Space Wars

Sudėtingumo lygis

Lengva - vidutinio sunkumo

žaidimo trukmė

75 min

dalyvių skaičius

2-3 žaidėjai prieš 2-3 žaidėjus (viso: 4-6 žaidėjai)

Apribojimai

12+

  Žirmūnų g. 68, Vilnius

Laivų mūšio žaidimas – naujame interaktyviame formate.

Mūšis vyksta kosmose ir jūsų didelė grupė (iki 6 žmonių) yra padalinama į dvi komandas: Žmonių ir Ateivių. Kiekvienos komandos tikslas yra sunaikinti kitos komandos kosminį laivyną. Kitaip nei klasikiniame Laivų mūšio žaidime, jūsų komanda turi daugiau galimų veiksmų: skanuoti priešo lauką, manevruoti ir traukti savo laivus, ir žinoma šaudyti. 4 monitoriai su jutikliniais ekranais, skirtingos valdymo svirtys ir mygtukai jums padės tai atlikti.
Komanda, turinti geriausią strategiją, geriausiai dirbanti komandoje, laimės kovą dėl Žemės.
Geriausia yra tai, kad šį žaidimą galite žaisti daug kartų, ir kaskart jis bus kitoks (žinoma, jei netaikysite tų pačių strategijų:))
Laivų mūšis yra puiki vieta team-buildingams ar tam tikrų progų paminėjimui.

Gegužė 2022
PrAnTrKtPnŠtSk
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Pramogų erdvė „Don‘t Panic“ – nepamirštamos pramogos vaikų gimtadieniams Vilniuje

Gimtadienis – bene laukiamiausias metų įvykis kiekvienam vaikui. Tuo tarpu tėvams kasmet reikia suplanuoti vis naują šventę, kurios vaikai nepamirštų iki kito gimtadienio. Klounai, batutai, princesės ir kompiuteriniai žaidimai jau nusibodo? Laikas apsilankyti pramogų erdvėje „Don‘t Panic“, kurioje praleistas laikas įsimins ilgam. Jeigu ieškant pramogos vaiku gimtadieniams prioritetas yra Vilnius, pataikėte ten, kur reikia. Daug azarto, įspūdžių, netikėtumo ir fantazijų vienoje vietoje.

Pramogų erdvė „Don‘t Panic“ siūlo ypatingą kosminį žaidimą, kurio metu vaikai galės įsikūnyti į įvairius personažus, suburti dvi komandas ir kovoti viena prieš kitą nepamirštamame kosminiame kare. Žaidimui reikia dviejų komandų po 3-4 žmones, tad jeigu ieškote pramogos vaiku gimtadieniui – šis žaidimas yra puikus pasirinkimas, į kurį galima įtraukti visus nedidelės šventės dalyvius. Jo metu vaikai atliks jiems paskirtas užduotis, galės įsikūnyti į savo personažus, lavins gebėjimą greitai reaguoti ir išmoks siekti aukščiausio rezultato komandoje. 

Kurią komandą pasirinkti? Ar norėsite būti žemės gyventojų komanda, kuri saugo Žemę nuo ateivių užgrobimo? O galbūt kaip tik rinksitės ateivių būrį, kurio tikslas – užkariauti Žemės planetą ir joje įsikurti? 

Tegul kova tarp žemės gyventojų ir ateivių prasideda! 

Kodėl vaiko gimtadieniui rinktis „Don‘t Panic“? 

Tai puikus pasirinkimas, jeigu ieškote pramogos vaiku gimtadieniui Vilniuje. Pramogų erdvė įsikūrusi Žirmūnų g. 68, susisiekimui itin patogioje vietoje. Tai puiki erdvė ne tik linksmam laiko praleidimui, bet ir asmeniniam vaiko tobulėjimui. Žaidimo metu vaikai turės galimybę kurti strategiją, planuoti veiksmus, įsijausti į savo vaidmenį komandoje, išmokti siekti tikslo kartu. Čia laukia ne tik puikios pramogos vaikų gimtadieniams, bet ir galimybės mokytis ir tobulėti smagioje aplinkoje. Žaidimas trunka 75 minutes, tad azarto tikrai netrūks. 

