5 originalių kalėdinių dovanų idėjų

Iki Šv.Kalėdų liko visai daug laiko ir jau tuoj visuose namuose spindės žaliaskarės. O kas turi būti po egle? Žinoma, kaledines dovanos. Mes užaugome ir nustojome rašyti laiškus Kalėdų seneliui, bet dabar patys vykdome šias pareigas ir galvojame, ką tokio nepaprasto bei įsimintino padovanoti artimiesiems ar draugams. Mūsų kolektyvas nusprendė palengvinti jums šventinę naštą ir pasiūlyti kelis idomios dovanos variantus:

  1. Iltas pledas arba megztukas. Tai puiki dovana tiems, kurie šaltais žiemos vakarais mėgsta paskaityti knygą, gerdami arbatą arba karštą vyną. O ir šventiniai ornamentai visąlaik pakelia nuotaiką. :]
  2. Dėžutė saldžių ir skanių dalykėlių. Tai nebūtinai turi būti saldainių rinkinys! Kelios arbatos rūšys su sausais vaisiais ir uogiene taip pat gali džiūginti. Reikia solidesnės staigmenos? Seno vyno butelis su imbieriniais sausainiais kaip tik labai prašmatnu.
  3. Gal ir ne originalūs, bet labai malonūs dalykai yra megztas šalikas, kepurė, pirštinės… Jeigu dar ant jų elnių paveiksliukai, tai pačios kiečiausios kalėdines dovanos!
  4. Nustebinkite kitus nuotykiais, kuriems ne kiekvienas pasiryžta. Šuolis su parašiutu, vėjo tunelis ar pabėgimo kambarys skirti aktyvių pramogų mylėtojams. Be еo, pas mus galite įsigyti pabėgimo kambario dovanų sertifikatą, kuris gražiai bei šventiškai įpakuotas (https://insightout.lt/dovanu-kuponas/).Šis žaidimas ne ekstremalo gerbėjams, bet labai tinka nenorintiems tūnoti namuose… ;]
  5. Rankų darbo dovanu idejos. Net nedidelis savo rankomis ir pastangomis pagamintas papuošalas bus labai vertingas. O svarbiausia, jo turėtojas visąlaik prisimins jus!

Taigi tikimės mums pavyko jūs pakreipti tinkama linkme ieškant idealios kalėdinės dovanos. Skubėkite, juk svarbiausia metuose šventė ne už kalnų! Gražių Šv. Kalėdų, brangieji!