Lenktynės su laiku

Sudėtingumo lygis

Sunkus

žaidimo trukmė

60 min

dalyvių skaičius

2-4 žmonių

Apribojimai

16+ (12+ su suaugusiais), apsvaigimas nuo alkoholio ar narkotinių ir kitų psichiką veikiančių medžiagų

“Atgal į praeitį” arba “Kas laimės lenktynes su laiku?”.

Jūs dirbate specialiajame slaptame laiko ministerijos skyriuje, kuris kartas nuo karto įtakoja žmonijos ateitį. Jūsų užduotis yra sustabdyti Nostradamo išpranašautą pasaulio pabaigą.

Norint tai pasiekti, Jums reikia sustabdyti alchemijos eksperimentą, kurį atliko vienas išprotėjęs mokslininkas prieš šimtus metų. Keliauti į praeitį Jums turėtų padėti vienas ministerijos profesorius, tačiau užduotis pasunkėjo, nes paaiškėjo, kad jis yra dingęs.

Ar Jums pasiseks rasti būdą keliauti laiku ir sustabdyti žemės sunaikinimą, kurį išpranašavo Nostradamas?

https://insightout.lt/
Gegužė 2019
PATKPŠS
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Galvosukiu kambarys Vilnius

Jei turėtumėte galimybę keliauti į praeitį, ar ryžtumėtės?
Žmonės visais laikais svajodavo sukurti laiko mašiną bet laimei arba deja iki šiandien šita idėja likdavo tik svajonė.
Mokslininkai sako, kad bus pažeistas balansas ir pasaulis sužlugs… O jeigu pasauliui ir tiek gresia pavojus ir vienintelis būdas ją išgelbėti – keliauti laiku? Matot, kokie loginiai galvosūkiai!
Tai klasikinis siužetas fantastiniai knygai arba dar vieno blokbasterio. Būtinai atsiras keletas herojų, kurie keliaus į pavojinga nuotykį ir, savaime aišku, grįš laimėtojais. Smagios kelionės ir neperspėjamos situacijos belaukia jų. Jau įsivaizduojate save jų vietoje?
O kaip elgsitės tokioje situacijoje, ar galėsite įveikti visas kliūtis ir tapti tikrais herojais?
Turite galimybę tai patikrinti, pamėginti jūsų jėgas ir pabūti mūsų planetos gelbėtojų vaidmenyje.
Paslapčių kambarys „Lenktynės su laikų“ leis Jums pasinerti į viliojantį nuotykį.
Nepamirškite išgelbėti pasaulį!
Galvosūkių kambarys – tai žaidimas, kuris privers Jus pabėgti nuo pilkos kasdienybės ir gauti aibę ryškių įspūdžių. Tai visiškai naujas pramogų tipas ir puikus variantas tam, kaip smagiai praleisti laiką su artimaisiais ar draugais. Uzduociu kambarys padarys iš Jūsų vieną komandą, kuri įveiks visus išbandymus. Čia Jūsų belaukia įdomūs mechanizmai, mįslės ir loginiai galvosukiai.
Atsargiai! Galvosūkių kambarys vos už vieną kartą pavers Jus jo karštu gerbėju. Jūs norėsit vėl grįžti į šią atmosferą ir atlikti kaskart naujas misijas.
Beje, nepaisant to, kad paslapciu kambariai atsirado neseniai, patyrę žaidėjai keliauja aplink pasaulį tam, kad pridėti dar vieną unikalų seansą į savo atliktų žaidimų sąrašą ir net organizuoja tikras rungtynes.
Galvosukiu kambariai Vilniuje – tai galimybe pabūti herojaus, seklio vaidmenyje, rasti lobį ir paslaptingas pasaulio relikvijas ar pabėgti iš baisios vietos. Viskas bus taip realu, kas Jūsų smegenys tiesiog patikės tuo, kas dedasi! Šiurpuliai eis per nugarą, o adrenalinas viršys visas ribas!
Paslapciu kambariai – teigiamų emocijų ir adrenalino šaltinis…
Kuo galvosukiu kambarys taip pritraukia žmones? Žinoma, emocijomis, kurias jus jaučiate !
Tikrame gyvenime mes retai rodome heroizmą, drąsumą, erudiciją, gebėjimą greitai reaguoti ir priimti sprendimus. Ir vargu ar kas norėtų pernešti žaidimo scenariją į gyvenimą. Kuomet labirintu kambarys valandai, apsilankymas maniako irštvoje arba anomalinių reiškinių kupiname name, aibė juoko ir tikro adrenalino – visai kas kita!
Todėl, jei jums atsibodo vienoda kasdienybė ir nesmagūs savatgaliai, galvosūkių kambariai – tikra panaceja, kuri išgelbės Jus nuo depresijos ir padės pabėgti nuo rutinos. Per 1 valandą gausite daug malonių emocijų ir linksmai lesite laiką artimųjų, draugų ar net bendradarbių kompanijoje.
Galvosukiu kambariai Vilniuje yra puikiai techniškai aprūpinti. Čia Jūsų belaukia įdomūs mechanizmai, mįslės ir loginiai galvosukiai. Jūs galėsite visiškai pasinerti į žaidimo atmosferą ir Jums net gali pasirodyti, kad viskas, kas dedasi – realybė. Iš tikrųjų tokio efekto paslapciu kambariai siekia dizaino, kostiumų ir skirtingų spec. efektų dėka. Garsai, kvapai, šviesa – viskas bus labai realu ir neįtikėtinai kieta!
