“Insight Out” šventiniu laikotarpiu

Draugai, kaip jums šiemetiniai Lietuvos eglučių papuošimai? Ar visi miestelių gyventojai patenkinti? Yra kontraversiškų nuomonių..? Ta proga norime pasidalinti, kaip „Insight Out“ kolektyvas puošiasi, ruošiasi šventėms, įrenginėja savo interjerą, kas vyksta pabėgimo kambarių viduje. Galbūt jums kils įvairių minčių, kaip nustebinti aplinkinius išmone ir pagražinti viską aplink šv. Kalėdų proga, jei dar to nepadarėte.

„Insight Out“ kolektyvo merginos pasiryžusios savo nagus nusilakuoti Kalėdų spalvomis, ornamentais ir blizgučiais. Net toks nedidelis akcentas sukelia šypseną veide tiek kolegoms, tiek klientams. Savo namus gražina jos kiek skirtingai – kai kas labiau, nes tėvų įtaka daro savo, priešingu atveju – kukliau, saikingiau. Ypatingų dalykų šia tema jos neišskiria, nors kalėdinę muziką ir dekoracijas dievina. Kaip gi nepasipuošti bent kartą metuose…

Vyrukai nemėgsta užsiimti puošyba. Tačiau be galo mėgsta gauti dovanas ir kartais dovanoti. 😀 Jiems labiau šventės primena juodąjį penktadienį – visi skuba, visi perdėtai stengiasi, visiems reikia skirti dėmesio.Taigi norėdami gauti dėmesį vaikinukai irgi pasitempę, pildo princesių norus. Juk jei nori vaišių stalo, tai reikia nors kartą metuose pabūti geru.

Žiemos šventės visiems asocijuojasi su giminių susitikimu, ramybe ir šiluma.  Kai kas eina į bažnyčia, kiti ramiai puotauja prie stalo be išpažinčių. Dar norima iki metų galo visus prisiminti, išsiųsti atvirukus ir padaryti gerus darbus. Karštas vynas, advento kalendorius po ranka tam, kad sušildytų jausmus ir prisiminimus, sukeltų fantaziją ir atgaivintų nuotaiką rašant atvirukus.

Mūsų „Poltergeisto“ pabėgimo kambaryje apsigyvenusiai dvasiai šventės siejasi su sėdėjimu prie židinio, minklių ir užduočių galvojimu kitoms aukoms, taip pat prisimenant kiek šiurpuliukų nubėgo, kaip netikėtai ir įdomiai gąsdindavosi vietiniai gyventojai ir kaip klykdavo nedrąsūs užsieniečiai.  „Ah, tiek įspūdžių patirta“ – veblena maža mergaitė. Daug komandų bandė raminti poltergeisto dvasią, daugybę kartų „Insight Out“ kolektyvas  tobulino mažosios dvasios apleistą namą – kada gi ji bus patenkinta?!

Profesorius Emett‘as Brown‘as taip ir negrįžo iš savo kelionių atgal į ateitį ar atgal į praeitį, tačiau paliko užuominų, kaip rasti jo paskutinio kvesto tikslą bei sužinoti aplinkybes. Visgi visai neseniai gavome iš profesoriaus žinutę su šventiškais sveikinimais . Jis linki, kad netaptume besmegeniais, valgytume daugiau morkų dėl sveikatos ir tikisi Lietuvai niekad netruks sniego.

Giovanni Rossi ,mūsų kaimynas, kurio beveik niekad nematome, pradėjo kiekvieną savaitę lankytis pas gydytojus, tai galima dažniau įsibrauti į jo rūmus ir pasigrožėti Da Vinčio paveikslų paroda, išradimais, meno kūriniais… Kaip gera turėti tokį ramų ir nemuose retai būnantį gyventoją už sienos. Tik jo rūmuose esančio vertingo puslapio iš senovinės knygos pavogti niekaip nepavyksta; apsaugos sistemų firma tokia nuovoki.

Tokios tokelės ir Kalėdų naujienos iš „Insight Out“ kolektyvo. Bičiuliai, o kaip jūs laikotės? Kokius ‚new year resolutions‘ turite? Ką dovanosite draugams, šeimai ir giminaičiams?! Jei nežinote, visad yra paskutinės akimirkos planas – įsigyti insight Out dovanų kuponą. Užsukite pas mus, kai jums pritruks Kalėdinės dvasios!