Penkios priežastys, kodėl neverta vėluoti į pabėgimo kambarius?

Šiuolaikiškam žmogui labai įprasta vėluoti ir dažnai galvojama kas čia tokio, kad šiek tiek vėliau pasirodysiu. Žinoma, gyvenime pasitaiko visko, tačiau pabėgimo kambariams labai svarbu planuotis savo laiką. Ką tai reiškia ir kodėl neverta vėluoti į pabėgimo kambarius?

  • Pirmoji priežastis, kodėl vėlavimas yra bloga „idėja“, sutrumpėja pramogos laikas. Deja taip,  kaip ir daugelis kambarių, negalime skirti jums itin daug papildomo laiko, jei tame pačiame kambaryje yra žaidimas po jūsiškės komandos. Sutinkame, kad būna pertraukos tarp žaidimų, tačiau atkreipiame dėmesį, kad reikia laiko jus nufotografuoti, pabaigti pildyti kompiuteryje žaidimo informaciją, be abejo, paruošti kambarį kitai komandai… Dažnai, ypač savaitgaliais, būna žaidimai vienas po kito tame pačiame pabėgimo kambaryje, tad jei kiekvienai komandai duotume papildomą laiką, visi žaidimai vėluotų… Gi norėtumėt, kad laiku prasidėtų ir jūsų rezervuotas žaidimas?
  • Laikas prieš žaidimą yra skirtas komandos tarpusavio ryšiui atrasti, susikaupimui, pajausti vienas kito energiją tądien. Vėluojant nespėjama apsiprasti, atgauti kvapą, administratorius skuba jus greičiau suvaryti į kambarį. Be to, reikia laiko ir instrukcijoms. Patyrusios komandos atsainiai teigia, kam tas instruktažas? Tačiau kiekvienas pabėgimo kambarys gali turėti savitų taisyklių ir ypatumų. Jeigu visa tai praklausysite, nesugebėsite išlaikyti atmintyje, tuomet žaidimas gali pasidaryti sunkesnis nei įprastai, kažkas nepasiseks. Instruktažo metu pabėgimo kambarių vedėjai mėgsta į savo kalbą įterpti užuominų, kurios jums pravers. Kelios minutės anksčiau žaidimo pradžios, kaip matote, daug ką gali reikšti.
  • Vėluojant į žaidimą, jūsų vidinė savijauta, kai jau atsiduriate pabėgimo kambaryje, ragina vis skubėti. Pabėgimo kambariai nuolat tobulėja ir gerina savo dekoracijas, galvoja įdomesnius ir įtraukiančius siužetus, vysto istoriją ir „twist plot‘us“… Jei skubėsite, nebūtinai pajusite visą pramogos malonumą. Stengtąsi tiek daug tai dėl klientų. Išėjus, liksite nesupratę, ar jums kambarys patiko, ar ne? Viskas lyg ir gerai, tačiau poskonis kažkoks negeras. Skubančios komandos sprendžia galvosūkį dėl galvosūkio ir nespėja pasidžiaugti išsprendimo verte bei pergale. Pramogauti reikia su malonumu, o ne skubant!
  • Neveluoti yra svarbu, nes tuomet galima spėti pasidomėti pas aptarnaujantį personalą dėl kambario sunkumo, užduočių ir siužeto ypatumų. Jeigu apsižiūrėjote ar pasirinkote ne tai, ko iš tiesų norėjote, visada galima pasikeisti pramogą. Kiekvienas pabėgimo kambarių brand’as dažniausiai turi po kelis variantus skirtingo tipo klientams. Iki numatyto žaidimo pradžios ne per vėlu išsiaiškinti visas detales ir galutinai apsispręsti dėl pabėgimo kambario pasirinkimo.
  • Atėjus anksčiau laiko operatorius gali jus supažindinti su pabėgimo kambariais iš esmės, jų koncepcija. Toks pristatymas naudingas naujokams, pirmą kartą atėjusiems išmėginti save. Taip pat modernūs escape room‘ai vaišina kava, arbata, saldainiais. Puiki proga atsipalaiduoti po dienos darbų ir pasimėgauti gražiai įrengta aplinka. Pamirškite rūpesčius, vėlavimo stresas jums nė kiek nereikalingas po darbo.