PABĖGIMO KAMBARIŲ AKCIJOS

Mūsų pabėgimo kambariuose visada galioja
nuolaidos ir akcijos
Nuolaidos žaidimui galvosūkių ir pabėgimo kambariuose INSIGHT OUT nesumuojamos.

Kaina studentams tik 32 eurų

Visi komandos dalyviai privalo pateikti studento pažymėjimą.

Nuolaidos gimtadienio proga 20%

Švęskite gimtadienį su savo komanda pas mus
su 20% nuolaida.
Nuolaida galioja gimtadienio dieną ir dar 7 dienas. Nepamirškite namie dokumento su gimimo data.

Bernvakaris ar mergvakaris su 10 % nuolaida

Norite, kad jūsų bernvakaris ar mergvakaris praeitų smagiai? Pradėkite jį pas mus su 10 proc. nuolaida ir tikrai pasikrausite teigiamų emocijų visam vakarui.
Nuolaida galioja iš karto užsakant abu kambarius.

Šiuolaikiniame pabėgimų ir galvosūkių kambaryje visada atsiras vietos… nuolaidai!

Esate pabėgimo kambarių fanai ir pirmi lankotės ką tik atsidariusiuose kambariuose? O gal pirmą kartą nutarėte išbandyti tokią pramogą? Bet kuriuo atveju, pas mus aplankysite kiečiausius pabėgimo ir galvosūkių kambarius ir visada rasite įdomių pasiūlymų bei nuolaidų. Mes išmokysime jus taupyti pinigus, o ne pramogas!

Kvieskite draugus, gimines, kolegas ir visi kartu pasinerkite į nuostabų ir įtraukiantį pabėgimo iššūkių ir galvosūkių pasaulį! Būsimi projektai, tokie kaip pabėgimo kambarys internetu, taip pat dalyvauja visose akcijose.

Kaip sutaupyti apsilankant pabėgimo kambariuose?

Mes turime keletą nuolatinių nuolaidų pabėgimo kambarių lankytojams, taip pat periodiškai skelbiame specialius pasiūlymus, susijusius su ypatingais įvykiais ar datomis.

Akcija „Gimtadienis INSIGHT OUT“

Jeigu jūs ar jūsų draugai greitai švęsite gimtadienį, pasinaudokite šia puikia proga ir švęskite jį išradingai ir linksmai. Juo labiau, kad gimtadienio dieną ir dar 7 dienas po gimimo datos galima gauti 20 % nuolaidą apsilankymui visuose pabėgimo ir galvosūkių kambariuose, kuriuos rezervavo sukaktuvininkas! Būtinai turėkite su savimi ir pateikite administratoriui asmens dokumento originalą, patvirtinantį Gimimo Dieną (pasą, gimimo liudijimą, asmens tapatybės kortelę). Rezervuodami pabėgimo kambarius, laukelyje „Nuolaidos kodas“ įrašykite „Happy Birthday to me“.

Speciali studentiška kaina – 32 eurai

Mes žinome, kad būti studentu nors ir smagu, bet ne visada lengva, juk visiems norimiems dalykams stipendijos neužtenka. Todėl specialiai studentams, kurie vertina aktyvias ir intelektualias pramogas, mes taikome specialią mažesnę pabėgimo INSIGHT OUT kainą.

Komandai, kurios nariai yra tik studentai, galioja speciali kaina – 32 eurai žaidimui bet kuriame pabėgimo ir galvosūkių kambaryje INSIGHT OUT bet kuriuo neužimtu laiku. Norint gauti nuolaidą, reikia, kad visi komandos nariai turėtų su savimi ir pateiktų administratoriui studento bilietą. Tam reikia rezervuoti pabėgimo kambarį internetu ir laukelyje „Nuolaidos kodas“ būtinai įrašyti „Mes mokomės“.

„Kas nutiko INSIGHT OUT, liks INSIGHT OUT“ arba linksmas bernvakaris / mergvakaris pabėgimo kambariuose

Artėja bernvakaris ar mergvakaris, o pamergės ir pabroliai nori kažko daugiau, negu klasikiniai klubai ir limuzinai? Tuomet ši pabegimo kambario akcija būtent jums. Pradėkite švęsti nuo mūsų pabėgimo kambarių, nes užsakydami mažiausiai du žaidimus bet kuriuose pabėgimų ir galvosūkių kambariuose INSIGHT OUT, tą pačią dieną gausite 10 % nuolaidą. Rezervuodami pabėgimo kambarius, laukelyje „Nuolaidos kodas“ būtinai įrašykite „Bernvakaris/mergvakaris“.

