KOMANDOS FORMAVIMAS

Norite sutelkti savo įmonės kolektyvą? Pagerinti jos narių komandinį darbą?
O gal kartu su bendradarbiais tiesiog pasilinksminti?
Tuomet INSIGHT OUT yra teisingas pasirinkimas!

3 pabėgimo kambariai, kur reikia komandinio darbo.

Vienu metu gali žaisti 12 žmonės.

Patogi poilsio zona

Čia galite dalintis savo įspūdžiais neformalioje aplinkoje.

Puikus būdas atskleisti stipriąsias ir silpnąsias komandos narių savybes.

Mes dirbame kartu su komandos formavimo specialistais.

Pabėgimo kambariai jau tapo įprasta vieta įmonių vakarėliams ir komandos formavimui (team building). Šis komandinis žaidimas yra kur kas efektyvesnis, negu kolegų pasisėdėjimas prie stalo. Galvosūkių kambarys padeda suburti ir sutelkti kolektyvą, nes tik komandinis darbas leidžia pasiekti bendrą tikslą – rasti išėjimą iš kambario, o žaidimo metu kartu patirtos emocijos ir patirtis dar labiau suvienys visus dalyvius.

Mūsų  pabėgimo kambariai yra puikus žaidimas komandai formuoti, nes žaidėjai nuolat patiria įtampą, kuri trukdo įgyvendinti sumanymus, užduotims įveikti reikia pasitelkti kuo daugiau logikos ir priimti nestandartinius sprendimus, tad komandinis darbas šiame žaidime yra labai svarbus ir neišvengiamas.

Šiame žaidime įmonės kolektyvo komanda privalo:

  • Bendrauti – labai svarbu yra dalintis informacija apie bet kurį rastą elementą ir pastebėtus sutapimus. Įsitikinkite, kad jus girdi kiekvienas komandos žaidėjas, nes aktuali informacija padės greičiau pasiekti tikslą.
  • Sekti lyderį – komandoje būtinai atsiras žaidėjas, geriau už kitus perpratęs situaciją.  Labai svarbu, kad komanda sugebėtų įsiklausyti ir pasinaudoti tuo bendram labui.
  • Mąstyti nestandartiškai – kiekvienas komandos žaidėjas parodys savo logiką ir paslėptus talentus.
  • Klausytis – laiko mažai, o informacijos ir užduočių daug. Ši pramoga kolektyvui, kaip ir gyvenime, reikalauja dėmesingai ir pagarbiai elgtis su kiekvienu komandos nariu.

Po žaidimo pabėgimo kambaryje galėsite ramiai aptarti žaidimo ir komandos formavimo rezultatus, jaukiai įsitaisę mūsų poilsio zonoje.

Pabėgimo kambarys INSIGHT OUT – puiki pramoga kolektyvui ir komandos formavimui.