Pabėgimo kambarys – puiki pramoga darbo kolektyvui

Bet kuris vadovas ar administracija trokšta, kad jų darbo kolektyvas dirbtų vieningai kaip kumštis, tačiau tai pasiekiama ne vien situacijų sprendimu darbo vietoje, atmosferos ir aplinkos gerinimo, atlygio ir priedų motyvacijos dėka. Kartais kolektyvas susidrauga pramogaujant net greičiau nei tikimasi. Ketinimai gerai praleisti laiką su kolegomis klube, gamtoje ar restorane yra nuostabūs, tačiau ar ne būtų geriau, jei visi kartu veiktų dėl bendro tikslo, vienas kitam padėtų, atskleistų savo sugebėjimus ir talentus, susidorotų su įtampa? Juk puiku kai visa tai apvilkta pramogos formatu!

Taigi pabėgimo kambarys yra ne ką prastesnis pasirinkimas jūsų kolektyvo team-building‘ui. Šiuolaikiniai pabėgimo kambariai turi istoriją ir siužetą, kuriuo reikia sekti, prisiminti informacijos detales, atkreipti dėmesį į smulkmenas, kol galiausiai po užduočių gausos pamažu priartėjama prie finalo. Pastarąją padarius galima džiaugtis komandiškai pasiekus pergalę. Nors 60 minučių laiko limitas be abejonių kels stresą, su pastaruoju žaidimo aspektu reikia mokėti  irgi dorotis, o, įvykdžius duotą užduotį laiku, jausmai ir emocijos būna tikri bei nepamirštami.

„Insight Out“ escape room šiuo metu siūlo rinktis iš trijų turimų kambarių. „Poltergeistas“  patiks siaubo tematikos ir adrenalino gerbėjams. Ekstremalių ir pašėlusių situacijų darbuotojai gali pasimėgauti visu tuo visai kitu kampu. „Lenktynės su laiku“  galvosūkių kambarys kupinas mokslinės fantastikos, nuotykių, tad kūrybinio darbo atstovai skubėkite išbandyti šį atmosferiškai subtilų iššūkį. „Itališko apiplėšimo“ pavadinimas pats kalba už save. Žinoma, turbūt nedirbate plėšiko darbo, bet ar nebūtų patrauklu išmėginti kitokią profesiją, išmokti tam tikrų įgūdžių ir pritaikyti savame darbe visą tai.

Didžiausi privalumai turėti kolektyvinį susibūrimą galvosūkių kambaryje yra nenuobodus laisvalaikio praleidimas, galimybė kiekvienam komandos nariui pasireikšti arba dirbti išvien smagiai ir nuotaikingai, susidurti su netikėtais išbandymais, neregėtais galvosūkiais, atsidurti gražiai ir tematiškai įrengtoje aplinkoje.

Pats didžiausias minusas, kad be komandos noro nebus ir rezultato. Ką tai reiškia? Jei jūsų darbinis kolektyvas nenusiteikęs panirti į nuotykį, spręsti galvosūkius skirtingo sunkumo ir tipo, išklausyti atidžiai instruktažą ir istoriją,  sekti detektyvinėmis užuominomis, džiaugtis kai atrandama kas nors naujo, padaroma stulbinanti įžvalga ar teisingas sprendimas, tuomet escape room pasirinkimas nepasiteisins. Visgi ir darbo kolektyvas būna  dažniau neišpuikęs, o labiau pratęs prie baro, biliardo, kino ar kitų įprastų pramogų. Be to, žmogų šiaip yra sunku įtikinti imtis ko nors naujo. Nepasiduokite neigiamoms mintims!  Išbandykite tokį komandos laisvalaikį drąsiai. Pasirinkę tinkamą kambarį kolektyvui, liksite nenusivilę.

Pabėgimo kambarių žanrų ir stilių yra be galo daug, apie juos plačiau užsiminsime kituose straipsniuose. Prieš pasirenkant, patariame pasiskaityti pramogos aprašymus. Galite taipogi pasikalbėti su kambarių personalu, peržvelgti apžvalgas ir komentarus. Šie ir daugelis kitų niuansų padės suprasti, kas kitiems klientams patiko kambaryje ir kodėl tai turėtų tikti jums.

Taip pat perspėjame, pabėgimo kambariai sukelia priklausomybę. Nuėję su kolektyvu į labai fainą, norėsite toliau pabandyti rimtesnį bei sunkesnį room‘ą, tad gal iš anksto geriau rezervuotis bent kelis žaidimus vieną po kito. Taip galima susitarti ir dėl nuolaidos…

Darbo kolektyvo laisvalaikis turėtų bet kuriai įmonei būti ne paskutinėje vietoje. Tai suvienija ir pakelia nuotaiką darbuotojams, rodo „valdžios“ dėmesį ir atsidavimą. Kaip gerai kad ši pramoga egzistuoja tik dar keletą metų ir vis tobulėja, vystosi, žanras keičiasi, visad laukia staigmenos ir naujovės. Darbo kolektyvai tik pirmyn!