Nuolaidos ir akcijos pabėgimo kambaryje

Dažnai sakoma, kad lietuviai yra nuolaidų medžiotojai, bet prisipažinkime – juk kiekvienas visad trokštame sutaupyti pinigų kam nors papildomai. Nuolaida ir akcija yra du skirtingi žodžiai, tačiau dabar jie susiliejo į vieną reiškmę – mažesnę kainą. Kiekvienos nuolaidos tikslas yra padidinti klientų skaičių tam tikroje vietoje ar prekės pardavimų kiekį. Kartais tai veikia, kartais ne. Vis dėlto pamažu artėja ruduo, po to bus Kalėdos – kiekvienas papildomas pinigas pravers. Taigi nusprendėme atkreipti savo lankytojų dėmesį į „Insight Out“ pabėgimo kambariuose taikomas nuolaidas.

Nedažnas studentas pas mus užsuka, nors esame netoli vieno didžiausių universitetų Lietuvoje, apylinkėse kiek toliau gali aptikti kitus, nors periodiškai mums sako, kad taikome studentams geriausią kainą, nors kurį laiką bendradarbiavome aktyviai su Studentų Atstovybėmis… Visąlaik galvojome, kad jaunimas mėgsta įdomų laisvalaikio praleidimą. Tuo labiau mūsų sritis vadinasi intelektualios pramogos. Nejaugi nenorit kitaip pasukti varžtelius, studentai? Taigi 20 procentų nuolaida siūlome studentams nuo antradienio iki ketvirtadienio (tik darbo dienomis) iki 17:00 val. Tiesa, visi komandos dalyviai privalo pateikti galiojantį studento pažymėjimą, tačiau tikram studentui gi tai ne kliūtis. 😀

Gimtadieniai yra be galo aktuali šventė kiekvienam. „Insight Out“ personalas mano, kad sunkiausia yra parinkti dovaną kam nors. Vis blaškomės, ieškome kažko stebuklingai ypatingo tortadienio žmogui. Tokiai progai turime dovanų kuponus/sertifikatus… Tačiau ne apie tai straipsnis. Kita problema, su kuria susiduria  gimtadienio šeimininkai – kur nusivesti būrį draugų, giminaičių ar bičiulių? Kavinės, barai ir klubai pabodę… Išeitis yra, escape room  pavadinimu. „Insight Out“ brand‘as turi tris skirtingų temų, tipo ir sunkumo pabėgimo žaidimus, tad tikrai yra iš ko rinktis. O iš viso vienu metu gali žaisti iki 12 žmonių. Puiki vieta švęsti svarbiausia savo gyvenimo dieną metuose. Štai kodėl pas mus nuolaida gimtadienio proga  galioja tą pačią šventės dieną ir dar papildomai 7 dienas. Tereikia nepamiršti namie dokumento su gimimo data ir gausite kiekvienam kambariui, kuriame žaisite jus ar jūsų svečiai, 20 procentų nuolaidą.

Lojaliems klientams ir pabėgimo kambarių fanams yra specifinis akcijinis variantas. Jei iš karto po sužaisto žaidimo viename iš mūsų kambarių atliekate rezervaciją, kitąkart atėjus pritaikysime jums irgi 20 procentų nuolaidą.  Nepainiokite šio pasiūlymo su tuo, kai rezervuojate keletą kambarių vienu metu. Deja, pastaruoju atveju šios nuolaidos nesuteiksime. Ši akcija sugalvota tam, kad klientai po žaidimo įvertintų pramogą: ar jiems patiko, ar geras aptarnavimas, ar teisingas žaidimo vedimas… Jeigu lūkesčiai patenkinti, tuomet norėsis sugrįžti. Kodėl neatsisakyti progos pigiau nuveikti tai kas patinka, tuo labiau kai galima rezervuotis net mėnesius į priekį.

Ir aišku nepamiršome mergvakarių ir bernvakarių šventimo, nors, matyt, baigiantis vasarai tai nėra taip aktualu. Šia proga reikia jaunąją ar jaunikį nusivesti gerai pašėlti ir pasismaginti, norisi užsilikusių prisiminimų dar ilgam. Užsakant mergvakariui ar bernvakariui du ar daugiau escape roomus „Insight Out‘e“ , taikoma 10 procentų nuolaidą. Geros emocijos, staigmenos ir nenuobodi pramoga – garantuota.

Taigi, lyg ir atsižvelgėme į visas svarbiausias šventes ir klientų grupes. Jei turite savo pasiūlymų, rašykite mums. Gal įtrauksime į „Insight Out“ nuolaidų sąrašą. Tiems, kurie nesumedžios savo norimos akcijos, siūlome sekti mūsų Facebook puslapį – konkursai irgi puiki galimybė gauti išsvajotą pramogą. :]