Poltergeistas

Sudėtingumo lygis

Vidutinis

žaidimo trukmė

60 min

dalyvių skaičius

2-4 žmonių

Apribojimai

18+, nėštumas, širdies ir psichikos ligos, apsvaigimas nuo alkoholio ar narkotinių ir kitų psichiką veikiančių medžiagų

Siaubo kambarys Vilniuje

Pramoga drąsiems, adrenalino ir realių emocijų ieškotojams.

Jūsų komanda – aukščiausios klasės, paranormalių reiškinių specialistai. Vykdydami naują užduotį, jūs atkeliaujate į paslaptingą namą, pilną, drebėti verčiančių dvasių. Atrodytų, kad jūs turite pakankamai patirties ir techninių galimybių jas nuraminti. Bet… yra viena kliūtis. Namas, kuriame atsidūrėte, atsiranda kur nori ir tik valandai.

Ar sugebės jūsų komanda sutramdyti dvasias ir pasprukti iš namo, kol jis pranyks iki kitos lokacijos, ar dvasių pilnas namas pasiglemš jus kartu?

Siaubo kambarys „Poltergeistas“ Vilniuje

Mėgstate adrenaliną ir esate tikri baisių filmų fanatikai? Laikas pasinerti į kraują stingdančius nuotykius, nes šis siaubo kambarys privers daužytis ne vieną širdį. Ši patirtis bus šiek tiek kitokia, nei žiūrint paprastą šiurpų filmą už ekrano. Šį kartą pagrindiniais baisaus filmo dalyviais tapsite jūs ir viskas atrodys daug realistiškiau.

Šio nuotykio scenarijus gana paprastas, tačiau priversiantis pasišiaušti visus odos plaukelius. Jūs esate profesionalių paranormalių reiškinių specialistų komanda, kurios užduotis – nuraminti visas patalpoje šėlstančias dvasias. Šį kartą pakliuvote į paslaptingą namą, kuriame gyvenančios dvasios jums užkurs tikrą pragarą. Tiesa, įžengus į namą įžengsite į naują pasaulį, iš kurio pabėgti turėsite vos vieną valandą. Kitu atveju užstrigsite apsėstame name amžinai, be jokios galimybės iš jo pabėgti. Siaubo ir psichopato kambarys įtrauks jus savo nepaprasta istorija ir užplūdusia keista energija, kurią pajus kiekvienas komandos narys.

Manote, kad esate pakankamai drąsūs, turite užtektinai žinių apie paranormalius reiškinius, mokate išlaikyti blaivų protą net ir intensyviausiose situacijose, o ilgai tarnavusi paranormalių reiškinių įranga jūsų dar nė karto neapvylė, tad kodėl turėtų apvilti šį kartą? Galvokite iš naujo – šie siaubo namai kaip reikiant sudrebins jūsų pasaulį ir privers imtis priemonių, kurių imtis jums dar neteko. Žinoma, mintyse jau girdime užkietėjusių skeptikų komentarus: „Kaip kažkoks netikras kambarys gali mane išgąsdinti?“. Na, visų pirma – tai nėra įprastas kambarys. Čia kiekvienas garsas ar judesys yra visiškai netikėtas, itin profesionalios dekoracijos apskritai apgaus kiekvieno protą ir įtikins, kad ši dvasių permelsta realybė yra tikra.

Siaubo kambarys – nauja pramoga adrenalino mėgėjams

Pabėgimo kambariai yra itin sparčiai populiarėjanti pramoga tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje. Visus vilioja galimybė išbandyti savo loginius sugebėjimus, taip pat į tokius nuotykius labai smagu pasinerti kartu su draugais. Kiekvienas pabėgimo kambarys turi savo istoriją ir žavesį, tačiau siaubo kambarys yra kažkas visiškai kitokio ir dar nepatirto.

Kambariai su šiurpiais motyvais yra vieninteliai pabėgimo kambariai, kuriuose yra šiek tiek daugiau ribojimų. Juose negali dalyvauti nepilnamečiai, nuo alkoholio ar kitų svaigiųjų medžiagų apsvaigę žmonės. Taip pat besilaukiančios moterys ir asmenys, sergantys širdies ar psichikos ligomis. Tokie apribojimai taikomi atsižvelgiant į siaubo kambario turinį, dekoracijas ir kitus dalykus, kurie nėra skirti silpnų nervų asmenims. Tiesa, šiurpiais elementais pasižymintį pabėgimo kambarį šios pramogos entuziastai renkasi dažniausiai.

Šis siaubo kambarys Vilniuje išsiskiria tuo, kad jame ne tik būsite išgąsdinti visais įmanomais būdais, bet ir turėsite kaip reikiant pasukti smegenis, norėdami ištrūkti iš šio košmaro. Siaubo namai yra pilni įvairių užuominų, paslapčių, garsų. Jame būnant nuolat jautiesi stebimas, o ir nejučia sujudantys daiktai neprideda drąsos.

