phone icon +37065690762
Lenktynės su laiku #0

Lenktynės su laiku

Totorių g. 21A (senamiestis)

Rezervacija
Lenktynės su laiku #1

Lenktynės su laiku

Totorių g. 21A (senamiestis)

Rezervacija
Lenktynės su laiku #2

Lenktynės su laiku

Totorių g. 21A (senamiestis)

Rezervacija
Lenktynės su laiku #3

Lenktynės su laiku

Totorių g. 21A (senamiestis)

Rezervacija

SUDĖTINGUMO LYGIS

Didesnis nei vidutinis

DALYVIŲ SKAIČIUS

2-4 žmonių
(maksimaliai 5 žaidėjai)
5-tam žaidėjui taikomas papildomas mokestis

ŽAIDIMO TRUKMĖ

60 min

APRIBOJIMAI

amžius 15+ (10+ su suaugusiais),
APSVAIGIMAS NUO ALKOHOLIO AR NARKOTINIŲ IR KITŲ PSICHIKĄ VEIKIANČIŲ MEDŽIAGŲ

,,Atgal į praeitį " arba ,,Kas laimės lenktynes su laiku? "

Jūs dirbate specialiame slaptosios Laiko ministerijos skyriuje, kuriam kartas nuo karto tenka išgelbėti pasaulį ir visą žmoniją nuo įvairių katastrofų, darant įtaką tam tikrų įvykių eigai laiko tėkmėje. Jūsų naujoji užduotis - sustabdyti Nostradamo išpranašautą pasaulio pabaigą.

Norint tai pasiekti, Jums reikia ištaisyti prieš šimtus metų vieno išprotėjusio mokslininko padarytą klaidą, atliktą alchemijos eksperimento metu. Jog išgelbėtumėte pasaulį, Jums reikia keliauti į praeitį, tačiau iškilo problema - Jums turėjęs padėti Laiko ministerijos profesorius, atsakingas už keliavimą laiku, dingo.

Ar Jums pasiseks rasti būdą keliauti laiku ir sustabdyti Žemės sunaikinimą, kurį išpranašavo Nostradamas?

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Puikus laisvalaikio praleidimas. Vieni moderniausių pabėgimo kambarių, kuriuose teko pabuvoti. Nuoširdi rekomendacija :)

Agnė
2022-12-02
google

Buvau dviejuose kambariuose su skirtingomis komandomis ir abu kambariai buvo labai įdomūs. Abiejuose kambariuose patyrėme daug jaudulio, adrenalino, juoko ir kitų nuostabių emocijų. Kambariai įrengti labai realistiškai, todėl tikrai jautiesi lyg keliautum laiku ar būtum tikras plėšikas. Rekomenduočiau visiems, kas mėgsta iššūkius!

Julija M.
2022-05-21
tripadvisor

Nepaprastas Pradžioje buvo kiek sunku atlikti užduotis, tačiau, laikui einant, viskas vyko vis greičiau ir sklandžiau, o visa tai tapo nuostabia žaidimo patirtimi ir mes puikiai praleidome savo laiką. Dėkoju žmogui, buvusiam kitapus racijos ir padėjusiam mums įveikti užduotis, kuriose buvome užstrigę!

Simas
2021-07-17
tripadvisor

Mes lankėmės “Lenktynės su laiku” pabėgimo kambaryje ir puikiai praleidome laiką! Kambarys labai originalus ir nenuspėjamas - ne tik kodų ieškojimas spynelėms atrakinti (vėl ir vėl). Tai yra modernus pabėgimo kambarys su įdomiais technologiniais sprendimais. Mes žaidėme dviese ir neturėjome jokių sunkumų. Kiek žinau, kambaryje gali apsilankyti ir didesnis kiekis žmonių - iki 4. Administracijos darbuotojai buvo labai draugiški. Taip pat, patiko smagus užuominų teikimo būdas - per raciją. Būtinai rekomenduoju apsilankyti šiame pabėgimo kambaryje!

Eef Janssens
2018-12-17

Ar esate pasiruošę kelionei laiku?

