Lenktynės su laiku

Sudėtingumo lygis

Sunkus

žaidimo trukmė

60 min

dalyvių skaičius

2-4 žmonių

Apribojimai

16+ (12+ su suaugusiais), apsvaigimas nuo alkoholio ar narkotinių ir kitų psichiką veikiančių medžiagų

“Atgal į praeitį” arba “Kas laimės lenktynes su laiku?”.

Jūs dirbate specialiajame slaptame laiko ministerijos skyriuje, kuris kartas nuo karto įtakoja žmonijos ateitį. Jūsų užduotis yra sustabdyti Nostradamo išpranašautą pasaulio pabaigą.

Norint tai pasiekti, Jums reikia sustabdyti alchemijos eksperimentą, kurį atliko vienas išprotėjęs mokslininkas prieš šimtus metų. Keliauti į praeitį Jums turėtų padėti vienas ministerijos profesorius, tačiau užduotis pasunkėjo, nes paaiškėjo, kad jis yra dingęs.

Ar Jums pasiseks rasti būdą keliauti laiku ir sustabdyti žemės sunaikinimą, kurį išpranašavo Nostradamas?

Rugsėjis 2020
PrAnTrKtPnŠtSk
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234

Galvosūkių kambarys Vilnius

Jei turėtumėte galimybę keliauti į praeitį, ar ryžtumėtės?
Žmonės visais laikais svajodavo sukurti laiko mašiną bet laimei arba deja iki šiandien šita idėja likdavo tik svajonė.
Mokslininkai sako, kad bus pažeistas balansas ir pasaulis sužlugs… O jeigu pasauliui gresia toks pavojus ir vienintelis būdas jį išgelbėti – keliauti laiku? Matot, kokie loginiai galvosukiai!
Tai klasikinis siužetas fantastinei knygai arba dar vienam blokbasteriui. Būtinai atsiras keletas herojų, kurie keliaus į pavojinga nuotykį ir, savaime aišku, grįš laimėtojais. Smagios kelionės ir neperspėjamos situacijos belaukia jų. Jau įsivaizduojate save jų vietoje?
O kaip elgsitės tokioje situacijoje, ar galėsite įveikti visas kliūtis ir tapti tikrais herojais?
Turite galimybę tai patikrinti, pamėginti savo jėgas ir pabūti mūsų planetos gelbėtojų vaidmenyje.
Paslapciu kambarys „Lenktynės su laiku“ leis Jums pasinerti į viliojantį nuotykį.
Nepamirškite išgelbėti pasaulį!
Galvosukiu kambarys – tai žaidimas, kuris privers Jus pabėgti nuo pilkos kasdienybės ir gauti aibę ryškių įspūdžių. Tai visiškai naujas pramogų tipas ir puikus variantas tam, kaip smagiai praleisti laiką su artimaisiais ar draugais. Uzduociu kambarys padarys iš Jūsų vieną komandą, kuri įveiks visus išbandymus. Čia Jūsų belaukia įdomūs mechanizmai, mįslės ir loginiai galvosukiai.
Atsargiai! Galvosukiu kambarys vos per vieną kartą pavers Jus jo karštu gerbėju. Jūs norėsit vėl grįžti į šią atmosferą ir atlikti kaskart naujas misijas.
Beje, nepaisant to, kad paslapciu kambariai atsirado neseniai, patyrę žaidėjai keliauja aplink pasaulį tam, kad pridėtų dar vieną unikalų seansą į savo atliktų žaidimų sąrašą ir net organizuoja tikras rungtynes.
Galvosukiu kambariai Vilniuje – tai galimybe pabūti herojaus, seklio vaidmenyje, rasti lobį ir paslaptingas pasaulio relikvijas ar pabėgti iš baisios vietos. Viskas bus taip realu, kas Jūsų smegenys tiesiog patikės tuo, kas dedasi! Šiurpuliai eis per nugarą, o adrenalinas viršys visas ribas!
Paslapciu kambariai – teigiamų emocijų ir adrenalino šaltinis…
Kuo galvosukiu kambarys taip pritraukia žmones? Žinoma, emocijomis, kurias jus jaučiate !
Tikrame gyvenime mes retai rodome heroizmą, drąsumą, erudiciją, gebėjimą greitai reaguoti ir priimti sprendimus. Ir vargu ar kas norėtų pernešti žaidimo scenarijų į gyvenimą. Kuomet labirintu kambarys valandai, apsilankymas maniako irštvoje arba anomalių reiškinių kupiname name, aibė juoko ir tikro adrenalino – visai kas kita!
Todėl, jei jums atsibodo vienoda kasdienybė ir nesmagūs savaitgaliai, galvosukiu kambariai – tikra panacėja, kuri išgelbės Jus nuo depresijos ir padės pabėgti nuo rutinos. Per 1 valandą gausite daug malonių emocijų ir linksmai lesite laiką artimųjų, draugų ar net bendradarbių kompanijoje.
Galvosukiu kambariai Vilniuje yra puikiai techniškai aprūpinti. Čia Jūsų belaukia įdomūs mechanizmai, mįslės ir loginiai galvosūkiai. Jūs galėsite visiškai pasinerti į žaidimo atmosferą ir Jums net gali pasirodyti, kad viskas, kas dedasi – realybė. Iš tikrųjų tokio efekto paslapčių kambariai siekia dizaino, kostiumų ir skirtingų spec. efektų dėka. Garsai, kvapai, šviesa – viskas bus labai realu ir neįtikėtinai kieta!
