INSIGHT OUT FRANŠIZĖ

Kodėl naudotis „Insight Out“ franšize yra naudingiau, negu atidaryti nuosavą galvosūkių kambarį?

Sutaupysite laiką ir pinigus

Su mumis atidarysite galvosūkių kambarį žymiai greičiau ir pigiau, nei savarankiškai, juk sudėtingiausias kelias jau įveiktas ir jums nereikės jo kartoti.

Pagalba visuose etapuose

nuo patarimų, kaip pasirinkti tinkamas patalpas, iki personalo mokymų, kaip dirbti su klientais.

Kokybiškas produktas

Mes palikome praeityje banalius raktus ir kodines spynas. Tik originalios užduotys ir specialieji efektai, patrauksiantys pačius reikliausius klientus.

Centralizuota rinkodaros kampanija

socialiniuose tinkluose FB, Instagram, prieiga prie reklaminės medžiagos, vieta tinklalapyje.

Lietuvos galvosūkių kambarių rinka dabar aktyviai plečiasi, kas ketvirtį atidaromas vis naujas galvosūkių ar pabėgimo kambarys. Dabar šioje srityje dirba apie 46 įvairaus dydžio bendrovių – nuo vieno kambario savininkų iki didelių bendrovių, valdančių kambarių tinklą keliuose miestuose. Galvosūkių kambariai daugiausiai įsikūrę didžiuosiuose miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

Paruoštos verslo idejos sėkmingam verslui

Daugelis svajoja gauti stabilias pajamas ir dirbti sau. Pasiekti realių rezultatų ir dirbti širdžiai mielą darbą gali kiekvienas, svarbiausia – rasti savo nišą. Veiksmingos verslo idejos – tai gero starto ir sėkmingos verslo plėtros pagrindas. Viena iš tokių idėjų šiuo metu yra pabėgimo kambarių pramoga.

Pabėgimo kambariai – gana nauja, tačiau labai greitai besiplečianti populiarių pramogų rūšis. Pabėgimo kambarių įrengimas – puiki verslo ideja, atitinkanti šiuolaikines pasaulio realijas.

Štai keletas pagrindinių klausimų, rūpinčių kiekvienam, kas nutaria imtis veiklos pabėgimo kambarių pramogų srityje.

Ar verta baimintis konkurencijos?

Pabėgimo kambarių atveju – tikrai ne! Pabėgimo kambariai – tai ne dvi vienodos buitinės technikos parduotuvės, tarp kurių pirkėjas pasirinks pigesnę. Dauguma lankytojų paprastai nori apsilankyti dar keliuose pabėgimo kambariuose. Esmė ta, kad kuo daugiau mieste įdomių, tinkamai aptarnaujamų pabėgimo kambarių, tuo didesnė tikslinė auditorija.

Kada rinka sustos?

Juk vieną pabėgimo kambarį įdomų išbandyti tik vieną kartą? Vieną – taip! Bet jeigu įrengsite du, tris ar daugiau, tai klientų srautas nenutrūks. Ir jau tada pagal statistiką žiūrėsite, ką ir kaip keisti, kad tas srautas neišsektų.

Pamąstykite patys, ar galėtų jau 10 metų Europoje ir Azijoje veikti ir plėstis pabėgimo kambariai, jeigu klientų srautas mažėtų? Čia ir slypi geros verslo idejos paslaptis.

 

Nuo verslo idejos iki veikiančios bendrovės: 4 žingsniai, kaip atidaryti pabėgimo kambarį

  1. Įsteigti įmonę ir sukurti savo prekių ženklą.

Kad jūsų įmonė pradėtų dirbti, iš pradžių reikia viską oficialiai įregistruoti. Nors įmonės registravimas bet kuriuo atveju pareikalaus jūsų pačių pastangų, bet turėdami INSIGHT OUT franšizę, galėsite sutaupyti pinigų nuosavo prekių ženklo reklamai, – jūs įgyjate labai svarbų padėjėją, kuris jau žino, kuriame etape gali kilti problemų, taigi, padės jų išvengti.

  1. Patalpos

Apsisprendę dėl biudžeto, galite ieškotis vietos pirkti ar nuomoti. Tai gali būti pagalbinės gyvenamųjų namų patalpos, atskiros vietos prekybos centuose. Vieta labai svarbi. Reikia įvertinti žmonių kiekį, kurie kasdien eis pro jūsų kambarį, pasiekiamumą viešuoju transportu, galiausiai, reikia, kad kambarys būtų lengvai randamas, neklaidžiojant aplinkui. Pabėgimo kambarių įrengimas geroje vietoje lemia sėkmę.

