phone icon +37065690762

Pabėgimo kambariai INSIGHT OUT - geriausia pramoga Vilniuje jums ir jūsų draugams

Pabėgimo kambariai – kas tai?

šiais laikais turime galimybę pasirinkti iš daug skirtingų pramogų laisvalaikiui praleisti. Tačiau tarp jau įprastų kino teatro seansų ir pasisėdėjimų kavinėse vis labiau populiarėja ir kitokia, itin smagu pramoga – pabegimas is kambario. Ir ne, tai nėra paprastas kambarys. Tai vieta, kurioje visi tie fantastikos scenarijai, apie kuriuos kada nors galvojai, tampa realybe.

Pabėgimo kambariai yra pramoga, kurios metu keleto žmonių komanda patenka į kambarį, kuris turi kokią nors tematiką. Tai gali būti siaubo kambarys, vieta, kurioje pilna mokslinių išradimų ir t. t. Tuomet jūsų laukia sudėtinga užduotis – norėdami pabėgti iš pasirinkto kambario turite įveikti daug loginių galvosūkių, kurie tikrai pareikalaus daug pastangų. Toks pabegimas is galvosūkių kambario nebus lengvas, todėl susikaupkite, įsijauskite į savo naująjį vaidmenį, pasitikėkite savo komanda ir pirmyn - ieškoti nuotykių.

Kas tavęs laukia pasirinkus INSIGHT OUT pabėgimo kambarius?

Tai zaidimu kambariai Vilniuje, pasižymintys šiuolaikiškomis technologijomis ir įspūdingomis dekoracijomis. INSIGHT OUT siūlo išbandyti net 5 skirtingus pabėgimo kambarius, kurie skiriasi savo galvosūkiais ir jų sudėtingumo lygiu, tematika, žanru, dekoracijomis ir nuotykiais, kurie jūsų laukia. Kokie tai kambariai?

Jeigu esi užtikrintas adrenalino medžiotojas ir nebijai šiek tiek mistikos ir siaubo elementų, pabėgimo kambarys "Poltergeistas " yra skirtas kaip tik tau. Įžengus į šį kambarį nusikelsi į itin realistišką siaubo filmą, kurio pagrindinis veikėjas būsi tu ir tavo komanda. Esate profesionali paranormalių reiškinių specialistų grupė, gavusi užduotį iš vieno paslaptingo namo išvaikyti visas piktas dvasias. Tačiau kaip ir visuomet, susidursite su nenumatytais iššūkiais. Dvasių sutramdymui turite vos vieną valandą, o jeigu nespėsite – amžiams išnyksite kartu su apsėstu namu. šis pabegimas is paslapčių kambario bus kitoks, nes jo nepamiršite dar labai ilgai.

Dėl itin tikroviškų dekoracijų ir įtampos, kurią jusite šio žaidimo metu, šiame pabėgimo kambaryje gali dalyvauti tik pilnamečiai asmenys. Į siaubo kambarį nebus įleidžiami nuo alkoholio ar kitų svaigiųjų medžiagų apsvaigę asmenys, nėščiosios ir žmonės, sergantys širdies ir psichikos ligomis. Ar dabar jauti, kas tavęs laukia šiame siaubo kambaryje? Tai nebus įprastas pabegimas is kambario. Tai panašiau į tikrą siaubo karuselę, kuriai įveikti reikės išlaikyti ramybę ir susikaupimą.

Mokslo ir kompiuterinių žaidimų mėgėjams patiks pabėgimo kambarys "Lenktynės su laiku ". Turbūt esate įpratę tapti herojais kompiuteriniuose žaidimuose, kur kovojate su priešais ir apsaugote žmoniją nuo siaubingo jos likimo. Pabegimas is paslapčių kambario šį scenarijų išpildys ir realybėje. Jūsų komandos užduotis – nukeliauti į praeitį ir sustabdyti išprotėjusio mokslininko eksperimentą, kurį renesanso pranašas Nostradamas prilygino žmonijos sunaikinimui. Jau ir taip sudėtinga užduotis taps dar sunkesne, kai dings vienintelis mokslininkas, sugebantis nugabenti jus laiku į praeitį. Kaip susitvarkysite su šia nesėkme? Ar išnarpliosite galvosūkius ir sugebėsite grįžti į praeitį? Ar sugalvosite planą, kaip sustabdyti pašėlusio mokslininko eksperimentą? Ir svarbiausia – ar spėsite išgelbėti visą žmoniją per vieną valandą? šis pabegimas iš iššūkių kambario pareikalaus daug loginio mąstymo, tad įsikūnykite į savo vidinį mokslininką ir pirmyn.

Jeigu savo knygų lentynose turite ne vieną gerą detektyvą, jums tikrai patiks pabėgimo kambarys "Vyno gamintojo paslaptis ". Turėsite galimybę patekti į itin garsaus vynininko Russo vyno rūsį, kuriame jis laiko ne tik aukščiausios kokybės gėrimus, bet ir visame pasaulyje garsaus vyno receptą. šis receptas – didžiausias ir brangiausias vynininko gyvenimo turtas, todėl jį radus jums taip pat nusišypsotų neregėta sėkmė. Ar sugebėsite per vieną valandą susigaudyti tarp visų užuominų ir atrasti tą visų geidžiamą vyno receptą? šis pabegimas is galvosūkių kambario skirtas sudėtingų užduočių mėgėjams.

