Pabegimo kambarys akcija

Mūsų pabėgimo kambariuose visada galioja nuolaidos ir akcijos*

*Nuolaidos žaidimui galvosūkių ir pabėgimo kambariuose INSIGHT OUT nesumuojamos.

Speciali kaina studentams – tik 32 eurai

Pasiūlymas galioja darbo dienomis iki 17 val.
Visi komandos dalyviai privalo pateikti studento pažymėjimą.

Nuolaidos gimtadienio proga 20%

Švęskite gimtadienį su savo komanda pas mus su 20% nuolaida.
Nuolaida galioja gimtadienio dieną ir dar 7 dienas. Nepamirškite namie dokumento su gimimo data.

20 % nuolaida rezervuojant antrą kambarį

Jeigu iš karto po žaidimo viename kambaryje pas mūsų operatorių rezervuosite kitą žaidimą, mes jums padovanosime 20 proc. nuolaidą.

Bernvakaris ar mergvakaris galvosūkių ir pabėgimo kambaryje su 10 % nuolaida

Norite, kad jūsų bernvakaris ar mergvakaris praeitų smagiai? Pradėkite jį pas mus su 10 proc. nuolaida ir tikrai pasikrausite teigiamų emocijų visam vakarui.
Nuolaida galioja iš karto užsakant abu kambarius.

Tik pas mus geriausios pabegimo kambarys nuolaida ir akcijos!

Mėgstate iššūkius ir nuotykius? Gal pirmą kartą nusprendėte išbandyti savo jėgas unikaliame žaidime? Bet kuriuo atveju pas mus visada rasite geriausius pasiūlymus ir akcijas ir kiečiausius galvosūkių ir pabėgimo kambarius. Mes įrodysime, kad už pigesnį bilietą gali gauti daugiau pramogų!
Kvieskite draugus, kolegas, artimuosius ir visi kartu keliaukite į nuotykių ir iššūkių pasaulį!

Kaip sutaupyti?

Mes nuolat organizuojame pabegimo kambarys akcija ir dovanojame malones nuolaidas.
Suteiksime jums gerą nuolaidą, jeigu:

  • jūs švenčiate gimtadienį – padovanosime jums 20 proc. nuolaidą. Nuolaida galioja dar 7 dienas po gimimo dienos!
  • įveikę vieną pabėgimo ar užduočių kambarį jūs nuspręsite, kad norite dar, ir paprašysite operatoriaus rezervuoti jums kitą žaidimą. 20 proc. nuolaidą iš karto rezervuojant kitą pabėgimo ar užduočių kambarį.
  • Rengiate bernvakarį ar mergvakarį? Jeigu šiai šventei pasirinksite mūsų kambarius, patirsite smagių nuotykių ir neišdildomų įspūdžių ir dar gausite 20 proc. nuolaidą.
  • Nemėgstate pirmadienių? Pabandykite pažvelgti į šią dieną kitaip! Kiekvieną pirmadienį dovanojame pabegimo kambarys nuolaida 10 proc.

Be to, studentams siūlome specialią žemesnę kainą darbo dienomis iki 17.00 val.!
Su pabegimo kambarys nuolaida jūs žaidžiate tuos pačius pabėgimo ir užduočių žaidimus, tik už labai palankią kainą. Naudokitės naudingais pasiūlymais ir nepamirškite pasikviesti draugus ir artimuosius!
Pabėgimo žaidimai – puikus šeiminio poilsio variantas. Juo labiau, kad kartu įveikdami kliūtis, jūs tapsite dar draugiškesne ir darnia komanda! Todėl nepraleiskite progos ir pasinaudokite pabegimo kambarys nuolaida, turite šansą puikiai praleisti laiką su šeima.

Taupyti paprasta!

Kažkas iš jūsų draugų greitai švęs gimtadienį? Kodėl nepasinaudojus šia galimybe ir tikrai linksmai ir įdomiai nepraleidus laiko su jubiliatu? Juo labiau, kad 7 dienas galite žaisti mėgiamus žaidimus pigiau ir kas kartą rinktis vis kitus žaidimų kambarius. O kas gali būti geriau, nei neeilinis nuotykis artimųjų ir draugų būry?

Sužinoti, kokia pabegimo kambarys akcija galioja šiandien, pasinaudoti naudingais ir maloniais pasiūlymais bei rezervuoti žaidimą galite mūsų svetainėje Internete.
Pas mus rasite įdomiausius pabėgimų ir užduočių kambarius bet kuriam skoniui. Žaiskite su vaikais visa šeima arba leiskitės į nepaprastus nuotykius su draugais. Surenkite originalų įmonės vakarėlį ir sutaupykite mokėdami už pramogas mažiau!
Pasirinkite bet kurią pabegimo kambarys akcija. Akcijos taikomos visiems žaidimams!