Pabėgimo kambarių akcijos

Mūsų pabėgimo kambariuose visada galioja nuolaidos ir akcijos*

*Nuolaidos žaidimui galvosūkių ir pabėgimo kambariuose INSIGHT OUT nesumuojamos.

Kaina studentams tik 32 eurų

Visi komandos dalyviai privalo pateikti studento pažymėjimą.

Nuolaidos gimtadienio proga 20%

Švęskite gimtadienį su savo komanda pas mus
su 20% nuolaida.
Nuolaida galioja gimtadienio dieną ir dar 7 dienas. Nepamirškite namie dokumento su gimimo data.

Bernvakaris ar mergvakaris su 10 % nuolaida

Norite, kad jūsų bernvakaris ar mergvakaris praeitų smagiai? Pradėkite jį pas mus su 10 proc. nuolaida ir tikrai pasikrausite teigiamų emocijų visam vakarui.
Nuolaida galioja iš karto užsakant abu kambarius.

Tik pas mus geriausios pabėgimo kambarių nuolaidos ir akcijos!

Mėgstate iššūkius ir nuotykius? Gal pirmą kartą nusprendėte išbandyti savo jėgas unikaliame žaidime? Bet kuriuo atveju pas mus visada rasite geriausius pasiūlymus ir akcijas ir įsimintinus galvosūkių ir pabėgimo kambarius. Mes įrodysime, kad už pigesnį bilietą gali gauti daugiau pramogų!
Kvieskite draugus, kolegas, artimuosius ir visi kartu keliaukite į nuotykių ir iššūkių pasaulį!

Mūsų siūlomos nuolaidos:

Mes nuolat organizuojame pabėgimo kambarių akcijas ir dovanojame malonias nuolaidas.

Nuolaidos galioja, jei:

  • Jūs švenčiate gimtadienį – padovanosime jums 20 proc. nuolaidą. Nuolaida galioja dar 7 dienas po gimimo dienos!
  • Įveikę vieną pabėgimo ar užduočių kambarį jūs nuspręsite, kad norite dar, ir paprašysite operatoriaus rezervuoti kitą žaidimą, jums bus taikoma 20 proc. nuolaidą iš karto rezervuojant kitą pabėgimo ar užduočių kambarį.
  • Rengiate bernvakarį ar mergvakarį? Jeigu šiai šventei pasirinksite mūsų kambarius, patirsite smagių nuotykių ir neišdildomų įspūdžių ir dar gausite 10 proc. nuolaidą.

Be to, studentams siūlome specialią žemesnę kainą nuo antradienio iki ketvirtadienio (tik darbo dienomis) iki 17.00 val.!
Su pabėgimo kambario nuolaida Jūs žaidžiate tuos pačius pabėgimo ir užduočių žaidimus, tik už labai palankią kainą. Naudokitės naudingais pasiūlymais ir nepamirškite pasikviesti draugus ir artimuosius!
Pabėgimo žaidimai – puikus šeimyninio poilsio variantas. Juo labiau, kad kartu įveikdami kliūtis, Jūs tapsite dar draugiškesne ir darnesne komanda! Todėl nepraleiskite progos ir pasinaudokite pabėgimo kambario nuolaida. Nepraleiskite šanso puikiai praleisti laiką su šeima.

Taupyti paprasta!

Kažkas iš jūsų draugų greitai švęs gimtadienį? Kodėl nepasinaudojus šia galimybe ir linksmai ir įdomiai nepraleidus laiko su jubiliatu? Juo labiau, kad 7 dienas galite žaisti mėgiamus žaidimus pigiau ir kas kartą rinktis vis kitus žaidimų kambarius. O kas gali būti geriau, nei neeilinis nuotykis artimųjų ir draugų būry?

Sužinoti, kokia pabėgimo kambario akcija galioja šiandien, pasinaudokite naudingais ir maloniais pasiūlymais, bei rezervuoti žaidimą galite mūsų svetainėje internete.
Pas mus rasite įdomiausius pabėgimų ir užduočių kambarius bet kuriam skoniui. Žaiskite su vaikais, šeima arba leiskitės į nepaprastus nuotykius su draugais. Surenkite originalų įmonės vakarėlį ir sutaupykite mokėdami už pramogas mažiau!

Pasirinkite bet kurią pabėgimo kambario akciją. Akcijos taikomos visiems žaidimams!