Pasiruošę nuotykiams? Tad sveiki atvykę į viliojantį nuotykį iš mūsų „Insight Out“ portalo, kur Jūsų laukia paslapčių kambarys „Lenktynės su laiku“.
Galvosukiu kambarys Vilniuje „Lenktynės su laiku“
Pasaulis pavojuje! Slaptoje laiko ministerijoje tikra panika, žmonija veltui nekreipė dėmesio į senovinius pranašavimus…
Paslapciu kambarys, ten atsiduriate Jūs ir jūsų komanda ir gaunate ypač svarbų uždavinį. Visos viltys dedamos ant Jūsų komandos pečių! Žlugimo priežastis – šimto metų senumo eksperimentas, kurį atliko vienas alchemikas. Mokslininkas išėjo iš proto ir paleido pasaulio naikinimo mechanizmą. Paslapciu kambarys nesiliauna Jūsų stebinti, Jūsų belaukia dar daug siurprizų.
Tikriausia, Jums pažįstamas Nostradamo – astrologo ir alchemiko – vardas. O jis kaip tik ir įspėjo apie šį atvejį. Nostradamo išpranašavimai dažniausiai išsipildo, todėl Jums teks dalyvauti labai įdomioje misijoje ir, galima sakyti, rungtyniavimas su pačiu likimu.
Jums reikia nukeliauti į praeitį ir sustabdyti kenksmingą eksperimentą. Jūs tikitės gauti vieno iš profesorių palaikymą, kurį turite sutikti keliaujant laiku, bet atsidūrus laboratorijoje suprantate, kad jis dingo.
Jums daugiau iš nieko laukti pagalbos, planetos likimas priklauso tik nuo Jūsų. Ar galėsite įveikti visus išbandymus, atlikti misiją, kurią siūlo galvosukiu kambarys, ir išeiti iš jo herojais?
Galvosukiu kambarys Vilnius tai skirtingiausios mįslės ir loginiai galvosukiai. Išpildyti visus uždavinius ir pasprukti iš kambario reikia vos per vieną valandą. Minutės bėga neapsakomai greitai, todėl paskubėkite ir nepamirškite stebėti laiką. Jūsų pašėlusi komanda turi veikti darniai, tik taip galima laimėti!
Uzduociu kambarys „Lenktynės su laiku“ – itin atmosferiškas žaidimas. Dizainas, dekoracijos, efektai, įranga – viskas apmąstyta iki smulkmenų. Be to, šis paslapciu kambarys su nepriekaištingu scenarijumi neleis jums nuobodžiauti, Jūsų laukia aibė įdomių išbandymų ir mįslių. Todėl erudicija ir sumanumas jums bus itin reikalingi.
Galvosukiu kambarys Vilniuje gali priimti komandą iš 2-4 žmonių. Dalyvių amžius – nuo 16 metų. Galvosukiu kambario sudėtingumo lygis – aukštas, todėl žaidimas bus įdomus tiek naujokams, tiek ir tikriems profesionalams.
Ar galėsite pabėgti iš paslapciu kambario ir išgelbėti pasaulį vos per valandą?
Kaip išeiti iš issukių kambario?
Jeigu nusprendėte pamėginti savo jėgas nuotykiuose arba tiesiog gauti teigiamas emocijas, pasilinksminti su draugais ir įdomiai leisti valandą laisvo laiko, tikriausia jums įdomu, kaip praeinamas galvosukiu kambarys?
Nuotykiu kambariai – tai intelektualiniai žaidimai, bet viskas ko jums prireiks – logiškas mąstymas ir prigimtinis sumanumas. Kai kurie galvosukiu kambariai taip pat reikalauja drąsumo, erudicijos, mokėjimo mąstyti bet kurioje situacijoje ir kontroliuoti savo emocijas.
Galvosukiu kambarys Vilnius siūlo legendą, kurią patariama atidžiai išnagrinėti, nes tik pasinėrus į neįprastą atmosferą, kuria pasižymi galvosukiu kambariai, jus galėsite pilnavertiškai „pajusti“ situaciją ir lengvai orientuotis. Įdomu kur Jus nukeliausit šįkart. Gal tai bus labirintu kambarys, apleistas sandėlis, laboratorija, o gal – maniako irštva…
Neužmirškite, kad esate viena komanda ir kiekvieno dalyvio darbas itin svarbus. Beje, įveikę kartu visus išbandymus tapsite dar geresniais draugais. Galvosukiu kambarys vienija žmones, nes ekstremaliose ir nepaprastose sąlygose kiekvienas gali pademonstruoti savo stipriausias savybes. O jus pamatysite kas yra kas realybėje.
Prisiminkite, kad turite vos tik valandą. Patikėkite, už šitą valandą išgyvensite daugiau emocijų nei per pilkos kasdienybės mėnesius.
Renkantis issukiu kambari būtinai atsižvelkite į dalyvių interesus ir pomėgius.
Mėgstate siaubo istorijas, domitės mitologija ir dievinate mistiką? Šiuo atveju jums tiks tematiški galvosūkių kambariai. Galėsite rasti nuotykių bet kuriam skoniui. Labirintu kambarys, slapta laboratorija arba senovinė pilis – bet kuriuo atveju maksimaliai pajusite žaidimo atmosferą.

