Dovanų kuponas

Norite padovanoti nepamirštamą ir originalią dovaną? Dovanų kuponas INSIGHT OUT – idealus pasirinkimas.

Tinkamas 2-4 žmonių komandai

Dovanų kuponas galioja vienam žaidimui mūsų pabėgimo kambaryje, bet kuriuo Jums patogiu metu.

Galiojimo trukmė - 6 mėnesiai

Mūsų dovanų kuponas galioja 6 mėnesius nuo įsigyjimo datos

Popieriniai ir elektroniniai

Gražiai supakuotą popierinę versiją galite įsigyti mūsų ofise. Elektroninę versiją galite įsigyti elektroniniu paštu, neišėję iš savo namų ar darbovietės

Dovanų kupono kaina – 50 eurų

Apsilankyk mūsų tinklalapyje bestgift.lt ir ten greitai ir saugiai galėsi įsigyti mūsų dovanų kuponasų pabėgimo kambaryje, bet kuriuo Jums patogiu metu.

Prieš šventes visada kyla klausimas, ką padovanoti? Norisi, kad tai būtų įsimintina ir originali dovana. Štai jums, bet kokio amžiaus žmogui tinkančios dovanos idėja – dovanų kuponas žaidimui pabėgimo kambaryje INSIGHT OUT. Ši įdomi dovana pradžiugins žmogų, kuriam patinka intelektiniai žaidimai, nuotykių filmai ir neįprastos užduotys. Vienas dovanų kuponas – viena pasirinkta istorija. Kiekvienas pabėgimo kambarys INSIGHT OUT turi išskirtinį siužetą, tematiką, įvykių eigą. Asmuo, kuriam padovanosite kuponą INSIGHT OUT, galės pats išsirinkti labiausiai patikusį galvosūkių ir pabėgimo kambarį. Pabėgimo kambarys – puiki dovana gimtadienio proga jam / jai ir jo / jos draugams, nes tai yra komandinis žaidimas.