Pabėgimo kambariai ir galvosukiu zaidimai kasdien tampa vis populiaresnėmis pramogomis ne tik visame pasaulyje, bet ir Lietuvoje. Tai puikus laisvalaikio praleidimas artimiausių draugų rate, pasitelkiant komandinį darbą ir loginį mąstymą. Įvairiausių tematikų pabėgimo kambariai pribloškia savo originaliais galvosūkiais, įspūdingomis dekoracijomis ir emocijomis, kurias patiria žaidimo dalyviai. Jeigu jums patinka loginiai galvosukiai, šis labirintu kambarys yra skirtas būtent jums.

Vienas iš sudėtingiausių INSIGHT OUT paslapciu kambariu – "Lenktynės su laiku ". šiame žaidime jūs tapsite laiko ministerijoje dirbančia komanda, kuri, kelionės laiku pagalba, ne kartą pakeitė žmonijos istoriją dėl geresnės jos ateities. šį kartą jūsų užduotis bus sugrįžti į praeitį ir sustabdyti garsaus renesanso pranašo Nostradamo išpranašautą pasaulio pabaigą. Visa žmonijos ateitis – jūsų rankose. Kaip planuojate ją išgelbėti?

Grįžę į praeitį prieš kelis šimtus metų privalėsite sustabdyti vieno pakvaišusio mokslininko eksperimentą, dėl kurio žmonijai grės milžiniškas pavojus. Jau šis veiksmas skamba itin sudėtingai – juk šis pakvaišęs žmogus gali būti itin pavojingas! Tačiau iškyla ir dar viena kliūtis – dingsta kitas, gerasis mokslininkas, turėjęs padėti jums keliauti laiku. Ką daryti dabar? Ar rasite būdą keliauti laiku be jo pagalbos? Ar spėsite sustabdyti pamišusį mokslininką, kol jo eksperimentas nepadarė nepataisomos žalos? Ir ar išgelbėsite pasaulį nuo jo sunaikinimo per vieną valandą? Sveiki atvykę į tikras lenktynes su laiku – šiame paslapciu kambaryje jums prireiks visokeriopos sėkmės.

Aukščiausio lygio paslapciu kambarys tiems, kurie mėgsta galvosūkius

Kai vaikystėje svajodavome apie stebuklingas galias, tarp galimybės būti nematomu, skraidyti ar skaityti mintis įterpdavome ir keliones laiku. Ar gi nebūtų šaunu sugrįžti į praeitį ir ištaisyti visas padarytas savo ir kitų klaidas? Koks būtų pasaulis, jeigu būtume sustabdę didžiąsias tragedijas, karus ir kitas negandas, neigiamai paveikusias žmonijos gyvenimą? Argi nebūtų šaunu nors vienai akimirkai tapti didvyriu, kuris visus išgelbėja? Na, jūsų proga įgyvendinti savo svajonę jau čia – įženkite į šį magišką kambarį, kur jūsų laukia tikras galvosukiu pasaulis ir lai kelionė prasideda. Tapsite tikrais filmų ir knygų herojais, o istorijos apie laiko mašinas išsipildys su kaupu.

Paslapciu kambaryje "Lenktynės su laiku " loginiai galvosukiai yra aukšto sudėtingumo lygio, todėl šiame nuotykyje gali dalyvauti asmenys nuo 16 metų (vaikams nuo 12 metų reikalinga suaugusiojo priežiūra). Visiems galvosūkiams įveikti turėsite vieną valandą, todėl reikės suktis greitai. šiame žaidime didžiausias jūsų pranašumas – komandinis darbas, tad atraskite vienas kito stiprybes, pasiskirstykite užduotis, veikite darniai. Nepamirškite, kad tai tikras labirintu kambarys, todėl paprasti sudoku arba kryžiažodžių įgūdžiai čia jums nelabai padės. Įtempkite visas jusles, nes kiekvienas garsas, kvapas ir net ir nereikšmingiausia detalė gali tapti raktu į paslapciu kambario įveikimą.