Apie paranormalius reiškinius kalbama jau labai ilgą laiką – parašyta šimtai knygų, o ir filmų apie dvasias įvairovė stebina. Esame girdėję daug pasakojimų apie žmogaus ir dvasių santykį. Ar visos šios istorijos tikros? Ar jomis patikėsite, spręsti tik jums. Tačiau net ir didžiausi skeptikai įžengę į šį siaubo kambarį bus priversti iš naujo apgalvoti savo įsitikinimus.

Kuo ypatingas siaubo kambarys „Poltergeistas“?

Kad patirtys būtų kuo tikroviškesnės, šis siaubo ir psichopato kambarys yra pilnas įvairių, itin profesionalių dekoracijų. Čia netrūksta atmosferą pagyvinančių garso ir šviesų efektų, o ir pats interjeras privers patikėti tuo, kas iš pradžių atrodė nerealu. Šis siaubo kambarys Vilniuje gali rimtai sudrebinti kiekvieno įsitikinimus apie dvasias.

Paslapčių kambaryje „Poltergeistas“ visi galvosūkiai ir mechanizmai yra smulkiai apgalvoti, todėl puikiai įsipina į visą istoriją, kurioje jūs sudalyvausite. „Nulaužti“ visus kodus ir išspręsti mįsles nebus lengva, kadangi šis psichopato ir siaubo kambarys yra vidutinio sudėtingumo. Taip pat nepamirškite, kad viso nuotykio metu jus lydės įtampa, teks įveikti baimes, susidoroti su stresu, išmokti dirbti komandoje, nes po vieną iš šio paslapčių ir baimės persmelkto kambario tikrai neišeisite. Ir smagiausia dalis – visa tai padaryti turite per vieną valandą, tad nešvaistykite laiko veltui ir parodykite vienas kitam ir sau, ko iš tikrųjų esate verti.

Kaip įveikti šį siaubo kambarį?

Visų pirma, nepamiršk, kad esi visiškai saugus ir dalyvauji simuliacijoje (kad ir kaip tikroviškai viskas atrodytų). Jeigu jautiesi prastai ir nebenori tęsti žaidimo, visuomet gali jį nutraukti. Tave stebintis žaidimo operatorius pasirūpins visais iškilusiais keblumais. Šiame kambaryje niekas nelaikys tavęs per prievartą – tik tu gali rinktis, kada nori iš jo pasitraukti. Tad nebijok šia galimybe pasinaudoti.

Taip pat surink kuo didesnę žmonių grupę. Šiame pabėgimo kambaryje daugiausiai gali dalyvauti 4 žmonės, tad visas šias žaidėjų vietas rekomenduojama ir užpildyti. Tai padės greičiau ir sėkmingiau išspręsti užduotis, galėsite patogiau pasiskirstyti savo pozicijas. Taip pat draugų būryje bus daug drąsiau, nei tokiame nuotykyje dalyvaujant dviese, tad ne veltui sakoma – kuo daugiau, tuo geriau. Jeigu su artimiausiais draugais neberandate ką įdomaus ir naujo kartu nuveikti, rinkitės pabėgimo kambarius. Visi jie pasižymi skirtingais žanrais, tematika, dekoracijomis, galvosūkių įvairove ir sudėtingumo lygiu, todėl kiekviena kompanija ras sau tinkamiausią variantą. 

Kad pavyktų įveikti visas kambaryje esančias užduotis, reikia išlaikyti budrumą. Kiekvienas pabėgimo kmabarys turi žaidimo operatorių, kuris nuotykio pradžioje papasakos jums legendą, iš kurios jūs galėsite sužinoti labai daug naudingos informacijos, kuri padės tolimesnėje žaidimo eigoje. Atidžiai jos klausykitės – galbūt joje rasite ne vieną atsakymą. Spręsdami kambaryje esančius galvosūkius taip pat būkite atidūs ir nepamirškite, kad ir net ir pati smulkiausia detalė gali būti raktas į dar vieno galvosūkio įveikimą.

Ir galiausiai – jeigu esi naujokas pabėgimo kambariuose ir pirmą kartą viskas nepavyksta taip, kaip norėtųsi – sveikas atvykęs į klubą. Pabėgimo kambariai sukurti taip tikroviškai, kad vos įžengęs pro duris gali pamiršti realybę ir pradėti šiek tiek panikuoti, o tai neleis susikaupti sprendžiant sudėtingus galvosūkius. Vis dėlto, nieko keisto, jeigu išbandžius veiklą pirmą kartą ji ne visada pavyksta šimtu procentų – juk gyvenime mums taip nutinka nuolat. Todėl žengdamas į tokio tipo mįslių labirintą pilnai pasitikėk savo ir savo komandos jėgomis ir gerai praleisk laiką. Juk visada galėsi sugrįžti į šiuos šiurpius pabėgimo namus ir įveikti juos iš antro karto.