phone icon +37065690762
Vyno gamintojo paslaptis #0

Vyno gamintojo paslaptis

Žirmūnų g. 68

Rezervacija
Vyno gamintojo paslaptis #1

Vyno gamintojo paslaptis

Žirmūnų g. 68

Rezervacija
Vyno gamintojo paslaptis #2

Vyno gamintojo paslaptis

Žirmūnų g. 68

Rezervacija

SUDĖTINGUMO LYGIS

Didesnis nei vidutinis

DALYVIŲ SKAIČIUS

2-4 žmonių
(maksimaliai 5 žaidėjai)
5-tam žaidėjui taikomas papildomas mokestis

ŽAIDIMO TRUKMĖ

60 min

APRIBOJIMAI

amžius 15+ (12+ su suaugusiais) , APSVAIGIMAS NUO ALKOHOLIO AR NARKOTINIŲ MEDŽIAGŲ

Vienas geriausių ir žymiausių pasaulio vyndarių - prancūzas P. Russo - atsikraustė į Vilnių ir atidarė išskirtinį vyno rūsį būtent mūsų lankytojams. Šiame rūsyje slypi ne tik ilgaamžiai vynai, bet ore tvyro ir neišnarpliota paslaptis - neišaiškintas neapsakomo skonio vynų receptas.

Apie patį vyno gamintoją nėra daug informacijos, nes jo gyvenimą (kaip ir vyno receptus) dengia paslapties, mįslingumo bei atskirties šydas. Mums pavyko sužinoti tik tai, kad vyndarys yra kilęs iš Prancūzijos ir jo giminė ilgus dešimtmečius verčiasi vynininkyste.

Taigi, yra tik vienas klausimas, kuris neduoda mums ramybės – ar Jums pavyks išsiaiškinti slaptą vyno receptą, kuris yra saugomas lyg brangiausias pasaulio turtas?

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Teko apsilankyti su draugais šiame pabėgimo kambaryje. Kambarys tikrai labai įdomus, užduotys verčia pasukti galvą, todėl nėra labai lengva, tačiau įtraukia. Labai rekomenduoju apsilankyti, nuostabus laiko praleidimas su draugų kompanija :)

Daumantas
2022-05-21
google

Teko apsilankyti vyno degustacijos kambaryje. Labai patiko, jog tematika išlaikyta net iki pačių mažiausių smulkmenų. Užuominos nėra pačios lengviausios, todėl buvo smagu pasukti galvą. Rekomenduoju norintiems gero galvosūkio be siaubo elementų.

Kamilė
2022-05-10
google