Taip pat įsidėmėkite, kad kai kuriems tai yra tikras panikos kambarys, kadangi laikas čia bėga itin greit, o išnykęs realybės pojūtis gali kaip reikiant išmušti iš vėžių. Tad nepanikuokite, sutelkite dėmesį į užduotis ir išgelbėkite žmoniją. Net ir atsižvelgus į faktą, kad visos žmonijos likimas krenta ant jūsų komandos pečių.

Kuo ypatingi INSIGHT OUT pabėgimo kambariai?

Pabėgimo arba paslapciu kambariai susilaukia itin daug dėmesio ne tik dėl to, kad ši pramoga yra tikrai išskirtinė ir netradicinė. Kas nenori nors valandai nusikelti į visai kitokį pasaulį, kur realybė paliekama anapus pabėgimo kambario durų ir viskas, kas tuo metu jums rūpi – kaip per valandą ištrūkti iš šio mįslėmis apipinto kambario? Be to, kad galite įsikūnyti į giliausias savo fantazijas, paslapciu kambariai turi ir daugiau pliusų. Kokie jie?

Visų pirma, tai pramoga, skirta žmonių grupei. Jeigu turi subūręs artimiausių draugų kompaniją ir jau nebeturi idėjų, ką naujo ir įdomaus nuveikti, labirintu kambarys yra pasirinkimas numeris vienas. Juk šią pramogą galėsite kartoti net keletą kartų! INSIGHT OUT siūlo net keletą skirtingų paslapciu kambarių. Jie skiriasi savo tematika, dekoracijomis, sudėtingumo lygiu, istorija, žanru, tai skiriasi ir loginiai galvosukiai. Galite tapt mokslininkais, detektyvais, apiplėšimų grupuote ar netgi patekti į siaubo kambarį, kuris įvarys siaubą net ir patiems drąsiausiems. Išbandykite visus pabėgimo kambarius ir tapkite tikrais galvosūkių karaliais, kadangi ši pramoga pareikalaus nemažai pastangų. Tokio tipo pramogas labai dažnai renkasi žmonės, kuriems reikia idėjos šventei. Pavyzdžiui, bernvakariui arba mergvakariui. Taip pat pabėgimo kambarius dažnai renkasi bendradarbiai, kurių tikslas – pagerinti komandinio darbo įgūdžius ir geriau vieniems kitus pažinti. Iš pirmo žvilgsnio kaip paprasti žaidimai atrodantys pabėgimo kambariai gali būti ir netiesioginė komandinio darbo pamoka.

Visų antra, tai laisvalaikio praleidimo būdas, kurio metu ne tik patirsite daug teigiamų emocijų, bet ir lavinsite savo sugebėjimus. Visos paslapciu kambariuose esančios užduotys yra loginės, todėl jūsų smegenims tai bus puiki treniruotė. Kartu su loginiu mąstymu galėsite tobulinti ir savo komandinio darbo įgūdžius, kurie, pripažinkime, praverčia visur – tiek namuose, tiek darbe, tiek visose kitose gyvenimiškose situacijose. šių užduočių dėka geriau pažinsite savo komandos draugus, įgysite daugiau pasitikėjimo vienas kitu. Labirintu ir paslapciu kambarys gali būti laikomas netgi tam tikra terapija, kadangi augant įtampai ir senkant laikui draugais jums taps vieninteliu gelbėjimo ratu.

Ir galiausiai, kiekvienas paslapciu kambarys puikiai atskleidžia savo žanrą pasitelkdamas įspūdingas ir itin tikroviškas dekoracijas. Jeigu žiūrėdami kokį nors filmą visada svajojote bent sekundei nusikelti į filmavimo aikštelę ir pabandyti įsijausti į pagrindinio herojaus vaidmenį, galite tai padaryti būtent pabėgimo kambariuose. Ir ne tik įsijausti, bet ir sudalyvauti istorijos kūrime. Jūs esate pagrindinis veikėjas ir jūs nukreipsite istoriją savo vaga. Įveikti loginiai galvosukiai – raktas į tolimesnį pasakojimo skyrių, tad būkite atidūs ir susikaupkite. Istoriją papildanti kambario aplinka jums tikrai padės tai padaryti.

