phone icon +37065690762
Space Wars žaidimas pramogų erdvėje

Space Wars žaidimas pramogų erdvėje "Don`t Panic!"

Žirmūnų g. 68

Rezervacija
Space Wars žaidimas pramogų erdvėje

Space Wars žaidimas pramogų erdvėje "Don`t Panic!"

Žirmūnų g. 68

Rezervacija
Space Wars žaidimas pramogų erdvėje

Space Wars žaidimas pramogų erdvėje "Don`t Panic!"

Žirmūnų g. 68

Rezervacija
Space Wars žaidimas pramogų erdvėje

Space Wars žaidimas pramogų erdvėje "Don`t Panic!"

Žirmūnų g. 68

Rezervacija

SUDĖTINGUMO LYGIS

Lengva - vidutinio sunkumo

DALYVIŲ SKAIČIUS

4-6 žaidėjai
(2-3 žaidėjai prieš 2-3 žaidėjus)

ŽAIDIMO TRUKMĖ

75 min

APRIBOJIMAI

Rekomenduojamas amžius - 12+;
Poilsio vietos naudojimas gimtadienio metu +30eurų valandai

"Space Wars" - tai ne pabėgimo kambarys, o iš vaikystės gerai žinomas žaidimas laivų mūšis, perkurtas nauju interaktyviu formatu.

Šeši iš jūsų kviečiami į "Don’t Panic space fleet training center", kur turėsite vienintelę galimybę dalyvauti tarpplanetinio mūšio simuliacijoje. 

Suskirstyti į dvi komandas - žmonės ir ateiviai - jūsų pagrindinis tikslas yra sunaikinti priešo erdvėlaivį. Pasirinkite savo įgulos poziciją (kapitonas, puolėjas arba pilotas) ir pasiruoškite perimti vadovavimą savo erdvėlaivio kabinoje.

Jūs būsite atsakingi už priešo pozicijų žvalgybą, skenuodami jų lauką, strategiškai manevruodami savo laivais, kad išvengtumėte artėjančių atakų, ir, žinoma, dalyvausite kovoje, šaudydami į jų laivus, kai jie bus pasiekiami.

Kas taps nugalėtoju? Viskas priklausys nuo geriausią strategiją, komandinį darbą ir greitį turinčios komandos. Geriausia dalis? Šį žaidimą galite žaisti tiek kartų, kiek norite, ir kiekvieną kartą, jei pasirinksite skirtingus veiksmus, tai bus vis kitoks iššūkis. Nepraleiskite šio žūtbūtinio mūšio dėl Žemės!

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Atvaziavom is Klaipedos is nusprendem pabandyti pazaisti Space Wars. Nerealiai patiko mums visiems, mes buvom 4 zmones tai zaidem 2 pries 2, geriausiai zaisti 3 pries 3, zaidimas panasus i juru musi. Labai maloni seiminynke Elena, viska paaiskino, ir svarbus dalykas, kad sita zaidima gali zaisti visi amziaus zmones, kaip jaunimas taip ir suaugusieji. Kai grisim i Vilniu, Butinai dar uzsuksim pazaisti!

Sertop
2023-05-28
google

Labai smagi pramoga! Visi atras savo rolę ir vyresni ir jaunesni. Dovanojom tėčiui tėvo dienos proga ir pasiteisino su kaupu, tėtis liko patenkintas ir pilnas azarto. Visa šeima buvo suburta, praleistas puikus ir azartiškas laikas. Rekomenduoju!

Ervinas
2022-07-07
google

Didelis AČIŪ už nuostabų, azartišką ir smagų laiką 😍😍😍😍😍😍 išėjome laimingi ir pilni įspūdžių, tikrai grįšime ir dar ne kartą 🤩🤩🤩🤩🤩🤩 linkime visiems išbandyti šią smagią pramogą, lai mūšiai bus tik žaidimo formoje ✌ Sėkmės !!!!AČIŪ!!!

Ilona
2022-07-02
google

Tikrai viena iš geriausių pramogų Vilniuje! Su draugais praleidome laiką puikiai, žaidimas buvo begalo įdomus ir įtraukiantis. Be jokios abejonės rekomenduoju šį žaidimą visiems, kurie nori kokybiškai praleisti laiką su savo draugais. Kadangi taip smagiai praleidome laiką, mes būtinai planuojame sugrįžti. Tikrai niekada anskčiau nebuvome apsilankę panačioje vietoje kaip ši!

