Poltergeistas

Sudėtingumo lygis

Vidutinis

žaidimo trukmė

60 min

dalyvių skaičius

2-4 žmonių

Apribojimai

18+, nėštumas, širdies ir psichikos ligos, apsvaigimas nuo alkoholio ar narkotinių ir kitų psichiką veikiančių medžiagų

Siaubo kambarys Vilniuje

Pramoga drąsiems, adrenalino ir realių emocijų ieškotojams.

Jūsų komanda – aukščiausios klasės, paranormalių reiškinių specialistai. Vykdydami naują užduotį, jūs atkeliaujate į paslaptingą namą, pilną, drebėti verčiančių dvasių. Atrodytų, kad jūs turite pakankamai patirties ir techninių galimybių jas nuraminti. Bet… yra viena kliūtis. Namas, kuriame atsidūrėte, atsiranda kur nori ir tik valandai.

Ar sugebės jūsų komanda sutramdyti dvasias ir pasprukti iš namo, kol jis pranyks iki kitos lokacijos, ar dvasių pilnas namas pasiglemš jus kartu?

Rugsėjis 2020
PrAnTrKtPnŠtSk
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234

Mėgstate siaubo istorijas? Domitės mistiniais reiškiniais, bet žiūrite į paranormalius reiškinius skeptiškai? Tada tikrai žinote žodį „Poltergeistas“ ! Bet ar esate pasiruošę likti su juo viename kambaryje?

Siaubo kambarys Vilniuje!

Pats įdomiausias dalykas tai, kad po „Poltergeisto“ pavadinimu slepiasi ištisas anomalinių reiškinių spektras. Nuo, iš pradžių atrodo, nereikšmingų garsų krebždesio, iki netikėtai, be jokios priežasties, užsidegančių daiktų.

Apie tokias mistines istorijas sukurta nemažai filmų ir parašyta aibė knygų. Kas tiesa, o kas tik išgalvotos istorijos, greičiausiai taip ir liks paslaptimi.

Istorijoje yra nemažai faktų ir liudytojų įrašų apie paranormalius reiškinius, kurie ne tik gąsdino žmones, bet taip pat naikino jų namus ar net kenkdavo jų sveikatai.

Mūsų siaubo kambarys – tikras iššūkis nuotykių ieškotojams!

Jeigu esate pasiruošę susidurti akis į akį su paranormaliais reiškiniais – pirmyn į viliojantį nuotykį! Žinoma, toli gražu ne kiekvienas išdrįs praleisti valandą kambaryje, susiduriant su savo baimėmis. Tik nuo jūsų priklauso ar pasiduosite baimei, ar turėsite pakankamai drąsos tam, kad įveiktumėte visus uždavinius ir pabėgtumėte iš kambario su šypsena!

Kambarys „Poltergeistas“ laukia Jūsų atvykstant!

Tik įsivaizduokite, Jūsų komanda yra profesionalai, kurie nagrinėja paranormalius reiškinius.

Per eilinius tyrimus patenkate į neįprastą namą ir suprantate, kad jame pilna baisių ir neprognozuojamų vaiduoklių. Turite ilgą patirtį ir patikimą įrangą, tačiau vargu ar tai padės…

Namas egzistuoja tik tamsoje, o šviesai atsiradus, namas pradingsta kartu su užstrigusiais profesonalais. Kaip pasprukti iš psichopato kambario ir netapti vaiduoklių aukomis?

Jūsų komanda privalo susidoroti su visais vaiduoklių „pokštais“ ir išeiti iš namo iki tol, kol jis nedings… Viskas – jūsų rankose!

Ar sugebėsite susidoroti su savo baimėmis ir išspręsti galvosūkius, tam, kad siaubo kambarys būtų įveiktas, o jūs taptumėte laimėtoju?

Siaubo kambarys „Poltergeistas“ gali būti gąsdinantis ir priversti nerimauti, tad jei mėgstate siaubo filmus ar istorijas, domitės mistiniais faktais ir ieškote tikrų, kvapą gniaužiančių nuotykių – lauksime Jūsų pas mus!

„Poltergeisto” kambaryje susidursite su iš pirmo žvilgsnio neįveikiamomis mįslėmis ir galvosūkiais, įspūdingais mechanizmais ir ypatingais garso ir šviesos efektais. Kambario interjeras ir bendra atmosfera tiesiog privers jus patikėti įvykių realumu.

Tam, kad pabėgtumėte iš kambario nereikia išskirtinių žinių ar gebėjimų. Čia jums prireiks drąsos, ryžto, tvirto komandinio darbo ir sugebėjimo racionaliai mąstyti bet kurioje situacijoje.

Ar esate pasiruošę mistiniams nuotykiams? Ar jums užteks drąsos įveikti siaubo kambarį? Sužinoti tai galite tik apsilankę „Poltergeisto“ nuotykiu kambaryje.

Zaidime gali dalyvauti 2-4 žmonių komanda. Na, tai kas tie drąsuoliai, kurie išdrįs sudrumsti vaiduoklių ramybę?

„Poltergeistas“ yra siaubo kambarys Vilniuje. „Poltergeiste“ jūs pateksite į neįprastą, dar nematytą aplinką, kuri kartu su specialiai parinktais garsais leis pilnai pasinerti į siužetą. Gausite pilną dozę teigiamų emocijų ir adrenalino. Šį iki smulkiausių detalių apgalvotą ir pripildytą įvairių mechanizmų, bei loginių galvosūkių kambarį, pamėgs ne tik patyrę žaidėjai, bet ir naujokai. Ar jūsų komandai pakaks drąsos sutramdyti siautėjantį vaiduoklį ir išeiti iš galvosūkių kambario su laimėtojo šypsena veide? Jeigu jums pabodo įprastos miesto pramogos, jeigu jaučiate silpnybę siaubo kambariams arba žaidėte psichopato kambaryje ir jums patiko, norite išbandyti savo gebėjimą logiškai mąstyti ir priimti sprendimus stresinėse situacijose, pradžiuginti draugus ar padaryti įspūdį merginai, tai „Poltergeisto“ kambarys Vilniuje yra būtent tai, ko jums reikia. Pakratykite savo smegenis, verskite jas dirbti, įveikite išbandymus galvosūkių kambaryje „Poltergeistas“ pačiame Vilniaus centre ir pasikraukite gerų emocijų bei adrenalino.