Ieškant įdomios ir įsimintinos pramogos vaikų gimtadieniams Vilnius siūlo daug pasirinkimų, tačiau pramogų erdvė „Don‘t Panic“ yra vienintelė, kurioje susiduria kosmoso linksmybės ir galimybė lavinti vaikų vaizduotę, savarankiškumą ir mąstymą. Nedaug gimtadienio užsiėmimų gali pasigirti vieta neakivaizdžiam mokymuisi. Tuo tarpu čia vaikų lauks puiki galimybė pažinti komandinio darbo džiaugsmus, o žaidimo metu gauti įgūdžiai pravers ir ateityje. 

Taip pat bus visai nesunku išlaikyti vaikų dėmesį – žaidimas pilnas įdomių užduočių ir azarto, tad nuobodžiauti neteks nė akimirkai. Vaikai turės daug laiko artimiau susipažinti, išmoks naujų bendravimo įgūdžių, įgys pasitikėjimo savimi bei vienas kitu. Taip pat nepamirškime ir fakto, kad žaidimas sukasi aplink kosmosą ir kovą tarp žmonių ir ateivių, tad vaikams bus itin įdomu prisiliesti prie fantastikos ir bent trumpam pakliūti į tą netyrinėtą pasaulį.

Tokio tipo pramogų erdvės vis labiau populiarėja visame pasaulyje. Kadangi surengti paprastą vakarėlį yra gana brangu, vis daugiau žmonių, ieškodami pramogos vaikų gimtadieniams, renkasi įvairius pabėgimo ir žaidimų kambarius, kur vienintelės gimtadienio išlaidos atitenka bilietams. Dėl šios priežasties pramogų erdvė „Don‘t Panic“ yra dažnas pasirinkimas, ieškantiems išskirtinio ir įsimintino, tačiau piniginei draugiško gimtadienio. Rengiant gimtadienį tokio tipo erdvėse galima dalį pinigų skirti ir kitiems smagiems dalykams – dovanoms, maistui, kai tuo tarpu pramogomis bus pasirūpinta iš anksto. Užteks sukti galvą ir valandų valandas naršyti internete ieškant idėjų kuo dar nustebinti smalsių vaikų būrį. Kas nenorėtų nors trumpam nusikelti į kosmose vykstantį karą ir kovoti už savo komandą išlikimo kovoje?

Taip pat svarbu tai, kad šioje pramogų erdvėje nėra amžiaus apribojimų, tad dalyvauti gali bet kokio amžiaus vaikai. Dėl to vaikas galės drąsiai kviesti į šventę visus savo draugus, nepaisant jų amžiaus ir sugebėjimų. 

Kaip pasiruošti vaiko gimtadieniui „Don‘t Panic“ pramogų erdvėje?

Smagiausia tai, kad pasiruošimas geriausiai gimtadienio šventei yra visiškai paprastas! Keli punktai sėkmės link:

  1. Nepamirškite, kad šios pramogos vaikų gimtadieniams Vilniuje yra prieinamos visiems – nepaisant vaikų amžiaus ar sugebėjimų;
  2. Kiekvienoje komandoje gali dalyvauti po 3-4 vaikus, tad iš viso žaidimo dalyvių negali būti daugiau nei 8;
  3. Rekomenduojame pramogų erdvę tam tikrai dienai užsisakyti iš anksto, nes dėl didelio užimtumo norimą dieną patekti į pramogų erdvę gali ir nebepavykti;
  4. Galite paruošti įdomius pakvietimus visiems gimtadienio šventės dalyviams. Išsiųskite paslaptingus atvirukus su kosmoso veikėjais, naudodami lengvas užšifruotas žinutes apie tai, kas jų laukia gimtadienio šventėje. Tiek sukaktuvininkas, tiek svečiai galės iš anksto įsijauti į atmosferą, kuri jų dar tik laukia;
  5. Būkite pasiruošę nepamirštamoms linksmybėms – apsivilkite patogiai, rinkitės patogią avalynę. Kad būtų dar įdomiau, galite susikurti sau kostiumus – taip patirtys taps dar realistiškesnėmis! Galite tapti laivo kapitonu, vyriausiuoju padėjėju, pilotu. Kada duoti laisvę savo vaizduotei jeigu ne gimtadienio šventėje?
  6. Ir žinoma – nepamirškite geros nuotaikos šiai įspūdingai tarp galaktinei kelionei!

Tad jeigu ieškote išskirtinės ir nepamirštamos pramogos vaiku gimtadieniui, Vilnius siūlo užsukti į nepakartojamą pramogų erdvę „Don‘t Panic“ Žirmūnų g. 68. Laikas pačiam geriausiam gimtadieniui. Susitikime ten!