Erika G.
2021-10-01
tripadvisor

Tokia graži ir maloni patirtis priminė man vaikystę, kai mokyklos petraukų metu su draugais žaisdavome laivų mūšį ant popieriaus! Puiki komandą formuojanti patirtis ir idėja praleisti savo laisvalaikį su draugais ar bendradarbiais! Viskas “Don’t panic!” pramogų erdvėje yra padaryta apgalvotai ir su rūpesčiu. Tikrai sugrįšiu dar kartą!

Karyna
2020-10-10
google

Laivų mūšis, kosminis karas Įspūdinga aplinka ir puiki atmosfera. Visi gali jaustis tikro kosminio laivo įgulos nariais. Šis žaidimas yra laivų mūšio, kurį visi žino, atitikmuo. Jei vieno mūšio metu nepavyksta nugalėti priešininkų, kito metu jūs galėsite sukurti geresnę strategiją ir laimėti. Rizika yra neįtikima. Net nepastebėjome, kaip prabėgo 2 valandos. Tai bus įdomi patirtis tiek jauniems, tiek vyresniems asmenims, mėgstantiems technologijas. Pramogų erdvėje yra ir poilsio zona, tad jei kompanijoje yra daugiau nei 6 žmonės, kiti gali tiesiog žaisti stalo žaidimus. Rekomenduoju.

Jolita
2020-01-20
tripadvisor

Pramogų erdvė "Don`t Panic " – nepamirštamos pramogos vaikų gimtadieniams Vilniuje

Gimtadienis – bene laukiamiausias metų įvykis kiekvienam vaikui. Tuo tarpu tėvams kasmet reikia suplanuoti vis naują šventę, kurios vaikai nepamirštų iki kito gimtadienio. Klounai, batutai, princesės ir kompiuteriniai žaidimai jau nusibodo? Laikas apsilankyti pramogų erdvėje "Don`t Panic ", kurioje praleistas laikas įsimins ilgam. Jeigu ieškant pramogos vaiku gimtadieniams prioritetas yra Vilnius, pataikėte ten, kur reikia. Daug azarto, įspūdžių, netikėtumo ir fantazijų vienoje vietoje.

Pramogų erdvė "Don`t Panic " siūlo ypatingą kosminį žaidimą, kurio metu vaikai galės įsikūnyti į įvairius personažus, suburti dvi komandas ir kovoti viena prieš kitą nepamirštamame kosminiame kare. Žaidimui reikia dviejų komandų po 3-4 žmones, tad jeigu ieškote pramogos vaiku gimtadieniui – šis žaidimas yra puikus pasirinkimas, į kurį galima įtraukti visus nedidelės šventės dalyvius. Jo metu vaikai atliks jiems paskirtas užduotis, galės įsikūnyti į savo personažus, lavins gebėjimą greitai reaguoti ir išmoks siekti aukščiausio rezultato komandoje.

Kurią komandą pasirinkti? Ar norėsite būti žemės gyventojų komanda, kuri saugo Žemę nuo ateivių užgrobimo? O galbūt kaip tik rinksitės ateivių būrį, kurio tikslas – užkariauti Žemės planetą ir joje įsikurti?

Tegul kova tarp žemės gyventojų ir ateivių prasideda!

Kodėl vaiko gimtadieniui rinktis "Don`t Panic "?

Tai puikus pasirinkimas, jeigu ieškote pramogos vaiku gimtadieniui Vilniuje. Pramogų erdvė įsikūrusi Žirmūnų g. 68, susisiekimui itin patogioje vietoje. Tai puiki erdvė ne tik linksmam laiko praleidimui, bet ir asmeniniam vaiko tobulėjimui. Žaidimo metu vaikai turės galimybę kurti strategiją, planuoti veiksmus, įsijausti į savo vaidmenį komandoje, išmokti siekti tikslo kartu. Čia laukia ne tik puikios pramogos vaikų gimtadieniams, bet ir galimybės mokytis ir tobulėti smagioje aplinkoje. Žaidimas trunka 75 minutes, tad azarto tikrai netrūks.