Suprantama, visa tai jūs galite apskaičiuoti ir patys, patys galite rasti tinkamas patalpas, tačiau kreipiantis į INSIGHT OUT pagalbos išplėtoti šias verslo idejas, jums padėsime pasirinkti vietą, nurodysime visus nuomojamų patalpų pliusus ir minusus, kurių galite nepastebėti atidarydami savo pirmąjį pabėgimo kambarį.

  1. Pabėgimo kambarių įrengimas ir scenarijų kūrimas

Kuriant scenarijų, svarbu atsižvelgti į daugelį kriterijų – sudėtingumą, įveikimo laiką, koncepciją, dizainą, kambario siužetą ir įrengimą.

Dažniausia ir didžiausia klaida įrengiant pabėgimo kambarį – manyti, kad siužetas yra svarbiausias kambario kriterijus, tad galima per daug negalvoti apie praktinį „atidirbimą“. Juk jeigu yra įdomus ir įtraukiantis siužetas, žmonėms tikrai patiks. Tačiau kas bus, jeigu žmonės nepasieks finalo? Arba klientai visą jūsų genialią užduotį išspręs per 15 minučių, sumokėje už valandos trukmės pramogą. Kaip išlaikyti sudėtingų ir lengvų užduočių balansą? Kaip padaryti tokios logikos kambarį, kad ją suvokti ir perprasti daugumai žmonių prireiktų tiek laiko, kiek jūs ir suplanavot? Užsakydami INSIGHT OUT franšizę, jūs gausite konsultaciją visais išvardintais klausimais. Mūsų komandos patirtis, t. y. keturi atidaryti ir sėkmingai veikiantys pabėgimo kambariai, įrodo harmoningą ir stabilų visų šiame punkte aprašytų koncepcijų darbą.

  1. Rinkodara ir personalas.

Su pabėgimo kambariais susijusios verslo idejos dažniausiai numato, kad juose dirbs bendraminčiai ir pažįstami, o vėliau samdomi žmonės iš šalies. Svarbu juos tinkamai apmokyti, juk pabėgimo pramogą sudaro ne tik galvosūkiai ir anturažas, bet ir darbuotojų sugebėjimas sudominti lankytojus istorija ir prireikus padėti, bet taip, kad žaidėjai nesijaustų, lyg užduotis išsprendė už juos kažkas kitas.

Kai nutariate reklamuoti naują prekių ženklą, patys sprendžiate, kiek pinigų skirti reklamai ir plėtrai, tačiau ta suma neturėtų būti mažesnė nei 50 proc. kambario vertės, kitaip kambarys ilgai neatsipirks, o nuomos mokestis skaudžiai tuštins biudžetą.

Turėdami INSIGHT OUT franšizę, galėsite nesirūpinti naujo vardo reklama rinkoje, nesibaiminsite didelės konkurencijos, nes jūsų pabėgimo kambarys naudosis stabiliai veikiančiu prekių ženklu, kuris jau dabar sėkmingai konkuruoja su geriausiais pabėgimo kambariais mieste.

INSIGHT OUT pabėgimo kambarių projekto franšizės privalumai

Rinkdamiesi bendradarbiavimą pagal franšizę, iš karto pasinaudojate šiais privalumais:

  • Pabėgimo kambarių įrengimas kainuos jums žymiai pigiau;
  • Jums nereiks visko galvoti patiems, mokytis iš klaidų ir tobulėti. Verslo idejos, kurias jums pasiūlysime, jau dabar sėkmingai veikia ir toliau veiks jūsų naudai!
  • Pagalba organizuojant verslą, dirbant su klientais ir apmokant personalą.
  • Siūlomi tik šiuolaikiški galvosūkiai, jokių pasenusių kodinių spynų ir kitokių sudėtingų mechanizmų.
  • Reklama ir galimybė skelbti informaciją apie savo verslą mūsų portale.

Mokėdami procentą nuo pelno, galite pamiršti vargus ieškant būdų, kaip išreklamuoti savo kambarius, kaip sukurti ir išplėtoti savo puslapį, kaip reklamuoti ir kitus sudėtingus dalykus.

Esame pasirengę suteikti visas sąlygas, kad jūsų verslo idejos virstų pelningu verslu nuo atidarymo momento.