Galvosūkių kambarys Vilnius – pramoga visai šeimai!

Jei nežinote, kur nueiti su vaiku, turbūt jums patiks pabegimo kambarys vaikams. Vaikai labai mėgsta įsivaizduoti save herojais ir lobių ieškotojais, todėl jūsų vaikas bus tiesiog sužavėtas. Padovanokite vaikui pasaką, apie kurią jis svajojo! Beje, galėsite smagiai leisti laiką kartu ir leisti jam nukeliauti į nuotyki su draugais.
Rinkdamiesi pabegimo kambarį vaikams atsižvelkite į tai, kad kiekvienas žaidimas turi amžiaus apribojimų. Paslapčių kambarys, kuriame vaikas galės atrasti lobį, bus taip pat geriausia dovana gimimo dienos arba bet kurios kitos šventės proga.
Galvosukiu kambariai – pasirinkimas visai šeimai. Jus pamatysite, kad Jūsų šeima taps labiau draugiška ir artimesnė, o drauge išgyventos malonios akimirkos įsimins ilgam laikui.
Galvosukiu kambarys gali būti skirtas skirtingam dalyvių amžiui. Ir vaikai, ir jaunimas vienodai palankiai įvertins jūsų pastangas ir puikų pasirinkimą.
Issukiu kambarys – populiari ir nauja pramoga, o vaikai mėgsta viską kas neįprastą. Todėl būtinai įvertins Jūsų pasirinkimą.

Paslapčių kambarys – kreatyvi dovana.

Jeigu nežinote, ką padovanoti, bet tikrai norite padaryti malonią staigmeną žmogui ir palikti gerą įspūdį, galite padovanoti apsilankymą galvosukiu kambaryje. Toks pasirinkimas tikrai netaps banalus, o dovana – atidėta ant tolimos lentynos. O ar gali būti geresnė dovana, nei viliojančios kelionės laiku?

Uzduociu kambarys – geriausia šiuolaikiška pramoga, populiari tarp įvairaus amžiaus žmonių.

Issukiu kambarys Vilniuje, kuris tikrai nepaliks abejingų. „Lenktynės su laiku“ – tai adrenalino, laiko gaudymo ir loginio žaidimo samplaika. Jūs teturite 60 minučių, kad išsiaiškintumėte, kaip sugrįžti į praeitį, išgelbėti pasaulį ir grįžti į savo laikmetį. Norėdami sėkmingai išeiti iš paslapciu kambario, Jūsų komanda turėtų nepanikuoti, susikaupti ir įminti visus klastingo alchemiko kodus. Sutelkite dėmesį, analizuokite visą gaunamą informaciją ir nepraraskite laiko nuovokos. Issukiu kambaryje Vilniuje „Lenktynės su laiku“ – unikalus technologijų kūrinys. Šiame moderniame ir kruopščiai apgalvotame iššūkių kambaryje, spręsdami loginius galvosūkius ir neįprastus uždavinius, pasijusite esąs didvyris ir Žemės gelbėtojas.