Poltergeistas

Sudėtingumo lygis

Vidutinis

žaidimo trukmė

60 min

dalyvių skaičius

2-4 žmonių

Apribojimai

18+, nėštumas, širdies ir psichikos ligos, apsvaigimas nuo alkoholio ar narkotinių ir kitų psichiką veikiančių medžiagų

Siaubo kambarys Vilniuje

Pramoga drąsiems adrenalino ir realių emocijų ieškotojams.

Jūsų komanda – aukščiausios klasės paranormalių reiškinių specialistai. Vykdydami naują užduotį, jūs atkeliaujate į paslaptingą namą, pilną neramių dvasių. Atrodytų, jūs turite pakankamai patirties ir techninių galimybių jas nuraminti. Bet… yra viena kliūtis. Namas, kuriame atsidūrėte, atsiranda tik per pilnatį ir tik valandai.

Ar sugebės jūsų komanda sutramdyti dvasias ir pasprukti iš namo, kol jis pranyks iki kitos pilnaties ir pasiglemš jus kartu?

https://insightout.lt/
Liepa 2018
PATKPŠS
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Mėgstate siaubo istorijas? Dominatės mistika, bet žiūrite į paranormalius reiškinius skeptiškai? Tada tikrai pažįstate žodį „Poltergeistas“ ! Bet ar esate pasiruošę likti su juo viename kambaryje? Siaubo kambarys Vilniuje!
Pats įdomiausias dalykas – tai, kad po „Poltergeisto“ pavadinimu slepiasi ne vienintelis reiškinys, bet ištisas anomalinių reiškinių spektras – nuo pačių nekenksmingų garsų krebždesio iki daiktų netikėto uždegimo be matomų priežasčių.
Apie tokias mistines istorijas padaryta nemažai filmų ir parašyta aibė knygų. Kas iš to yra tiesa, o kas – fantazija greičiausi taip ir lik paslaptimi.
Istorijoje yra nemažai faktų ir liudytojų įrašų dėl paranormalių reiškinių, kurie ne tik gąsdino žmones, bet taip pat naikino jų namus ir net kenkdavo jų sveikatai.

Mūsų siaubo kambarys jūsų nesužalos bet privers nerimauti!

Jeigu esate pasiruošę susitikti su paranormaliais reiškiniais – pirmyn į viliojantį nuotykį! Žinoma, toli gražu ne kiekvienas išdrįs praleisti valandą kambaryje su savo baimėmis. Tik nuo jūsų priklauso ar išsigąsdinsite arba turėsit pakankamai drąsos tam, kad įveikti visus uždavinius ir pabėgti iš kambario su šypsena!

Jus sveikina psichopato kambarys „Poltergeistas“

Tik įsivaizduokite, Jūsų komanda – tikri profesionalai, kurie nagrinėja paranormalius reiškinius.
Per išeilinius tyrimus patenkate į neįprastą namą ir savo siaubui suprantate, kad namas – kupinas pašėlusių vaiduoklių. Turite gerą patirtį ir įrangą, bet tai vargu ar padės…
Namas egzistuoja tik mėnulio šviesai esant, o valandui praėjus jis išvis išnyks. Kaip pasprukti iš psichopato kambario ir netapti vaiduoklių aukomis?
Jūsų komanda privalo susidoroti su visais vaiduoklių „puokštais“ ir išeiti iš namo iki tol, kol jis nedings iki sekančio pilnačio… Viskas – jūsų rankose!
Ar suhebėsite susivaldyti su savo baimėmis ir nepaisant nieko išspręsti galvosukius, tam, kad siaubo kambarys būtų paliktas o jūs taptumėte laimėtoju, arba išsigąsite?
Siaubo kambarys „Poltergeistas“ gali labai sugąsdinti ir priversti nerimauti, todėl, jei mėgstate siaubo filmus ir istorijas, dominatės mistika ir ieškote tikrų viliojančių nuotykių ir adrenalino aibės – sveiki atvykę pas mus!
Psichopato kambarys siūlo Jums įdomias mįsles ir galvosūkius, įspūdingus mechanizmus ir ypatingus garso ir šviesos efektus. Kambario dizainas ir bendra atmosfera tiesiog privers jus patikėti įvykių realumu. Bus žiauriai įdomu!
Tam, kad pabėgti iš kambario nereikia išskirtinių žinių ar gebėjimų. Čia jums prireiks drąsumas, ryžtingumas, suderintas komandinis darbas ir mokėjimas racionaliai mąstyti bet kurioje situacijoje.
Ar esate pasiruošę mistiniams nuotykiams? Ar jums užteks drąsumo įveikti siaubo kambarį? Sužinoti tai galima tik apsilankę „Poltergeisto“ nuotykių kambarį?
Žaidime gali dalyvauti komanda iš 2-4 žmonių. Na tai kas tie drąsuoliai, kurie išdrįs patrukdyti namo vaiduoklius?

„Poltergeistas“ yra siaubo kambarys Vilniuje. „Poltergeiste“ jūs patenkate į neįprastą aplinką, kuri kartu su specialiai parinktais garsais padės visiškai pasinerti į siužetą ir tikrai pakutens jums nervus. Gausite gerą dozę ypatingų emocijų ir adrenalino. Šį iki smulkiausių detalių apgalvotą ir prismaigstytą mechanizmų bei loginių galvosūkių kambarį pamėgs ne tik patyrę žaidėjai, bet ir naujokai. Ar jūsų komandai pakaks drąsos sutramdyti siautėjantį vaiduoklį ir išeiti iš galvosūkių kambario su laimėtojo šypsena veide? Jeigu jums pabodo įprastos miesto pramogos, jeigu jaučiate silpnybę siaubo kambariams arba žaidėte psichopato kambaryje ir jums patiko, norite išbandyti savo gebėjimą logiškai mąstyti ir priimti sprendimus streso situacijoje, pradžiuginti draugus ar padaryti įspūdį merginai, tai „Poltergeisto“ kambarys Vilniuje – būtent tai, ko jums reikia. Pakratykite savo smegenis, verskite juos padirbėti, įveikite išbandymus galvosūkių kambaryje „Poltergeistas“ pačiame Vilniaus centre ir pasikraukite gerų emocijų bei adrenalino.