KALEDINES DOVANOS

Norite padovanoti nepamirštamą ir originalią dovaną?
Dovanų kuponas INSIGHT OUT – idealus pasirinkimas.
Dovanų kupono kaina – 50 eurų

Apsilankyk mūsų tinklalapyje bestgift.lt ir ten greitai ir saugiai galėsi įsigyti mūsų dovanų kuponasų pabėgimo kambaryje, bet kuriuo Jums patogiu metu.

Tinkamas 2-4 žmonių komandai

Dovanų kuponas galioja vienam žaidimui mūsų pabėgimo kambaryje, bet kuriuo Jums patogiu metu.

Popieriniai ir elektroniniai

Gražiai supakuotą popierinę versiją galite įsigyti mūsų ofise. Elektroninę versiją galite įsigyti elektroniniu paštu, neišėję iš savo namų ar darbovietės

Galiojimo trukmė - 6 mėnesiai

Mūsų dovanų kuponas galioja 6 mėnesius nuo įsigyjimo datos

Kaledines dovanos su INSIGHT OUT

Kalėdos yra šventė, kuri atneša ypatingai daug gerų emocijų, galimybę visu garsu klausytis Kalėdinių dainų ir žinoma, daug streso ir galvos skausmų dėl to, kokia dovana nustebinti artimuosius šiemet. Nebesinori pirkti šeštos poros kojinių iš eilės, o jau ir kvepiančių žvakių pilnos lentynos. Galbūt šiemet ieškant kaledines dovanos reikėtų pagalvoti apie dovaną, kurioje laukia nuotykiai ir ilgai išliekantys įspūdžiai?

Kaledines dovanos paieškos baigiasi čia – siūlome įsigyti dovanų kuponą, su kuriuo galėsite apsilankyti viename iš INSIGHT OUT pabėgimo kambarių! Ką tai reiškia?

INSIGHT OUT siūlo nepamirštamus nuotykius pabėgimo kambariuose. Norint įveikti galvosūkius ir laiku pabėgti iš kambario reikės visu pajėgumu įjungti loginį mąstymą, pasitelkti komandinį darbą ir išlaikyti ramų protą net ir įtampos kupinoje situacijoje. 

Dovanų kuponas galioja net 6 mėnesius po pirkimo, tad nereikės verstis per galvą ieškant datos, kuri tinkama visiems. Juk nėra taisyklės, kuri draustų švęsti šventę visus metus.

Vaikščiojimas po parduotuves gali kaip reikiant nuvarginti, tad kuponą įsigyti galite internetu ir patys jį atsispausdinti! Tačiau norintiems gražiau įpakuotos versijos siūlome atvykti į mūsų ofisą ir jį nusipirkti ten.

Iš viso INSGIHT OUT siūlo išbandyti net 4 skirtingų žanrų pabėgimo kambarius. Su vienu kuponu žaidime gali dalyvauti net 2-4 žmonių komanda, tad jeigu ieškote kaledines dovanos šeimos nariams – tai puikus būdas juos visus suburti vienam neįtikėtinam nuotykiui! Jeigu šeima gausi, galite rinktis skirtingus kambarius ir taip išbandyti juos visus. Trumpai apie juos papasakosime.

Kokius pabėgimo kambarius siūlo INSGIHT OUT?

Visi kambariai yra originalūs, su nuostabiomis dekoracijomis ir galvosūkiais, kurie privers sujungti visos komandos loginį mąstymą. Kambariai yra suskirstyti pagal sudėtingumą, tad jeigu kuponą dovanosite šeimai su jaunaisiais nuotykių ieškotojais, svarbu į tai atsižvelgti. 

Taip pat nepamirškite, kad skirtingiems kambariams galioja skirtingi amžiaus apribojimai – pavyzdžiui, pabėgimo kambaryje „Poltergeistas“ gali dalyvauti tik pilnametystės sulaukę asmenys, o kituose kambariuose vaikams reikalinga suaugusio žmogaus priežiūra.

Ieškantiems nuotykių ir norintiems prisiliesti prie detektyvo vaidmens siūlome rinktis pabėgimo kambarį „Vyno gamintojo paslaptis“, kurio metu turėsite atrasti visame pasaulyje garsaus vyno itin slaptą receptą. Kad receptas atsidurtų jūsų rankose reikės įveikti daugybę kliūčių ir galvosūkių – toks turtas negali būti lengvai pasiekiamas.

Vaikams geriausios kaledines dovanos yra tos, kurios leidžia priartėti prie filmuose regėtos fantastikos motyvų, tad galite rinktis kambarį „Lenktynės su laiku“. Jame su suaugusiojo priežiūra gali dalyvauti vaikai nuo 12 metų. Šiame kambaryje jūs tapsite mokslininkais ir kariais, kurių misija – kelionės laiku pagalba užkirsti kelią Žemės užkariavimui. Tad susiburkite į komandą ir išgelbėkite mūsų planetą.

Norintiems patirti daug adrenalino siūlome savo siaubo kambarį „Poltergeistas“, kuris privers pasišiaušti net ir drąsiausius. Dvasios, mistika ir paranormalūs reiškiniai – visa tai jus lydės šioje siaubo kupinoje kelionėje. Turite vos vieną valandą iš ten ištrūkti, kitaip – liksite įkalinti šiame siaubo filme amžiams. Ar sugebėsite nepasiduoti baimei ir panikai iš išlaikyti savo protą šaltą? Pažiūrėsime.

Galbūt įkvėpti filmų ir įvairių detektyvų visuomet galvojote ar jums pavyktų įvykdyti itin pavojingą ir sudėtingą apiplėšimą? Jūsų proga išbandyti savo loginio mąstymo jėgas jau čia – užsukite į pabėgimo kambarį „Itališkas apiplėšimas“ ir pavokite itin gerai saugomą Leonardo Da Vinči pradingusį šedevrą, saugomą garsaus kolekcionieriaus. Tiesa, tai padaryti nebus lengva – apsaugos sistemos ir kitos kliūtys neleis taip greitai pasiekti savo tikslo. Ir nepamirškite – kolekcionierius namo grįš po valandos, tad ar spėsite savo apiplėšimą įgyvendinti iki to laiko?

Dovanų kupono naudojimo taisyklės

Naudotis šiuo dovanų kuponu visai lengva – išsirinkite vieną iš 4 pabėgimo kambarių, užsirezervuokite datą (dėl didelio užimtumo tai rekomenduojame atlikti iš anksto) ir pasiruoškite pasukti galvą!

Nepamirškite atkreipti dėmesį į amžiaus apribojimus ir jeigu reikia – paskirti suaugusį žmogų, kuris galėtų palydėti vaiką. Į kai kuriuos kambarius vaikai neįleidžiami, tad įsitikinkite, kad visa tai suderinote.

Taip pat turime pilną teisę į pabėgimo kambarius neįleisti apsvaigusių žmonių, tad įsitikinkite, kad jūsų komandoje nėra nei vieno asmens, apsvaigusio nuo alkoholio, narkotinių ar kitokių medžiagų. Pasirūpinkite savo ir savo artimųjų saugumu ir neleiskite sugadinti pramogos. Blaivus protas, stengiantis įveikti sudėtingus galvosūkius, šiame žaidime pravers labiausiai.