Pasiruošę nuotykiams? Tad sveiki atvykę į viliojantį nuotykį iš mūsų „Insight Out“ portalo, kur Jūsų laukia paslapciu kambarys „Lenktynės su laiku“.
Galvosukiu kambarys Vilniuje „Lenktynės su laiku“
Pasaulis pavojuje! Slaptoje laiko ministerijoje tikra panika, žmonija veltui nekreipė dėmesio į senovinius pranašavimus…
Paslapčių kambarys, ten atsiduriate Jūs ir jūsų komanda ir gaunate ypač svarbų uždavinį. Visos viltys dedamos ant Jūsų komandos! Žlugimo priežastis – šimto metų senumo eksperimentas, kurį laikė vienas alchemikas. Mokslininkas išėjo iš proto ir paleido pasaulio naikinimo mechanizmą. Paslapčių kambarys nesiliauna Jūsų stebinti, Jūsų belaukią dar daug siurprizų.
Tikriausia, Jums pažįstamas Nostradamo – astrologo ir alchemiko – vardas. O jis kaip tik ir įspėjo apie šį atvejį. Nostradamo išpranašavimai dažniausiai išsipildo, todėl Jums teks dalyvauti labai įdomioje misijoje ir, galima sakyti, rungtyniavimas su pačiu likimu.
Jums reikia nukeliauti į praeitį ir sustabdyti kenksmingą eksperimentą. Jūs tikitės gauti vieno iš profesorių palaikymą, kurį turite sutikti keliaujant laiku, bet atsidūrus laboratorijoje suprantate, kad jis dingo.
Jums daugiau iš nieko laukti pagalbos, planetos likimas priklauso tik nuo Jūsų. Ar galėsite įveikti visus išbandymus, atlikti misiją, kurią siūlo galvosūkių kambarys, ir išeiti iš jo herojais?
Galvosukių kambarys Vilnius tai skirtingiausios mįslės ir loginiai galvosukiai. Išpildyti visus uždavinius ir pasprukti iš kambario reikia vos už vieną valandą. Minutės bėga neapsakomai greitai, todėl paskubėkite ir nepamirškite stebėti laiką. Jūsų pašėlusi komanda turi veikti darniai, tik taip galima laimėti!
Uzduociu kambarys „Lenktynės su laiku“ – itin atmosferiškas žaidimas. Dizainas, dekoracijos, efektai, įranga – viskas apmąstyta iki smulkmenų. Be to, šis paslapciu kambarys su neprekaištingu scenarijumi neleis jums nuobodžiauti, Jūsų laukia aibė įdomų išbandymų ir mįslių. Todėl erudicija ir sumanumas jums itin reikalingi.
Galvosukiu kambarys Vilniuje gali priimti komandą iš 2-4 žmonių. Dalyvių amžius – nuo 16 metų. Galvosūkių kambario sudėtingumo lygis – aukštas, todėl žaidimas bus įdomus kaip naujokams, taip ir tikrams profesionalams.
Ar galėsite pabėgti iš paslapciu kambario ir išgelbėti pasaulį vos per valandą?
Kaip išeiti iš issukiu kambario?
Jiegu nusprendėte pamėginti savo jėgas nuotykiuose arba tiesiog gauti teigiamas emocijas, pasilinksminti su draugais ir įdomiai leisti valandą laisvo laiko, tikriausia jums įdomu, kaip praeinamas galvosukiu kambarys?
Nuotykių kambariai – tai intelektuali žaidimai, bet viskas ko jums prireiks – logiškas mąstymas ir prigimtinis sumanumas. Kai kurie galvosūkių kambariai taip pat reikalauja drąsumo, erudicijos, mokėjimo mąstyti bet kurioje situacijoje ir kontroliuoti savo emocijas.
Galvosūkių kambarys Vilnius siūlo legendą, kuria patariama atidžiai išnagrinėti, nes tis pasinėrus į neįprastą atmosferą, kuria pasižymi galvosukiu kambariai, jus galėsite pilnaverčiai „pajusti“ situaciją ir lengvai orientuotis. Kąžin kur Jus nukeliausit šįkart. Gal tai bus labirintu kambarys, apleistas sandėlis, laboratorija, o gal – maniako irštva…
Neužmirškite, kad esate viena komanda ir kiekvieno dalyvio darbas itin svarbus. Beje, įveikę kartu visus išbandymus tapsite dar geresni draugai. Galvosukiu kambarys vienija žmones, nes ekstremaliose ir nepaprastose sąlygose kiekvienas gali pareikštu savo stipriausias savybes. O jus pamatysite kas yra kas realybėje.
Prisiminkite, kad turite vos tik valandą. Patikėkite, už šitą valandą išgyvensite daugiau emocijų nei per pilkos kasdienybės mėnesius.
Renkantis iššukių kambarį būtinai atsižvelkite į dalyvių interesus ir pomėgius.
Mėgstate siaubo istorijas, dominatės mitologija ir dievinate mistiką? Šiuo atveju jums tiks tematiški galvosukiu kambariai. Galėsite rasti nuotykių bet kuriam skoniui. Labirintu kambarys, slapta laboratorija arba senovinė pilis – bet kuriuo atveju maksimaliai pajusite žaidimo atmosferą.

