phone icon +37065690762
 #0

Galvosūkių dėžė "Šnipų žaidimai"

Išsinuomoti
 #1

Galvosūkių dėžė "Šnipų žaidimai"

Išsinuomoti
 #2

Galvosūkių dėžė "Šnipų žaidimai"

Išsinuomoti
Šnipai, kuriems leidžiama dalyvauti misijoje

Šnipai, kuriems leidžiama dalyvauti misijoje

komanda iš 2-5 agentų nuo 12 metų amžiaus.

Reikalinga šnipų įranga

Reikalinga šnipų įranga

Jums prireiks tik mūsų lagamino, kuriame rasite viską ko gali prireikti vykdant užduotis. Lagamine taip pat rasite telefoną su programėle sukurta specialiai šiai misijai.

Misijos trukmė – 60 minučių

Misijos trukmė – 60 minučių

Bet žinoma misijos vykdymo laikas gali keistis, viskas priklauso tik nuo agentų patirties.

Vieta: jūsų namas ar butas. Netinkamas naudoti ofise

Vieta: jūsų namas ar butas. Netinkamas naudoti ofise

Visus žaidimo elementus iš lagamino Jums reikės sudėlioti savo namuose, specialiose vietose, remiantis gautomis instrukcijomis.

Nuomų kaina - 50 eurai

Nuomų kaina - 50 eurai

Nuomos kaina yra skirta tik 1 žaidimui. Kiekvienas žaidimo kartojimas kainuoja +10 eurų. Jums reikės pasirašyti sutartį ir sumokėti 100 eurų depozitą

Galvosūkių dėžė – tai mobili pabėgimo kambario versija namuose. Gausite medinį lagaminą su mįslėmis ir žaidimų turiniu, viską reikės sudėlioti kambariuose, laikantis instrukcijų. Duodate žaidėjams pirmą mįslę ir kartu su jais narpliojate užduoties siužetinę giją, judėdami iš taško į tašką ir spręsdami mįsles. Pasiruošimas žaidimui užtrunka iki 20 minučių. Žaidimas yra pilnai paruoštas Jums, viskas ko prireiks yra dėžutėje.

Žaidimo scenarijus: Jūsų komanda turės įsijausti į slaptųjų Mi-6 agentų vaidmenis ir dėti visas pastangas, kad sužinotumėte, kas pavogė slaptųjų agentų bylas ir nori parduoti jas užsienio žvalgybai. Žingsnis po žingsnio priartėsite prie nusikaltėlio ir sustabdysite slaptų duomenų perdavimą.

Insight Out pabėgimо kambario dėžėje privalumai:

  • Minimalios laiko ir pastangų sąnaudos žaidimui organizuoti (tereikia 15 –20 minučių išdėlioti žaidimo elementus pagal instrukciją);
  • Linksma pramoga ir maksimaliai gera nuotaika (kruopščiai apgalvotas siužetas sukurs tikrovišką šnipų nuotykio pojūtį);
  • Unikalią atmosferą sukuriantis žaidimo garso įrašas (profesionalus užduočių įgarsinimas ir foninė muzika sukuria pilnavertę įsitraukimo į siužetą atmosferą);
  • Organizatorius taip pat dalyvauja! (nors jis ir žino, kur išdėliotos užduotys, vis tiek turi jas išnarplioti 🙂)

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Išsinuomavome galvosūkių dėžę "Šnipų žaidimai" savo 14 metų dukros gimtadieniui. Tai buvo nuostabi patirtis! Vaikai žaidė vieni, žaidimas jiems užtruko apie 2 valandas. Žaidimas buvo toks smagus ir įtraukiantis, kad vaikai pamiršo apie maistą ir kitas gimtadienio pramogas. Galvosūkių dėžė ir žaidimo rekvizitai maloniai nustebino savo kokybe. Esame labai dėkingi organizatoriams ir nuoširdžiai rekomenduojame šią pramogą.

Julija
2022-12-22
google

Užsisakėme galvosūkių dėžę mūsų vaikų vasaros stovyklai. Tai buvo nuostabus nuotykis. Pati paruošiau žaidimą, todėl žinojau, kur buvo visos užduotys, tačiau vis tiek gavau progą kartu su vaikais spręsti galvosūkius 🤪. Tai buvo LABAI įdomi patirtis 🧐. Rekomenduoju vaikams nuo 12 metų ir suaugusiems.

Natalia
2022-06-23

Tai puikus žaidimas. Žaidimo metu, tu jautiesi lyg tikras slaptasis agentas ir užduotys šią tematiką puikiai atitinka. Visi galvosūkiai yra įveikiami, o tai leidžia visiems pasijusti žaidimo dalimi.

Tim & Karolina
2022-03-31

Iki dėžės atsiėmimo tikėjausi, kad tai bus klasikinė galvosūkio tipo dėžė, kurią reiks atidaryti sprendžiant mechaninius galvosūkius. Ruošiantis žaidimui (pagal komponentus) supratau, kad tai bus teminis dedukcinis žaidimas ir iš karto dar labiau nudžiugau, nes tokio tipo žaidimai mums labiausiai patinka. Kadangi esame apsilankę nemažai pabėgimo kambarių, žaidžiame stalo žaidimus ir vienas mūsų mėgstamiausių yra sherlock holmes: consultive detective - iš karto tikėjomės labai stiprios temos, atsmosferos išpildymo, sudėtingų galvosūkių.

Evelina Kotryna
2022-02-01