Ko trūksta pramogoms (įskaitant pabėgimo kambarius) iki tobulumo?

Kadangi vyksta didysis pabėgimo kambarių sprogimas (kitaip didysis pabėgimo kambarių kraustymasis :D) ir šios pramogos populiarumas vis auga valandomis, dažnai tenka susidurti su kokybės problemomis. Priklausomai nuo vietos, kai konkurencija didelė, smagūs užsiėmimai stengiasi dėl kiekvieno lankytojo, nori vis nustebinti, kad žinia apie paslaptis ir neregėtus dalykus keliautų iš lūpų į lūpas. Priešingu atveju, kuomet viename mieste palyginus nedaug brand‘ų, tai ir paslaugos kokybės lygis išsilaiko vienodas ištisus metų metus. Ko trūksta žaidimui būti tobulu ir kaip leisti klientui mėgautis..? Štai ir patarimai!

Pradėkime nuo to, kad escape roomai itin dažnai įrengiami rūsiuose. Taip vadovaujamasi dėl pigesnės nuomos, dėl galimybės turėti spot‘ą miesto centre. Tačiau kūrėjai ir įrenginėtojai turėtų atsižvelgti į patalpų vėdinimo galimybes, šildymo sistema, išvalyti tokias erdves daug sunkiau… Be abejo, kai stulbinančios dekoracijos ir atributai pakeri savo grožiu, visi minusai ne tokie ir reikšmingi pasidaro, tačiau apgalvoti rūsio įrengimą reiktų nuo pačių pamatų. Sukonstruoti šiuolaikiškus dalykus moderniose patalpose bendrai paėmus yra tikrai lengviau, tad nešvaistykite pinigų tam, kur niekur neturėjo būti pramogos. Mūsų esminis patarimas naujų žaidimų ir kitų laisvalaikio vietų organizatoriams – įvertinkite aplinką sugalvotos idėjos rėmuose.

Klientai bus išlepę. Visada pasiruoškite tam. Jie mėgsta dėmesį ir kai jų dienos neramumus, nusivylimus prablaško malonus bei paslaugus bendravimas. Be to, tokia atmosfera paruošia pačiai pramogai, nuteikia pozityviai, įkvepia klausytis žaidimo vedėjo instrukcijų. Neužmirškite pavaišinti kava, arbata su sausainiais, saldainiais. Pastaruoju metodu vadovaujasi šiais laikas net akinių salonai, automobilių plovyklos, bankai… Dėmesys lankytojams daro stebuklus pabėgimo kambario ar kitokio entertainmento žinomumui.

Skelbkite akcijas, nuolaidas, ruoškite švenčių staigmenas. Ištikimi pramogos mylėtojai mėgsta konkursus ir iššūkius, nereikėtų pasikuklinti pagal galimybes įsirengti totalizatorių, daryti varžybas, skelbti nugalėtojų lentelės pakitimus. Kad ir smulkmenos, šie aspektai rodo jūsų vietos judėjimą priekyn, tobulėjimą, pokyčius vardan žmonių. Tų, kurie nenori nuotraukų socialiniuose tinkluose ar Instragrame, neverskite viską išbandyti, neapkraukite visais įmanomais niuansais; kai kurie nori pasilinksminti tik dėl savęs. :]

Pabėgimo kambariams labai svarbūs netikėtumo momentai bei įrenginių, galvosūkių, užduočių nepertraukiamas veikimas. Kiekviena klaida – netinkamas paruošimas, neapskaičiuotas sugedimas – gali lemti be galo daug. Reikia elementų dėl kurių žmonės sakys „WOW“ ir prisimins ilgam. Kaskart tobulinant žaidimus, vis atnaujinkite siužeto vingius ir galimybes. Pokyčiai visad į naudą. Neužsisėdėti ant nusistovėjusių laurų taip pat svarbu, kaip ir nepamiršti pagirti save už pastovius pasiekimus.

Maža detalė gali sukelti prisiminimus ilgam – po žaidimo įteikite magnetuką, apyrankę,pakabuką… Kuomet klientas pamirš, kur buvo, visąlaik turės po ranką kur pasižiūrėti. Tai veikia kaip ne tik kaip prisiminimas, bet ir reklama. Jei sudominote labai, tuomet pats žmogus ateis tokių dalykėlių nusipirkti kaip dovanos priedo ar norės sužinoti, kaip jums pavyko pasigaminti tokį gražų tarkim origami tipo dovanų kuponą. Įdomu, gražu, efektyvu

Apibendrinant, kiekviena pramoga gyvuoja tik savo lankytojų dėka. Kelkite nuostaba žmonėms, jei norite būti įsimenami ir žvelgite į savo kūrybą kliento akimis. Yra auksinis viduriukas, kai nereikia pergrusti per daug, bet palaiakyti bendrą unkikalumą itin reikia. Tikimės „Insight Out“ atitinka visus klientų lūkesčius, visąlaik įsiklausome į jūsų patarimus, o ir laukiame bendradarbiavimo pasiūlymų iš įvairių šiuolaikiškų vietų. Smagaus laiko pramogaujant!