Ar pabėgimo kambariai yra puiki vieta šeimos pramogoms?

Visada norima nustebinti savo artimąjį su išskirtine veikla, kuri nebus paprasta banalybė, bet tai, apie ką bus šnekama dar visą mėnesį. Pabėgimo kambariai suteikia galimybę jums ir visai jūsų šeimai ar draugams gauti unikalią pramogą su nepamirštama patirtimi. Šis laisvalaikio praleidimo būdas subūria įvairiausius žmones su skirtingais pomėgiais – galvosūkių fanatus, kompiuterinių, stalo žaidimų megėjus ar nuotykių ieškotojus. Visi asmenys ras kvapą gniaužiančių užduočių bei įsimintinų akimirkų.

Kai klausiama kaip pajusti pabėgimo kambarių tobulą patyrimą, atsakymas – nėra jokių išskirtinių apribojimų. Galvosūkių niuansai, pabėgimo aspektai ir visos kitos detalės yra skirtos beveik bet kokio amžiaus žmonių grupėms – nuo vaikų iki senjorų. Pabėgimų kambariai yra sukurti tokiu principu, jog visi galėtų juose lankytis. Svarbiausia turėti didžiulį susidomėjimą mąstymą ūgdančiais puzzl‘ais bei smegenų veiklą vystančiomis problemų sprendimo užduotimis. Apsilankius viename pabėgimo kambaryje, identiško kambario niekur kitur nerasite.

Lietuvoje pagrindiniai pabėgimo kambarių tipai yra quest vykdymas, pabėgimas iš kambario ir vaidybinis performansas. Quest‘as – tai žaidimo tipas, kai kambarys turi legendą-istoriją, kuri nusako veiksmą ir pateikia komandai misiją. Komandos tikslas užbaigti, įgyvendinti, įvykdyti gautą užduotį, tuomet galiausiai ir atsidaro kambario duris. Pabėgimas iš kambario iš principo susideda vien iš labai skirtingų galvosūkių, kurių sprendimas atveda prie pasprūkimo iš kambario. Vaidybinis performansas – neapsibrėžia vien tik galvosūkiais ar užduotimis, jame dalyvauja ir darbuotojai, kurie neretai būna įspūdingo personažo vaidmenyje ir tiesiogiai sąveikauja su žaidėjais.

Pabėgimo kambariai laikui bėgant vis labiau populiarėja ir ateinant šaltiesniems orams vis labiau norima pramogų uždarose patalpose. Norite, kad šeima pasijusti kaip vienas stiprus kumštis? Užsirakinkite mažame kambaryje valandai ir vienintelė išeitis yra pasikliauti vienas kitu bei savo pačių sugebėjimais. Komunikacija ir bendradarbiavimas – tai raktas į sėkmę. Komandiniai sprendimai turi būti gerai paskirstomi – vieni sprendžia užduotį, kiti ieško kitų užuominų ir atvirkščiai. Vieni organizuoja komandinį darbą, kiti prisideda, padeda. Nebijokit, kai lija, visai nereikia tūpėti namuose.

Be abejo, svari priežastis, kodėl ši pramoga tinkama šeimai – kainos atžvilgis. Norint su visa šeima nueiti papramogauti kur nors kainuoja nemaža sumą, nes kiekvienam asmeniui reikia pirkti atskirą bilietą, o šiuo atvėju mokama už visą pramogą.

Galų gale, jei nuspręsite išbandyti pabėgimų kambarių teikiamas pramogas, tai visų svarbiausia yra nusiteikimas, juk čia yra pramoga, praleisite smagiai laiką. Apsilankant pasidomėkite apie kambarius jų internetinėse svetainėse bei pasiskaitykite kitų žmonių atsiliepimus. Pabėgimo kambariai, tai intelektualaus žaidimo forma, kuri sukurta perkeliant žaidimą į realybę. Tai lyg stebuklas, kurį patyrus norėsis dar dar ir dar…