Galvosūkių kambarys Vilnius – pramoga visai šeimai!

Jei nežinote, kur nueiti su vaiku, turbūt jums patiks pabegimo kambarys vaikams. Vaikai labai mėgsta įsivaizduoti save herojais ir lobių ieškotojais, todėl jūsų vaikas bus tiesiog sužavėtas. Padovanokite vaikui pasaką, apie kurią jis svajojo! Beje, galėsite smagiai leisti laiką kaip kartu taip ir leisti jam nukeliauti į nuotykį su draugais.
Rinkdamiesi pabėgimo kambarį vaikams atsižvelkite į tai, kad kiekvienas žaidimas turi amžiaus apribojimų. Paslapčių kambarys, kuriame vaikas galės atrasti lobį, bus taip pat geriausia dovana gimimo dienos arba bet kurios kitos šventės proga.
Galvosukiu kambariai – pasirinkimas visai šeimai. Jus pamatysite, kad Jūsų šeima taps labiau draugiška ir artima, o drauge išgyventos malonios akimirkos įsiminsite ilgam laikui.
Galvosukiu kambarys gali būti skirtas skirtingam dalyvių amžiui. Ir vaikai, ir jaunimas vienodai aukštai įvertins jūsų pastangas ir puikų pasirinkimą.
Issukiu kambarys – populiari ir nauja pramoga, o vaikai mėgsta viską neįprastą. Todėl būtinai aukštai įvertins Jūsų pasirinkimą.

Paslapciu kambarys – kreatyvi dovana.

Jeigu nežinote, ką padovanoti, bet tikrai norite padaryti malonią staigmeną žmogui ir palikti gerą įspūdį, galite padovanoti apsilankymą galvosūkių kambaryje. Toks pasirinkimas tikrai netaps banalus, o dovana – atidėta ant tolimos lentynos. O ar gali būti geresnė dovana, nei viliojančios kelionės laiku?

Užduociu kambarys – geriausia šiuolaikiška pramoga, populiari tarp įvairaus amžiaus žmonių.

Iššūkių kambarys Vilniuje, kuris tikrai nepaliks abejingų. „Lenktynės su laiku“ – tai adrenalino, laiko gaudymo ir loginio žaidimo samplaika. Jūs teturite 60 minučių, kad išsiaiškintumėte, kaip sugrįžti į praeitį, išgelbėti pasaulį ir grįžti į savo laikmetį. Norėdami sėkmingai išeiti iš paslapčių kambario, Jūsų komanda turėtų nepanikuoti, susikaupti ir įminti visus klastingo alchemiko kodus. Sutelkite dėmesį, analizuokite visą gaunamą informaciją ir nepraraskite laiko nuovokos. Iššūkių kambaryje Vilniuje „Lenktynės su laiku“ – unikalus technologijų kūrinys. Šiame moderniame ir kruopščiai apgalvotame iššūkių kambaryje, spręsdami loginius galvosūkius ir neįprastus uždavinius, pasijusite esąs didvyris ir Žemės gelbėtojas.