Kodėl siaubo pabėgimo kambarys yra puiki vieta pasimatymui?

Ar jūs ieškote naujos vietos pasimatymui? Nusibodo standartiniai kino teatrai, kavinės, atrakcionų parkai? Norite nustebinti savo išrinktąjį žmogų? Trokštate kartu patirti nepamirštamą nuotykį ir suprasti, ar kartu galite siekti išsikeltus tikslus? Kiekvienas toks noras gali būti išpildytas, jei ryšitės išbandyti pabėgimo kambario pramogą su siaubo tematika. Galvojate nesąmonė! Skaitykite toliau. ;]

Pradėkime nuo to, jog pasimatymai ir pasimatymų vietos šiais laikais banalėja, o norisi išlikti originaliais. Nuobodus ir monotoniškas laiko praleidimas nepatiks nė vienai pusei, tad reikia suktis iš padėties ir stebinti. Pabėgimo kambarys yra puiki alternatyva!

Atėjus anksčiau laiko, jūs busite pakviesti įsitaisyti patogioje poilsio zonoje, pavaišinti arbata bei saldainiais ar sausainiais, galėsite išspręsti kokį galvosūkį ir susipažinsite su pabėgimo kambarių informacija. Tokia jau ta „subtili“ pramogos pradžia.

Toliau jau pats įdomumas bei veiksmas! Visų pirma, būnant siaubo atmosferos apsupty atsiskleis antros pusės vertybės. Ar žmogus pakankamai drąsus, ar  pasiruošęs imtis iniciatyvos, ar sugebės stresinėje situacijoje pasireikšti..? Juk be galo įdomu ir smagu matyti savo partnerį iš visai kitos pusės.  Aišku minusas, kad emocijos užkrečiamos, tuomet pačiam turi būti ne gėda už save, gerai pasirodyti reikia…

Kam žiūrėti dar vieną romantinį ar horror filmą, kai galima gyvu kailiu patirti visą siaubą, pamatyti keistus dalykus ir įsimylėti dar stipriau nekasdienėje aplinkoje? Įsivaizduokite, kaip stulbinančiai skambės, kai pasakosite kam nors savo mėgstamiausią pasimatymą: antroji pusė, romantika keistai blyksinčių žvakių šviesoje ir pagieža. Che che! 😀 Juokaujame. Nors viskas tikrai nenuspėjama. Gal pasitaikys kambarys su aktoriais, kurie įsitrauks į jūsų veiksmą ir pateiks išmėginimų. Kam dairytis į didžiojo ekrano gražuolius, kuomet visą dėmesį galima turėti tik sau, ir galimai dalintis tik su kuo nors bevaidinančiu personažą pabėgimo siaubo kambary.

Kiekviena emocija, kiekvienas potyris liks nepamirštas dar ilgam. Pabėgimo kambary laikas bėga greitai, įdomybių ir netikėtumų apstu, tad po žaidimo dar ilgai kalbėsitės apie savo jausmus, kaip ir ką galėjote padaryti kitaip, kodėl tiek daug juokėtis, kas išgąsdino… Siaubas visiems suteikia adrenalino, o juk to dažnai gyvenime nebūna. Tad tegu kasdienybėje pasitaiko naujų vėjų ir išlieka nuotaikingų prisiminimų.

Siaubo pabėgimo kambarys taipogi energizuoja. Sudalyvavę tokiame nuotykyje dar kuriam laikui po žaidimo jausitės kupini energijos ir noro išbandyti visokias atrakcijas, nenuobuodžiausite likusį vakarą, o gal netgi išbandysite dar vieną escape room pramogą. Poveikis geresnis už bet kokį energetinį gėrimą! Ir visai nereikia prieš vartojant pasitarti su gydytoju ar vaistininku!

Pabaigai norėtume padėti mūsų skaitytojams susivokti, jog yra skirtumas tarp siaubo kambario ir siaubo pabėgimo kambario. Pirmajam variantui be išimties būdingi jau minėti aktoriai, ten mažiau galvosūkių ir užduočių, labiau orientuojamąsi į emocijas. Antrasis tipas yra įprastas galvosūkių kambarys, bet su tam tikrais efektais (muzikos ir/ar šviesų), galbūt įrengtas keistai ar siužetas pamažu atskleidžia siaubingą istoriją. Pastarąjį variantą gali pasiūlyti ir „Insight Out“ pabėgimo kambariai. „Poltergeisto“ escape room‘as jau daugiau nei metus stebina lankytojus savo išmone, sprendimais ir, be abejo, siaubo elementais. Nepraleiskite progos surengti unikalų pasimatymą ir sužavėti savo draugą/-ę. Iki susitikimo!