phone icon +37065690762
Vyno gamintojo paslaptis #0

Vyno gamintojo paslaptis

Žirmūnų g. 68

Rezervacija
Vyno gamintojo paslaptis #1

Vyno gamintojo paslaptis

Žirmūnų g. 68

Rezervacija
Vyno gamintojo paslaptis #2

Vyno gamintojo paslaptis

Žirmūnų g. 68

Rezervacija

SUDĖTINGUMO LYGIS

Didesnis nei vidutinis

DALYVIŲ SKAIČIUS

2-4 žmonių
(maksimaliai 5 žaidėjai)
5-tam žaidėjui taikomas papildomas mokestis

ŽAIDIMO TRUKMĖ

60 min

APRIBOJIMAI

amžius 15+ (12+ su suaugusiais) , APSVAIGIMAS NUO ALKOHOLIO AR NARKOTINIŲ MEDŽIAGŲ

Jums ir jūsų komandai pasisekė gauti kvietimą į privačią vyno degustaciją išskirtiniame pasaulinio garso vyndario P. Russo vyno rūsyje Vilniuje. Šiame rūsyje ne tik gaminami ilgaamžiai vynai, bet ir saugoma paslaptinga paslaptis - neišaiškintas neapsakomo skonio vyno receptas. P. Russo ir jo šeima jau ne vieną dešimtmetį užsiima vyndaryste, tačiau jų gyvenimas tebėra apgaubtas paslaptimis.

Jūsų misija aiški: pasinaudoti galimybe slapčia pasprukti per vyno degustaciją ir atskleisti saugomą slaptą receptą. Tačiau perspėjame, kad užduotis nebus lengva. Vyndarys ėmėsi ypatingų priemonių, kad apsaugotų savo vertingą kūrinį, o jums teks pasitelkti visą savo sumanumą ir įgūdžius, kad atskleistumėte šią paslaptį, kol nesibaigė laikas. 

Ar esate pasirengęs priimti iššūkį ir tapti tuo, kuris atskleis geidžiamiausio vyno recepto paslaptį?

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Teko apsilankyti su draugais šiame pabėgimo kambaryje. Kambarys tikrai labai įdomus, užduotys verčia pasukti galvą, todėl nėra labai lengva, tačiau įtraukia. Labai rekomenduoju apsilankyti, nuostabus laiko praleidimas su draugų kompanija :)

Daumantas
2022-05-21
google

Teko apsilankyti vyno degustacijos kambaryje. Labai patiko, jog tematika išlaikyta net iki pačių mažiausių smulkmenų. Užuominos nėra pačios lengviausios, todėl buvo smagu pasukti galvą. Rekomenduoju norintiems gero galvosūkio be siaubo elementų.

Kamilė
2022-05-10
google