IDĖJOS BERNVAKARIUI

3 galvosūkių ir pabėgimo kambariai

Kiekvienas kambarys įdomus ir savaip sudėtingas.

Vienu metu gali žaisti 12 žmonės.

Kiekviename kambaryje gali žaisti nuo 2 iki 4 žmonių, todėl 12 žmonių kompanija be vargo galės sužaisti per valandą, jei rezervuosite 3 kambarius iš karto.

Komfortiška ir patogi poilsio zona

Jeigu jūsų daug ir užtruksite ne vieną valandą, galėsite puikiai praleisti laiką mūsų poilsio zonoje ir išgerti kavos arba arbatos, plepėdami apie vyriškus reikalus 😉

Malonus taupymas – 10%

Rezervuojant du kambarius vienu metu taikoma 10 proc. nuolaida.

Geriausios bernvakario idejos pabėgimo kambaryje

Ne taip kaip gimtadieniai ar kitokios kiekvienais metais pasikartojančios šventės, savo bernvakarį švenčiame tik vieną kartą gyvenime. Tai reiškia, kad šventė turi būti tokia įsimintina, kad net ir po daugelio metų būtų galima prisiminti viską, ką teko patirti jaunavedžiui ir artimiausiems jo pabroliams. Tad įprasti bernvakario zaidimai čia nepadės – jeigu ieškote pačios geriausios idejos bernvakariui, rinkitės ne ką kitą, o pabėgimo kambarius!

Pagrindinė pabrolių užduotis vestuvių metu – visokeriopai padėti jaunikiui. O kad viskas pavyktų sklandžiai, reikėtų nepamiršti komandinių treniruočių. Pabėgimo kambariai čia ir pasiteisins, kadangi čia svarbus ne tik greitas loginis mąstymas ir blaivaus proto išlaikymas net ir kritinėse situacijose, bet ir glaudus komandinis darbas. Jeigu susitvarkysite čia, vestuvės bus vienas juokas. Greitas užduočių atlikimas garantuos sėkmę susidūrus su iššūkiais ir realybėje.

INSIGHT OUT siūlo net 4 skirtingus pabėgimo kambarius Vilniuje, tad kiekvienas ras savo skoniui artimą nuotykį. Čia bernvakaris tikrai nebus nuobodus – turėsite galimybę įsikūnyti į personažus, kurių kailyje dar neteko ir galbūt niekada neteks pabuvoti. Galėsite tapti profesionalia vagišių komanda, vaiduoklių medžiotojais arba detektyvais, užuominų pagalba atskleisiančiais net ir didžiausias paslaptis. Gali išsirinkti vieną pabėgimo kambarį, tačiau galite išbandyti ir visus keturis – kas žino, kuris labiausiai patiks jums? Tad rinkite savo svajonių komandą ir pirmyn ieškoti nuotykių – geriausios bernvakario idejos jau čia!

Kokių žanrų šie pabėgimo kambariai?

Iš viso galima rinktis iš 4 skirtingų žanrų ir sudėtingumo lygių pabėgimo kambarių. Tiesa, visiems jiems galioja tos pačios taisyklės – žaidimas trunka lygiai vieną valandą. Jūsų tikslas – kuo greičiau išspręsti galvosūkį pasitelkiant komandinį darbą ir visą savo loginį mąstymą. Jūsų laukia adrenalino kupimas nepamirštamas bernvakaris!

Viename žaidime gali dalyvauti 2-4 žmonių komanda. Tai bernvakario pramogos prasideda!

Jeigu mėgstate siaubo filmus ir visuomet galvojote koks jausmas jame pabuvoti, galite išbandyti pabėgimo kambarį „Poltergeistas“. Toks adrenalino pliūpsnis paruoš visiems sunkumams, kurie gali laukti gyvenime. Nusikelkite į dvasių apsėstą namą ir per vieną valandą sugebėkite iš jo pabėgti, nes kitu atveju išnyksite kartu su juo. Skamba lengvai? Kelios minutės šiame pabėgimo kambaryje tokį nusiteikimą pakeis akimirksniu.

