phone icon +37065690762

Ką Insight Out pabėgimo kambarių projektas siūlo komandos formavimui

or

Kodėl komandos formavimas pabėgimo kambaryje yra gera idėja

title

1

11

title

1

11

title

1

11

title

1

11

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

“Itališkas apiplėšimas” tiesiog puikus. Įdomios užduotys, viskas labai modernu ir nenuspėjama. Patiko, jog nėra tipinių dėžučių su spynomis, kartais net nežinai, kur “suvesti” atsakymą. Visa tai tikrai skatina į užduotis žvelgti kūrybingai. Negana to, darbuotojai labai draugiški, charizmatiški ir paslaugūs. Manau, dar tikrai grįšime.

Tez tour
2023-03-18

JIE ŽAIDŽIA SU MUMIS

1111Ei, ei, ei, ei! Pasiruoškite vakarėliui su mumis, nes kovo 6 d. švenčiame savo 6-ąjį gimtadienį! Ar galite patikėti, kad praėjo jau šeši metai nuo tada, kai pirmą kartą atidarėme savo jaudinančius pabėgimo kambarius? Mes tikrai negalime! Šia ypatinga proga kovo 6 d. dovanojame neįtikėtiną 50 % nuolaidą visiems žaidimams, o kitomis dienomis iki kovo 10 d. - 20 % nuolaidą.

Nesvarbu, ar esate patyręs pabėgimo kambarių veteranas, ar visiškas naujokas, mes turime ką pasiūlyti kiekvienam.  Taigi suburkite savo komandą ir ateikite į gimtadienio linksmybes - patikėkite mumis, nenorėsite jų praleisti!

Nepamirškite, kad vakarėlis vyks tik nuo kovo 6 iki 10 d., todėl užsisakykite žaidimą dabar, kad pasinaudotumėte mūsų nuostabiomis gimtadienio nuolaidomis. Padarykime šį gimtadienį nepakartojamu - negalime sulaukti, kada jus ten pamatysime!