Pagauk pabėgimo kambario nuolaidą socialiniuose tinkluose

Sekite anonsus mūsų socialiniuose tinkluose – mes periodiškai skelbsime ten nuolaidas pabėgimo žaidimams. Pabegimo kambarys akcija galios socialiniuose tinkluose nurodytomis sąlygomis ir tik jeigu rezervuojant ir užsakant pabėgimo kambarį bus nurodytas nuolaidos kodas.

Specialus pasiūlymas „Bauginantis Helovinas“ (2020 m. spalio 29–31 d.)

Kasmet artėjant Helovinui mes dovanojame 20 % nuolaidą žaidimui bet kuriame mūsų kambaryje žmonėms, kurie ateis pas mus apsivilkę baisius, gąsdinančius kostiumus.

Kodėl? INSIGHT OUT komanda palaiko bet kokį linksmą judesį ir bet kokią progą pasilinksminti. Todėl rezervuokite kambarį, apsivilkite baisius kostiumus ir sveiki atvykę! „Nuolaida arba gyvybė“…

Specialus pasiūlymas „Sėkminga vasaros pradžia“ (akcija pasibaigusi)

Per karantiną pasiilgome mūsų mylimų klientų. Esame tikri, kad ir jūs pasiilgote pramogų. Kad vasaros pradžia būtų linksma ir smagi, visą 2020 metų birželį dovanojame jums 20 % nuolaidą žaidimams INSIGHT OUT pabėgimų ir galvosūkių kambariuose. Pabegimo kambarys akcija galioja nuo 2020-06-01 iki 2020-06-30. Norėdami pasinaudoti nuolaida, rezervuokite žaidimą nurodydami nuolaidos kodą „Linksma vasaros pradžia“.

Specialus pasiūlymas „Romantika INSIGHT OUT“ (akcija pasibaigusi)

Juk norėtumėte, kad Švento Valentino dienos vakaras kartui su mylimuoju / mylimąja būtų ypatingas ir įsimintinas. Jeigu ieškote kažko ne tokio banalaus, kaip vakarienė restorane, mūsų pasiūlymas kaip tik jums! Nuo 2020 m. vasario 14 iki vasario 16 dienos poroms galioja 50 % nuolaida žaidimui bet kuriame pabėgimo kambaryje. Norėdami pasinaudoti nuolaida, rezervuokite žaidimą nurodydami nuolaidos kodą „Visada jauni ir įsimylėję“.

O jeigu jūs puoselėjate planą pasiūlyti mylimajam / mylimajai susituokti, tai mes ir čia jus galime nustebinti! Tiesiog susisiekite su mumis iš anksto, ir mes aptarsime visas detales.

Be visokių akcijų ir specialių pasiūlymų pas mus galioja nuolatinė sumažinta kaina – 40 eurų žaidimams visuose kambariuose nuo antradienio iki ketvirtadienio iki 17.00 valandos. Patys matote – sutaupyti paprasta, tereikia paieškoti galimybių. Jeigu dirbate netoli mūsų, griebkite kolegas ir ateikite „palaužyti smegenų“ per pietų pertrauką.

Be įprastų žaidimų pabėgimo kambariuose greitu metu pas mus galima bus pažaisti pabėgimo žaidimus online, naudojantis go pro kamera ir padedant administratoriui. Tokiam žaidimui jums reikės tik kompiuterio su patogiu ekranu, ausinių su mikrofonu arba kolonėlės su integruotu mikrofonu ir 60 minučių jūsų laiko. Pabėgimo kambarys internetu taip pat įtrauktas į visas akcijas ir pasiūlymus, kaip ir įprasti offline žaidimai.

Naudodamiesi pabėgimo kambario akcija, jūs žaidžiate tuos pačius pabėgimo ar galvosūkių žaidimus, tik už labai palankią kainą. Naudokitės puikiais ir naudingais pasiūlymais ir nepamirškite pasikviesti draugų ir artimųjų!

Pabėgimo ir galvosūkių žaidimai – puikus šeiminio poilsio variantas, nes kartu įveikdami visas kliūtis, tapsite dar draugiškesne ir darnesne komanda! Tad nepraleiskite geros progos linksmai pasibūti kartu su šeima.

Taupyti paprasta!

Jūs galite sužinoti, kokios pabėgimo kambarių akcijos galioja būtent šiandieną, taip pat galite pasinaudoti patraukliais pasiūlymais ir rezervuoti pabėgimo žaidimus mūsų tinklalapyje.

Čia rasite įdomiausių pabėgimo ir galvosūkių žaidimų įvairiam skoniui. Žaiskite su vaikais visa šeima arba leiskitės ieškoti nuotykių su draugais. Renkite originalius įmonių vakarėlius ir taupykite, neatsisakydami pramogų!

Atsiminkite, kad visos išvardintos akcijos taikomos visiems mūsų pabėgimo kambarių žaidimams bet kuriuo nerezervuotu laiku, jeigu sąlygose nenurodoma kitaip.