Ieškant įdomios ir įsimintinos pramogos vaikų gimtadieniams Vilnius siūlo daug pasirinkimų, tačiau pramogų erdvė "Don`t Panic " yra vienintelė, kurioje susiduria kosmoso linksmybės ir galimybė lavinti vaikų vaizduotę, savarankiškumą ir mąstymą. Nedaug gimtadienio užsiėmimų gali pasigirti vieta neakivaizdžiam mokymuisi. Tuo tarpu čia vaikų lauks puiki galimybė pažinti komandinio darbo džiaugsmus, o žaidimo metu gauti įgūdžiai pravers ir ateityje.

Taip pat bus visai nesunku išlaikyti vaikų dėmesį – žaidimas pilnas įdomių užduočių ir azarto, tad nuobodžiauti neteks nė akimirkai. Vaikai turės daug laiko artimiau susipažinti, išmoks naujų bendravimo įgūdžių, įgys pasitikėjimo savimi bei vienas kitu. Taip pat nepamirškime ir fakto, kad žaidimas sukasi aplink kosmosą ir kovą tarp žmonių ir ateivių, tad vaikams bus itin įdomu prisiliesti prie fantastikos ir bent trumpam pakliūti į tą netyrinėtą pasaulį.

Tokio tipo pramogų erdvės vis labiau populiarėja visame pasaulyje. Kadangi surengti paprastą vakarėlį yra gana brangu, vis daugiau žmonių, ieškodami pramogos vaikų gimtadieniams, renkasi įvairius pabėgimo ir žaidimų kambarius, kur vienintelės gimtadienio išlaidos atitenka bilietams. Dėl šios priežasties pramogų erdvė "Don`t Panic " yra dažnas pasirinkimas, ieškantiems išskirtinio ir įsimintino, tačiau piniginei draugiško gimtadienio. Rengiant gimtadienį tokio tipo erdvėse galima dalį pinigų skirti ir kitiems smagiems dalykams – dovanoms, maistui, kai tuo tarpu pramogomis bus pasirūpinta iš anksto. Užteks sukti galvą ir valandų valandas naršyti internete ieškant idėjų kuo dar nustebinti smalsių vaikų būrį. Kas nenorėtų nors trumpam nusikelti į kosmose vykstantį karą ir kovoti už savo komandą išlikimo kovoje?

Taip pat svarbu tai, kad šioje pramogų erdvėje nėra amžiaus apribojimų, tad dalyvauti gali bet kokio amžiaus vaikai. Dėl to vaikas galės drąsiai kviesti į šventę visus savo draugus, nepaisant jų amžiaus ir sugebėjimų.

Kaip pasiruošti vaiko gimtadieniui "Don`t Panic " pramogų erdvėje?

Smagiausia tai, kad pasiruošimas geriausiai gimtadienio šventei yra visiškai paprastas! Keli punktai sėkmės link:

  1. Nepamirškite, kad šios pramogos vaikų gimtadieniams Vilniuje yra prieinamos visiems – nepaisant vaikų amžiaus ar sugebėjimų;
  2. Kiekvienoje komandoje gali dalyvauti po 3-4 vaikus, tad iš viso žaidimo dalyvių negali būti daugiau nei 8;
  3. Rekomenduojame pramogų erdvę tam tikrai dienai užsisakyti iš anksto, nes dėl didelio užimtumo norimą dieną patekti į pramogų erdvę gali ir nebepavykti;
  4. Galite paruošti įdomius pakvietimus visiems gimtadienio šventės dalyviams. Išsiųskite paslaptingus atvirukus su kosmoso veikėjais, naudodami lengvas užšifruotas žinutes apie tai, kas jų laukia gimtadienio šventėje. Tiek sukaktuvininkas, tiek svečiai galės iš anksto įsijauti į atmosferą, kuri jų dar tik laukia;
  5. Būkite pasiruošę nepamirštamoms linksmybėms – apsivilkite patogiai, rinkitės patogią avalynę. Kad būtų dar įdomiau, galite susikurti sau kostiumus – taip patirtys taps dar realistiškesnėmis! Galite tapti laivo kapitonu, vyriausiuoju padėjėju, pilotu. Kada duoti laisvę savo vaizduotei jeigu ne gimtadienio šventėje?
  6. Ir žinoma – nepamirškite geros nuotaikos šiai įspūdingai tarp galaktinei kelionei!

Tad jeigu ieškote išskirtinės ir nepamirštamos pramogos vaiku gimtadieniui, Vilnius siūlo užsukti į nepakartojamą pramogų erdvę "Don`t Panic " Žirmūnų g. 68. Laikas pačiam geriausiam gimtadieniui. Susitikime ten!