausiai, kalėdinė dovana užduočių kambaryje yra patirtis, o ne materiali dovana. Apsilankymo pabėgimų kambaryje tikslas – gauti ne fizinį daiktą, o sukurti nepamirštamus prisiminimus su artimaisiais. Būtinai pabrėžkite žaidimo įspūdžius ir jausmus ir skatinkite artimuosius linksmai praleisti laiką ir nesirūpinti tik apie laimėjimą.