Iš tiesų, visame pasaulyje garsūs pabėgimo kambariai suburia entuziastus iš įvairiausių pasaulio kampelių. Žmonės nuolat išbando naujus pabėgimo kambarius ir fiksuodami patirtis prideda jas prie jau įveiktų paslapciu kambariu. Tai pramoga, kurios neužteks išbandyti tik vieną kartą. Įveikęs pirmąjį savo paslapciu kambarį norėsite įveikti ir antrą, po to eis trečias ir ketvirtas ir net nepastebėsite, kaip būsite įveikę visus INSIGHT OUT pabėgimo kambarius ir jau ieškosite kitų. ši pramoga itin populiari visame pasaulyje, tad startuokite pas mus ir pradėkite kelionę po viso pasaulio galvosūkių kambarius. šis paslapciu kambarys gali atnešti ne tik naujų potyrių ir įgūdžių, bet ir draugų.

Galvosukiu zaidimai visai šeimai

Nuotykis pabėgimo kambaryje gali būti puiki pramoga visai šeimai. Kiekvienas vaikas svajoja įsikūnyti į tam tikrą herojų, o lobių paieška jam prilygsta pačiai geriausiai pramogai. Labirintu kambarys leis pasijusti kaip pačiame tikriausiame filme, o vaikai galės lavinti savo vaizduotę ir loginius įgūdžius to net nepastebėdami. Tiesa, prieš rinkdamiesi pabėgimo kambarį atsižvelkite į vaiko amžių ir atitinkamo pabėgimo kambario amžiaus apribojimus.

INSIGHT OUT labirintu ir paslapciu kambarys siūlo pramogas tiek jaunesniems vaikams, tiek paaugliams, todėl norėdami linksmai praleisti laiką ir pasimokyti geriau dirbti komandoje, rinkitės paslapciu kambarius. Čia kiekvienas žaidimo dalyvis galės atskleisti savo herojiškas savybes, tapti lyderiu. Vaikams tai puiki galimybė artimiau susipažinti su savo stiprybėmis ir silpnybėmis, o tėvams – išmokti spręsti iškilusius sunkumus kartu su savo vaikais ir sustiprinti šeimos ryšį. Tad toks galvosukiu pasaulis yra ne tik puiki pramoga, bet ir puiki pamoka šeimos vienybei.

INSIGHT turi ir atskirą pabėgimo kambarį, skirtą tik vaikams. šioje erdvėje ypač patogu rengti vaikų gimtadienius, kadangi kiekvienais metais sugalvoti naują pramogą nepamirštamai šventei gali būti labai sunku. O galvosukiu pasaulis, į kurį vaikas gali nusikelti kartu su savo draugais gali tapti puikiu gimtadienio cinkeliu, apie kurį vaikų kompanija nepamirš dar labai ilgai. Kosmosas, karas tarp gerųjų ir blogųjų pusių, įvairūs personažai ir herojai, fantastika, kosminis laisvas…juk apie visa tai kiekvienas vaikas fantazuoja visą savo vaikystę. Galbūt laikas išpildyti jo svajones?

Paslapciu kambariai – geriausia dovana

Kai dažnai tenka rinkti dovanas patiems artimiausiems, pradeda trūkti dovanų idėjų. Materialūs dalykai jau pradėję nusibosti, tad galima dovanoti tai, kas neapčiuopiama, tačiau itin brangu – puikūs įspūdžiai ir ilgai neblėstantys prisiminimai. Vieniems patinka kelionės, kitiems – bilietai į kiną ar koncertą. O tiems, kuriems patinka galvosukiu zaidimai, tinkamiausia dovana yra bilietas į paslapčių kambarį.

Labai dažnai tokia dovana tampa pagrindiniu šventės cinkeliu. Pavyzdžiui, daug žmonių savo mergvakario arba bernvakario šventėms renkasi būtent pramogas paslapciu kambariuose. šias įsimintinas šventes švęsti INSIGHT OUT apsimoka daug labiau, nei rengiant šventę patiems. Nereikia galvoti apie pramogas, geras laikas – garantuotas, o ir pasikviesti galite didelę kompaniją. Nors į vieną kambarį įleidžiami 2-4 asmenys, galite pasiskirstyti komandomis ir tuo pat metu eiti į skirtingus pabėgimo kambarius. Praėjus vienai nuotykio valandai susitiksite aptarti įspūdžių, nutarsite, kurie paslapciu kambariai jums atrodo patys įdomiausi. Žaidimo metu gauti įgūdžiai pravers ir vestuvėse – tiek pamergėms, tiek pabroliams reikia išsiugdyti greitą reakciją, išmokti nepasiduoti panikai ir spręsti iškilusias problemas komandoje. O kur geriau to išmokti, nei spaudžiant laikui viename iš pabėgimo kambarių?