Filmų apie apiplėšimus mėgėjams arba tiesiog norintiems įsikūnyti į garsiuosius nusikaltėlius Bonnie ir Clyde tinkamiausias pabėgimo kambarys yra "Itališkas apiplėšimas ". Turbūt nėra nė vieno, kuris nebūtų girdėjęs apie pasaulinio garso tapytoją Leonardą Da Vinči. Visi jo kūriniai šiais laikais – neįkainojami. Pasirodo, vienas turtingas kolekcionierius ponas Džovani savo rūmuose saugo prarastą tapytojo šedevrą, kurio vertė yra sunkiai įsivaizduojama. Jūsų komanda nusprendė tą šedevrą pavogti. Tačiau pabegimas is iššūkių kambario lengvas nebus. Ištaikę progą, kai rūmų valdytojas ponas Džovani išvyksta vizitui pas daktarą, apiplėšimui turite lygiai vieną valandą. Nors turite signalizacijos kodus ir netgi bendrininką, dirbantį apsaugoje, kliūčių bus daug daugiau, nei galėtumėte pagalvoti. Tad susikaupkite – jūsų laukia istorinis apiplėšimas ir nepamirštamas pabegimas is paslapčių kambario.

O mažiesiems pabėgimo kambarių entuziastams INSIGHT OUT siūlo nepamirštamą nuotykį kosminiame žaidime "Space Wars ". Tai puiki vieta ir paprastam laisvalaikio praleidimui, ir gimtadieniams bei kitoms vaikų šventėms. šiame kambaryje susidurs dvi komandos, kurios kovos dėl išlikimo tikrame kosminiame kare. Žemės gyventojai prieš ateivius – kuri komanda nugalės?

šis pabėgimo kambarys vaikams yra ne tik šauni ir įsimintina pramoga, bet ir puiki asmeninių įgūdžių tobulinimo mokykla. Vaikai turės galimybę artimiau pažinti savo stiprybes ir silpnybes, išmoks dirbti komandoje, lavins savo loginius sugebėjimus. Kiekvienas žaidėjas galės įsikūnyti į pasirinktą personažą ir taip lavinti savo fantaziją. Visas žaidimas trunka 75 minutes, todėl linksmybėms laiko tikrai užteks. Tokie "pabegti is kambario zaidimai " yra labai dažnas tėvų pasirinkimas, kai siekiama nustebinti ir sužavėti vaiką dar nematytomis pramogomis.

Kokia šio žaidimo esmė ir kuo naudingas pabegimas is iššūkių kambario?

Nors pabėgimo kambariai dienos šviesą išvydo palyginus neseniai, jie jau sulaukė masiško populiarumo visame pasaulyje. Pirmasis pabėgimo kambarys buvo sukurtas remiantis kompiuteriniu žaidimu, todėl pritraukė kiekvieno fantastikos mėgėjo dėmesį. šiuo metu pabėgimo kambarių entuziastų bendruomenė tokia didelė, jog žmonės keliauja po visą pasaulį, išbando skirtingų šalių pabėgimo kambarius ir visus "pabėgimus " kaupia savo vienoje didelėje kolekcijoje? Galbūt laikas ir tau prisijungti prie šio nuolat augančio entuziastų būrio? Pažadame, kad pirmasis pabegimas is galvosūkių kambario įtrauks tave taip greit, kad net nepastebėsi.

Pabėgimo kambarių esmė gana paprasta – jūs įžengiate į kambarį, iš kurio turite pabėgti per tam tikrą laiką (dažniausiai – vieną valandą). Kad pabėgimas būtų sėkmingas, privalote įveikti visas logines užduotis, išspręsti sudėtingus galvosūkius ir komandinio darbo pagalba rasti galutinį sprendimą. Kiekvienas pabėgimo kambarys (vaikams Vilniuje) yra skirtingo sudėtingumo lygio, tad pirmam kartui galima rinktis vidutinio sunkumo pabėgimo kambarį. Taip pat atsižvelkite į tematiką – kas jums patinka labiausiai? Galbūt domina siaubo kambariai, o galbūt domitės mokslu ir eksperimentais? Gal ant naktinio staliuko visuomet laikote po 3 skirtingus detektyvus ir norėtumėte išbandyti mįslių sprendimą realiame gyvenime? INSIGHT OUT zaidimu kambariai Vilniuje sukurti taip, kad kiekvienas rastų sau tinkamiausią variantą.

šios pramogos populiarumą užtikrina ir faktas, kad pabėgime gali dalyvauti komanda, kurią sudaro 4 žmonės. Kartu į nuotykius žengti ne tik drąsiau, bet ir efektyviau. Galėsite pasiskirstyti užduotis pagal savo stiprybes ir silpnybes, o sunkesnėms užduotims panaudoti jūsų visų mąstymą. Bus užduočių, kurių vienam įveikti ir nepavyktų, todėl atsižvelkite į vienas kito nuomonę ir pasitikėkite draugais, nes komanda taps pagrindiniu raktu, kuris užtikrins, kad pabegimas is paslapčių kambario būtų sėkmingas.

Pabėgimų kambarius dažnai renkasi žmonės, kurie nori sustiprinti savo tarpusavio ryšį ir pagerinti komandinio darbo įgūdžius. Tokie neoficialūs "kursai " skirti šeimos nariams, bendradarbiams, draugams, bernvakario ar mergvakario dalyviams. Kartu įgyvendintas pabegimas is iššūkių kambario pakels motyvaciją siekti ir kitokių pasiekimų, dirbant kartu. Žaidimo metu daugiau sužinosite apie vienas kitą, įgysite daugiau pasitikėjimo vienas kitu, atskleisite savo sugebėjimus stresinėje situacijoje arba tada, kai spaudžia laikas. Tad jeigu ieškote būtų, kaip suartėti su savo komanda – pabegimas is galvosūkių kambario yra tai, ko jums reikia.