Jeigu bernvakario metu norite prisiliesti prie fantastikos srities ir pakeliauti laiku, geriausias pasirinkimas tam – pabėgimo kambarys „Lenktynės su laiku“. Jūsų užduotis – išgelbėti žemę, o tai padaryti galite tik pasitelkę kelionę laiku. Kaip tai padaryti? Tai išsiaiškinti turėsite su visa komanda! Kai ieškote geriausios bernvakario idejos nepamirškite, kad tai puikus laikas geriau susipažinti vienam su kitu ir įgauti vienas kito pasitikėjimą, tad bendras darbas pabėgimo kambaryje – geriausia, ką galima sugalvoti.

Jeigu mėgstate detektyvus, rinkitės pabėgimo kambarį „Itališkas apiplėšimas“. Tiesa, jums atiteks ne detektyvo vaidmuo, o profesionalios plėšikų komandos, kurios tikslas yra įsilaužti į garsaus kolekcionieriaus namus ir pavogti seną ir itin vertingą Leonardo Da Vinči šedevrą. Tik nepamirškite, kad po valandos grįš rūmų šeimininkas, tad rasti sprendimą sėkmingam apiplėšimui turite vieną valandą.

O trilerių mėgėjams geriausias pasirinkimas yra toks pabėgimo kambarys, kuriame netrūksta mistinių paslapčių, sunkiai įmenamų mįslių ir begalinio susikaupimo. Toks kambarys pavadintas „Vyno gamintojo paslaptis“. Kiekvienas garsus prekinis ženklas turi savo sėkmės formulę. Ne išimtis ir visame pasaulyje garsus vynas. Kuo jis toks ypatingas? Jūsų užduotis – tai išsiaiškinti. Raskite slaptą vyno receptą per 60 minučių ir iš kambario išeikite kaip nugalėtojai.

Kodėl bernvakariui rinktis pabėgimo kambarius?

Tai puiki pramoga, nereikalauti jokio pasiruošimo ir didelių pinigų. Gana sunku sugalvoti pramogas, kurios būtų įdomios visiems, tačiau su pabėgimo kambariais „nepataikyti“ yra gana sunku – įdomūs siužetai įtrauks daug labiau nei vakaras bare. Taip pat tai puiki galimybė artimiau pažinti draugus, suvienyti jėgas siekiant bendro tikslo, ugdyti komandinio darbo sugebėjimus ir pasitikėjimą vienas kitu. Tai pramoga, kuri ne tik leis gerai praleisti laiką, bet ir tobulins jūsų žinias ir asmenybes. Svajonių bernvakaris, tiesa?

Taip pat tai viena iš nedaugelio galimybių pabuvoti vaidmenyje, apie kurį galėjai tik pasvajoti. Įsijausti padės itin tikroviškos dekoracijos ir užduotys, kurios įtrauks savo originalumu ir sudėtingumu, tad pasiruoškite kaip reikiant pajudinti smegenis, nes šiuose pabėgimo kambariuose tikrai bus ką veikti. 

Ką reikėtų žinoti, kad šios bernvakario pramogos būtų nepamirštamos?

Dauguma ieškodami tobulos bernvakario idejos iš karto galvoja apie tai, kaip šią šventę padaryti įsimintiną tiek svečiams, tiek šventės kaltininkui. Pabėgimo kambarys yra puikus „pagrindinis patiekalas“ šiai šventei.

Nepamirškite, kad į pabėgimo kambarius gali būti neįleidžiami asmenys, apsvaigę nuo alkoholio ar kitų svaigiųjų medžiagų. Kad šie bernvakario zaidimai būtų patys įsimintiniausi laikykitės šios taisyklės ir galvosūkius pasitikite blaivia galva – taip žaisti bus daug įdomiau.

Esame tikri, kad išbandžius vieną pabėgimo kambarį norėsis šį nuotykį pakartoti ir vėl, tad siūlome bernvakario metu išbandyti net kelis skirtingus pabėgimo kambarius! Jeigu po pirmojo dar turėsite jėgų ir pakankamai loginio mąstymo likučių – pirmyn į antrą nuotykį. Jeigu ne – lauksime jūsų sugrįžtat kitą dieną. Kas sakė, kad bernvakaris negali tęstis visą savaitę?