Mergvakario idėjos

3 pabėgimo kambariai

Siaubo kambarys ir nuotykių kambarys.
Kurį kambarį pasirinkti? O kam rinktis, sužaiskite abiejuose kambariuose!

Vienu metu gali žaisti 12 žmonės.

Kiekviename kambaryje gali žaisti iki 4 žmonių, todėl 12 žmonių kompanija be vargo galės sužaisti per valandą, jei rezervuosite 3 kambarius iš karto.

Komfortiška ir patogi poilsio zona

Jeigu draugių daug ir žaisite daugiau kaip du žaidimus, galėsite įsikurti mūsų poilsio zonoje ir išgerti kavos arba arbatos, plepėdamos apie moteriškus reikalus 😉

Malonus taupymas – 10%

Rezervuojant du kambarius vienu metu taikoma 10 proc. nuolaida.

Pabėgimo kambariai – kai reikia geriausios idejos mergvakariui

Visi sutiks, kad vestuvės yra viena gražiausių ir įsimintiniausių švenčių, o jeigu pasiseka – ir vienintelė tokia šventė gyvenime. Visame pasaulyje populiarėjantys mergvakariai ir bernvakariai persikelia ir į Lietuvą – šias šventes vis dažniau renkasi švęsti ir lietuviai. Surengti nepamirštamą prieš vestuvinį vakarėlį gali būti sunku – nuotaka jau tikriausiai ruošdamasi vestuvėms išsakė visas savo idėjas, tad šventę suorganizuoti reikia pamergėms. Tačiau kokią pramogą sugalvoti tokiai išskirtinei šventei, kai nėra jokios idejos mergvakariui?

Vestuvių metu pamergės turi tapti tarsi nuotakos šešėliais – padėti visose nenumatytose situacijose, mokėti skaityti viena kitos mintis ir išlaikyti blaivų mąstymą net ir tada, kai padėtis gali atrodyti kritinė. Tad kodėl mergvakariui nesuorganizuoti tokių „pratybų“ pabėgimo kambaryje? Čia kiekviena galės išbandyti savo jėgas ir atskleisti didžiausias savo stiprybes. Tokios pramogos metu itin lengva sutvirtinti tarpusavio ryšį, išmokti prisitaikyti ir suvaldyti save stresinėse situacijose, tad jeigu pavyks įveikti pasirinktą pabėgimo kambarį, pavyks įveikti ir viską, kas netikėto gali nutikti vestuvėse. Užteks ieškoti nepamirštamos mergvakario idejos – jūs ją jau radote!

Būtent tokį išskirtinį ir įsimintiną laiką siūlo INSIGHT OUT. Čia jūsų laukia net 4 skirtingi pabėgimo kambariai, savyje slepiantys originalius scenarijus, įdomius galvosūkius ir daug intrigų. Skamba įdomiai? Susipažinkite su pabėgimo kambariais, kuriuos siūlo INSIGHT OUT.

Kokie tai pabėgimo kambariai?

INSIGHT OUT yra itin gera vieta pramogoms dėl to, kad čia savo svajonių pabėgimo kambarį gali rasti kiekvienas. Nesvarbu, ką mėgsti – siaubo istorijas, fantastikos ir mokslo mišinį ar Agatos Kristi detektyvus – čia gali išbandyti visus šiuos skirtingus dalykus. 

Iš viso galima rinktis iš 4 pabėgimo kambarių su siaubo, trilerio, fantastikos ir kriminaliniais elementais. Jeigu sunku išsirinkti vieną, kodėl neišbandžius jų visų? Štai kelios įdomios mergvakario idejos:

  1. Tiek pamergėms, tiek nuotakai labai tiks kriminalų ir nuotykių persmelktas kambarys „Itališkas apiplėšimas“, kurio metu pagrindine jų užduotimi taps grandiozinis apiplėšimas, kurio centre – Leonardo Da Vinči šedevras. Jo metu veikti reikės greitai ir labai apdairiai – lygiai taip pat, kaip per vestuves, nutikus kokiam nors nenumatytam kuriozui. Apiplėšimui turite tik valandą – ar spėsite pasitelkti visus savo sugebėjimus ir tinkamai juos išnaudoti?
  2. Jeigu ieškote kiek neįprastos mergvakariu idejos, kurią atsiminsite ilgam, rinkitės siaubo kambarį „Poltergeistas“. Šis kambarys privers krūpčioti net ir drąsiausias, o po tokių nuotykių net ir vestuvės nebeatrodys persmelktos streso. Kur geriau nuleisti garą nei kovoje su dvasiomis? 
  3. Moteriškoje draugių grupėje dažnai pilna paslapčių, o jas narplioti – vienas malonumas, tad pabėgimo kambarys „Vyno gamintojo paslaptis“ užtikrins, kad per visus draugystės metus treniruoti detektyvų įgūdžiai neliktų nepanaudoti. Paslaptis, kurią šį kartą reikės išnarplioti – itin brangaus ir seno vyno receptas, apie kurį jau daug metų kalba visas pasaulis. Ar jį rasite priklauso tik nuo jūsų.
  4. Fantastika – taip pat itin įdomus žanras, padedantis įsikūnyti į filmų veikėjus. Pabėgimo kambaryje „Lenktynės su laiku“ galėsite įsijausti į mokslininkių ir kovotojų vaidmenis, kurių tikslas – keliauti laiku ir apsaugoti Žemę nuo jos sunaikinimo. Moteriška jėga ir puiki intuicija padės įveikti net ir sunkiausias užduotis, o komandinis darbas neleis pasiduoti. Mergvakaris, idejos – visa tai vargina, tačiau rezultatas bus vertas įdėto darbo.

Kas gali dalyvauti pabėgimo kambariuose?

Tai pramoga, skirta bene visiems, tačiau yra keletas taisyklių, kurių svarbu laikytis apsilankymo pabėgimo kambariuose metu. Jos užtikrins, kad pramogos vyktų sklandžiai ir be jokių netikėtumų. Visgi, ieškančioms mergvakariu idejos šie pabėgimo kambariai – puikus pasirinkimas.

Visų pirma, atsižvelgiant į pabėgimo kambario temą ir žanrą gali būti taikomi skirtingi amžiaus apribojimai. Pavyzdžiui siaubo kambaryje dalyvauti gali tik pilnametystės sulaukę asmenys. Kai kuriuose kambariuose leidžiama dalyvauti ir vaikams, tačiau tada reikalinga ir suaugusiojo priežiūra.

Tai pat svarbu žinoti tai, kad INSIGHT OUT turi pilną teisę neįleisti į kambarius žmonių, apsvaigusių nuo alkoholio, narkotinių ar kitokių medžiagų. Svaigiųjų medžiagų vartojimas yra griežtai draudžiamas, tad prieš leisdamiesi į šį nuotykį įsitikinkite, kad visi komandos nariai yra blaivaus ir guvaus proto. Tad ieškant mergvakario idejos nepamirškite, kad alkoholis čia nebus jūsų draugas. Patikėkite, tai tikrai pasiteisins sprendžiant nelengvus galvosūkius. 

Įsitikinkite, kad jūsų komanda neviršija leistino žmonių skaičiaus. Į vieną kambarį įleidžiama 2-4 žmonių komanda, tad jeigu žmonių daugiau – išsiskirstykite į kelis pabėgimo kambarius! Kai čia pat mergvakaris idejos kyla pačios geriausios! Išbandę skirtingas tematikas galėsite jas aptarti ir nuspręsti, kuris kambarys jums atrodo geriausias ir verčiausias išbandyti.

Ir svarbiausia – nepamirškite geros nuotaikos ir užsidegimo nuotykiams. Tai bus pats geriausias mergvakaris, kuriame tik teks apsilankyti. Šaunios mergvakario idejos jau čia. Pirmyn!