Kuponą į paslapčių kambarius galima dovanoti ir Kalėdoms, ir gimtadieniams ir visoms kitoms šventėms, kurias tik sugebėsite prisiminti. Dovanų kuponas yra puikus pasirinkimas, kadangi jis galioja net 6 mėnesius. Gavęs dovaną asmuo galės pats išsirinkti jam patogų laiką pramogai, taip pat savo nuožiūra galės išsirinkti kurį vieną žaidimo kambarį jis norės išbandyti su savo draugais. Kuponas tinkamas 2-4 žmonių komandai ir yra tikrai originali dovana kiekvienai progai. Panikos kambarys, galvosukiu pasaulis, siaubo elementai, paslapciu kambarys – visa tai galite patirti rankose turėdami INSIGHT OUT pabėgimo kambarių kuponą.

Rinktis galėsite net iš 4 įprastų pabėgimo kambarių ir 1 pabėgimo kambario, skirto vaikams. Kiekvienas labirintu ir paslapciu kambarys skiriasi ne tik savo tema ir dekoracijomis, bet ir sudėtingumo lygiais. Tiesa, didžioji dalis paslapciu kambariu yra itin aukšto sudėtingumo lygio, todėl lengva nebus. Tačiau lengvos užduotys ir nebūtų tokios įdomios, tiesa? Tik sunkesni iššūkiai paskatins ir toliau bandyti kitus pabėgimo kambarius.

Kodėl verta išbandyti pabėgimo kambarius?

  1. Jeigu vis dar dvejoji ar ši pramoga skirta būtent tau, pasakysime, kodėl kiekvienas turėtų išbandyti savo jėgas tokiame žaidime:
  2. Žaidimas pasižymi itin apgalvotomis ir šiuolaikiškomis dekoracijomis. Kiekvienas brūkšnelis, objektas, garsas, šviesos blyksnis čia gali tapti kokia nors reikšminga užuomina ar netgi loginiu galvosukiu. Viskas parengta itin tikroviškai, tad vos įžengę pro duris nusikelsite į kitą realybę. Kur kitur, jeigu ne pabėgimo kambaryje patirsite emocijas, apie kurias svajojote žiūrėdami filmus arba skaitydami knygas?
  3. Pabėgimo kambariai skirti visiems: tiek vaikams, tiek paaugliams, tiek suaugusiems. Svarbu peržiūrėti kiekvieno kambario aprašymą, amžiaus apribojimus, loginiu galvosukiu sudėtingumo lygį ir rasti sau tinkamiausią variantą. Kai kuriuose pabėgimo kambariuose gali dalyvauti tik pilnamečiai, o kai kuriuose – vaikai su tėvų priežiūra, tad būkite atidūs rinkdamiesi.
  4. šis žaidimas yra itin įtraukiantis. Įėjus į pabėgimo kambarį ta valanda praskries tiesiog akimirksniu. Jus apstulbins kambaryje esančios dekoracijos, itin greit jus įtraukt kitokia realybė, kurios už šio kambario sienų nėra. Sudėtingi loginiai galvosukiai užtikrins, kad jūsų mintys nuolat suktųsi žaidime, todėl tikrai nenuobodžiausite. Didelė tikimybė, kad įveikę vieną pabėgimo kambarį jau galvosite apie tai, kaip sugrįžti ir išbandyti kitą. O galbūt prisijungsite prie entuziastų iš viso pasaulio ir keliaudami po kitus kraštus sudalyvausite ir kitų šalių pabėgimo kambariuose. ši pramoga – tikrai užkrečiama, todėl ją verta išbandyti kiekvienam.